| Deea_ANDREEA_1999 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri:* urgent puppy dog eyes

6 răspunsuri:
| ErrChan a răspuns:

Ce fel de statusuri? Uite iti dau un site pe care il folosesc si eu sper sa-ti fie de folos:http://lolla.weebly.com/statusuri--x.html.Bafta!

| Deea_ANDREEA_1999 explică (pentru ErrChan):

Nu imi trebuie site dar multumesc oricum big grin

| ErrChan a răspuns (pentru Deea_ANDREEA_1999):

Ok.

| Innnaa a răspuns:

You hate your life while some people dreams of having your life!(Tu iti urasti viata in timp ce altii viseaza sa aiba viata ta!)

Uneori ierti anumite persoane doar pentru ca vrei sa mai faca parte din viata ta!

Descoperi adevarata semnificatie a iertarii, atunci cand cineva iarta, cuiva, ceea ce tu nu ii poti ierta nimanui!

TE IUBESC!, dar nu vreau sa iti spun ca nu pot sa traiesc fara tine pentru ca pot, dar nu vreau.Te vreau langa mine la bine si la rau!

-Te mai gandesti la ea?
-Nu!
-Ba te mai gandesti pentru ca nici macar nu stii despre cine vorbesc.

Cand cineva chiar vrea sa vorbeasca cu tine iti raspunde si la cea mai banala intrebare.

Ea:-Descrie-ma in doua cuvinte!
El:-A mea!

O persoana care nu te lasa in pace este o persoana care te iubeste cu adevarat dar nu stie cum sa iti arate!

E mai bine sa o faci sa planga spunandu-i adevarul decat sa zambeasca spunandu-i o minciuna!

Speranta, este ca o clepsidra cand crezi ca ea s-a scurs se intoarce in favoarea ta!

| Deea_ANDREEA_1999 explică (pentru Innnaa):

Sunt frumoase mai imi dai te rog?

| Innnaa a răspuns:

Http://www.facebook.com/......media/set/ Poftim de aici am luat statusurile.