| Fytzaaa a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri pentru iubit love struck dau fundita love struck

4 răspunsuri:
| odorash a răspuns:

Tu de vei iubi pe altul… eu nu pot sa te opresk dar te rog sa iti fie mila de cuvantul TE IUBESC ! "
Imi cade o lacrima din ochi si nu stiu ce e cu mine… dar un singur lucru insa stiu, caci mi-e tare dor de tine… "
Traiesti fiindka traiesti! Iubesti fiindca traiesti… "
Distanta ne desparte si totusi ne apropie? raman singura, aud doar bataile inimii care ma asurzesc, totul se topeste odata cu tristetea sufletului tau… "
Esti lacrima ce aluneca pe obraz si mi se sparge in palma… esti IUBIREA! "
Strig la cer si fug departe, strig continuu si ma pierd in noapte, acolo unde tu ma astepti sa ne iubim ca doi nebuni ! "
O inima am, un singur suflet si o petala de trandafir, tie iti apartin toate trei… "
si n`as regreta deloc ! "
De-as fi apa n-as mai avea nevoie de lacrimi, de-as fi foc n-as mai avea nevoie de caldura, de-ai fi doar al meu n-as mai avea nevoie de nimic ! "
Mi te-ai lipit de suflet ca timbrul de scrisoare si nu te pot desprinde caci inima ma doare… "
Prin umbra noptii eu incerc sa te privesc in luna, de dormi eu te-am trezit iubit-o sa iti zic noapte buna… "
As vrea sa fiu o stea… o stea cazatoare, sa cad in inima ta si sa nu mai pot pleca. Te iubesc, printesa mea "
M-am uitat in portofel si era gol, m-am uitat in buzunar si am gasit doar cateva monede, m-am uitat in inima si te-am gasit pe tine. Abia atunci am realizat cat de bogat sunt… [americanu`] "
N-ai fi crezut ca o sa te iubesc, n-ai fi crezut ca ma vei iubi, dar acum suntem impreuna si nimeni si nimic nu ne va desparti ! "
Cand cineva va putea scrie cu un cub de gheata pe soare inseamna ca te va iubi mai mult ca mine… "
Daca ma urasti trage in mine cu arcul, dar ai grija sa nu ma nimeresti in inima pentru ca acolo te afli tu… "
I-am cerut lui Dumnezeu o floare si mi-a dat o gradina. I-am cerut un pahar de apa si mi-a dat un ocean. I-am mai cerut un inger si mi te-a dat pe tine… "
Cand iubesti esti cel mai fericit om din lume, cel mai trist lucru este sa suferi din iubire ! "
Dumnezeu a creat niste ingerasi si i-a pus sa se joace, dar unul era asa de dulce si de dragut incat ceilalti l-au aruncat pe pamant. Ups !? Te-ai lovit? "
Ai aparut in viata mea ca o puternica raza de soare ce mi-a adus in suflet caldura si gingasia nesfarsita, cu zambetul tau m-ai invatat sa cunosc blandetea pana atunci necunoscuta, sarutul tau mi-a daruit dulceata nemaintalnita, ochii tai senini mi-au aratat ca dragostea exista, iar tandretea si frumusetea sufletului tau mi-au cucerit inima… "
Esti un trandafir crescut in inima mea. Promit sa devin apa, aer, pamant ca sa nu te ofilesti, dar tu promiti sa infloresti doar pentru mine? TE IUBESC! "
Cand sinceritatea ochilor tai va parcurge aceste randuri, te rog opreste`te din tot ce te retine si gandestete la mine. TE IUBESC! "
Distanta ne desparte si totusi ne apropie? raman singura, aud doar bataile inimii care ma asurzesc, totul se topeste odata cu tristetea sufletului tau… "
Trandafir rosu inchis te iubeste cine-a scris, dar as vrea ca cititorul sa iubeasca scriitorul…"
As vrea sa colorez padurea, Sa pot s`o fac in mii de feluri, Sa pot sa intalnesc iubirea, Ce se coboara dinspre ceruri… "
Priveste-ma, tine-ma de mana, tine-ma in brate si apoi, SARUTA-MA "
Sarutul tau inca il mai simt pe buze, ma faci sa plutesc atunci cand imi zambesti, lasa-ma sa fiu langa tine, atunci cand te trezesti ! "
Daca vreodata Luna nu-ti va fi aproape, daca Soarele va disparea, sa stii ca a mai ramas ceva: Iubirea mea, care niciodata nu te va lasa ! "
Visez si nu ma mai pot opri, oare cum te-am cunoscut? Cum m-ai facut sa ma indragostesc de tine? TE IUBESC ! "
Dragoste si iubire, doar atat e in sufletul meu, si sunt numai pentru tine :X :X :X :X :X "
Pe malul Marii Negre statea un copilas si-mi spunea de tine ca esti un ingeras. TE IUBESC ! "
