| KaramiCa a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri noi! nu de pe google happy statusuri despre indiferenta, fite. dau fundita pentru cele mai multe si originale!

2 răspunsuri:
| Antoniia a răspuns:

De ce sunt rea? Pentru ca am fost judecata si niciodata ascultata!
Nu sunt roata de rezervă şi nici cârpa ta de praf. M-ai înşelat? ADIO, de prea multe ori te-am iertat!
Poate cândva îţi vei aminti de ea, de " aia mică " a ta.
Fa-o geloasa, rupe-i inima, fa-o sa planga, inseal-o, dar cand ai s-o vezi cu altul de mana SA TACI!
Si cu toate ca a pus punct. spunand ca s-a terminat. sufletul ei iti va sopti in gand: Nu am uitat!
♥" Tu? Miee?! N-ai ce sa-mi dai. De unde inima? Ca n-aii!
♥Uita`te`n ochii` mei, spune`mi cata ura vezi in ei?
m vrut sa uit tot ce'a durut • Sa intorc pagina si sa spun: A trecut, • Nu'mi pasa ce'a fost candva • Sunt alta acum • Si alta e viata mea •
♥Eu nu am prea multe. dar cate le am le merit.
gandeste-te la mine nu la cartea mea de credit!
Sper ca sunt potrivite!

| o3oDYAo3o a răspuns:

S-ar putea sa il stii nu e de pe google ci de pe facebook laughing :
Pentru toate fetele care folosesc prea mult machiaj...e o fata nu CARTE DE COLORAT! laughing))