Pentru mine, noaptea e ziua mea… iar tu esti regina noptii mele "
Mi-a fost dat sa iubesc de doua ori in viata: prima oara te-am iubit pe tine, dar a fost o greseala, si a doua oara este ca inca imi iubesc greseala… "
Cel mai trist lucru in lume, este acela, ca uneori sufletul ti-l ia tocmai acela care nu are nevoie de el… "
As vrea sa pot… sa-ti spun ce simt… dar n-am curaj… ca ma respingi… "
Tacerea ta ma infioara…[sad]…o vorba dulce de mi-ai spune as asezao la inimioara…[on the phone…sufletul sa imi rasune…[:*]… "
Esti frumos, dragutz, chipes… dulce ca mierea dar ma deranjeaza faptul ca nu pot fi langa tine… "
Daca as fi o pisicuta as iubi un motanel dar asa sunt o fetita si iubesc un baietel… "
Dragostea e ca atunci cand calci pe cimentul moale…. chiar daca pleci , urmele iti raman acolo… "
Esti primu` meu gand inainte de a ma trezi si esti ultimu` meu gand inainte de a ma culca… "
Daca pe fiecare fulg de nea ar fi scris Te Iubesk si este ceea ce simt pentru tine ar trebui sa te uiti afara sa vezi ca a inceput sa ninga… "
Te iubesc pentru ca existi, te iubesc pentru ca ma faci sa rad, te iubesc pentru tot ceea ce esti tu, TE IUBESC pentru ca TE IUBESC ! "
Cate stele vor muri fara sa simt? Cata vreme va trece fara sa te ating? Cate strigate de dor se vor pierde-n vant? Cate zile voi trai cu tine-n gand ?! "
Daca ai fi o lacrima in ochi mei nu asi plange nici o data. Si chiar daca asi face-o asi lasa lacrimile sa coboare adanc in inima mea ca sa vezi cat de mult TE IUBESC ! "
Unde esti iubire sa ma atingi unde ma doare sa ma saruti sa-mi treaca sa te ating sa plang pe umarul tau unde esti cand am atata nevoie de tine? "
Iubirea…… ce rost are sa iubesti daca niciodata nu ai parte de ea ?! "
Acum cand apa ne desparte Desfac pasii clatinati de clipe Ce ne mangaiau simturi ispitite
Daca vei sta pe gandurii si te vei intreba, de ce traiesti un tainic glas iti va raspune :sa lupti, sa speri si sa iubesti… "
As vrea sa fiu zapada ,sa ma topesc pe trupul tau,sa ma evapor si sa ajung in cerurii sa le spun ingerilor ca si si pe pamant exista raiul! "
Tu boca a lado de la mia se transforme en un besoo! Un beso de ti es un sueno , un sueno que eu lo amo! Te quiero y te voy amar siempre, mi amor, mi dulce amor… (vers. spaniola)"
Se spune ca vremea e frumoasa atunci cand in suflet e soare.Se spune ca ploaia e mai rece cand in suflet te doare. Se spune ca vantul bate nu atunci cand iubesti?ar cand frunzele se misca, sa stii doar, ca, TE IUBESC! "
Daca ma iubesti de ce ma faci mereu sa plang? "
Ma culc cu tine-n gand si tot cu tine-n gand ma si trezesc! Lasa-ma sa te iubesc asa cum si visez… "
Dimineata e o alta senzatie, o alta vreme, o alta ora, la care eu te-as saruta fara oprire… "
Noaptea e lumea noastra luna e stapana Universului, iar stelele ne privesc atunci cand ne sarutam… "
Ai aparut in viata mea ca o puternica raza de soare ce mi-a adus in suflet caldura si gingasia nesfarsita, cu zambetul tau m-ai invatat sa cunosc blandetea pana atunci necunoscuta, sarutul tau mi-a daruit dulceata nemaintalnita, ochii tai senini mi-au aratat ca dragostea exista, iar tandretea si frumusetea sufletului tau mi-au cucerit inima… "
Iubirea este o stofa a naturii, brodata de sentimente… "
Cand ai plecat ai luat cu tine si sufletul meu… Intoarce-te ! "
Y will always love the false image i had of you… "
Nu arunca nici o vorba in vant, traieste intens fiecare cuvant… "
Chiar nu vad cum ar fii o noapte fara zi, chiar nu-mi imaginez cum as fii eu fara tine ! "
Dragostea e ca un fulg de nea, coboara usor si te face sa tremuri de placere, iar apoi se pierde si se topeste… "
A day without you is a lost day… "
O lacrima am varsat pentru tine, o lacrima ce pe obraz a curs usor, si s-a prefacut intr-un vis de-amor "S-a mai dus o zi din calendar, eu tot mai tin la tine, viata mea se invarte ca un zar de cand nu mai esti cu mine, nici nu stiu ce drum sa mai aleg amintirile vreau sa le sterg si astept un semn de ce nu vi cand eu te chem… "
Trec prin fata casei tale si as dori sa imi iesi in cale sa ma astepti ce mult as vrea cum ma asteptai candva, trec mereu pe strada ta poate poate te-oi vedea ma opresc si oftez un pic si apoi plec dezamagit…TE IUBESC "
Iubirea e o tiranie dulce, caci cel ce iubeste-iubeste de bunavoie ! "
Se spune ca vremea e frumoasa atunci cand in suflet e soare.Se spune ca ploaia e mai rece cand in suflet te doare.Se spune ca vantul nu bate atunci cand iubesti?! dar cand frunzele se misca, sa sti doar ca TE IUBESC ! "
Daca vei sta pe ganduri si te vei intreba, de ce traiesti un tainic glas iti v-a raspunde: sa lupti, sa speri si sa iubesti… "
Se lasa din nou tacerea in lumea mea… aceasta liniste parca ma asurzeste, iar tot ce ma mai tine in viata e speranta ca intr-o zi imi vei sopti ca ma ma iubesti… as putea trai asa o vesnicie… ! "
Orice drum parcurs, e mai frumos in doi… "
Plecat in cautarea drumului spre inima ta… "
Nu plange sa s-a terminat, zambeste ca s-a intamplat ! "
Daca sunt cu tine lakrimi nu mai sunt, Nu mai am de ce sa plang, Din sufletul meu esti tot ce am mai scump, Te iubesc atat de mult… "
O singura luna intr-o mare de zori, un singur soare peste-o mie de nori, mii de iluzii intr-o singura minte… 1000 de ganduri in 2 cuvinte ! "
funda

| Larysa13 a răspuns:

~~**Singura lui pasiune sunt eu happy;;] Restu`[; x] sunt doar placeri;-j**
~~Pentru el as muta muntii din loc ღ♥ღ Pentru el as opri timpu’ pe loc, as scoate piatra din foc ღ♥ღ As face tot fara regrete ღ♥ღ Nu ma joc, in joc sunt sentimente ღ♥ღ
~~happy``Parfumul meu in Bluza tha;]] Stilul meu in mintea tha```Privirea mea o vei cauta in fiecare "ea" din viata tha ``happy ``; x
~~Imi aduc aminte;;] Cat de mult ma iubeaa! Cand spuneaa: Fratee! Nu pot traii fara eaa!
~~’’Arata`i mereu putina iubire pentru a`i demonstra ca langa tine o sa-i fie bine. Arata`i lumea dintr`o alta perspectiva si zambetul ce i`l vei oferi zi de zi.’’
~~-> ♥ Pentru ea el eclipsa mereu orice alt baiat Caci vedea in el un suflet sincer si devodat Il facea sa rada in cel mai trist moment L-a facut sa prinda viata cand privea absent
~~Erau fericiti si unul pe altul se iubeau; x toata lumea era invidioasa pentru ce traiau;;] putinul pe care il aveau il imparteau! day dreaming
~~Era o seara de iarna straight face Kand Q ai tai erai pe`afara. _.Ai intalnit`o si-ai privit`o ca pe`o prada usoara _ Felul ei de a fi, atat de diferita _ Te`a facut s`o placi, era chiar deosebita!
~~! ’’|Am o nebunie;;] Care`tsi` place tie;; x Am un still aparte day dreaming Eu nu sunt ca toate! |
~~Ne privim tacuti …Luminati` de`un mac…Te cunosc de`o zi …Te iubesc` de`un veac…!
~~» Gandul e mereu la tine ``batting eyelashes Mai bine` da`mi`l inapoibatting eyelashes
~~Iti` place zambetul sh` corpul meu de copil; x Iti` place Qm` arat;]] Iti` place al meu still;]] Iti` place ca nu am figuri sh` ca sunt naturala;;] Iti` place ca exist sh` ca sunt reala : )
~~Cine ma`nveseleste?;]] Cine` ma face sa zambesc`?;;] Cine`mi apare`n gand atunci cand ma trezesc;-? Cine`mi bantuie visele?winking] bineinteles ca tuh`! Ma`ntrebi daca am innebunit. Bineinteles ca nu; x` •
~~Cand Treci Pe Langa Mine Nu Ma Pot Abtine, Intorc Capul` Dupa Tine [love struck]
~~Multe...au incercat si vor sa imi ia loku`[oh go on]...nu au puterea nici norocu;; ] nu au stiut ca asta nu se poate.si ce e al meu e pus deoparte; x
~~Acum am doar un scop: Sa te fac sa ajungi nebun. Nebun sa fii dupa mine, cum am fost eu dupa tine devilwinking!
~~ Ai fost acolo cand` nimeni nu ma auzea…Tu` ai fost unica speranta a mea`;;] M`ai ajutat;] M`ai ridicat :] Iti` multumesc ca existi` happy
~~Nu te bucura daca iti zambeste, eu sunt fetita lui si doar pe mine ma iubeste; x
~~Chip de printesa si o inima mare. Si un suflet bun, raza lui de soare!
~~Oare. Fara ea ai fii la fel? Da oare. Fara ea te`ai simti altfel? Caci daca e departe, nu te mai simti intreg. Spui : " Pune-o intr-o mie de fete ca tot pe ea 0 aleg " `!; x
~~Te iubesc pentru cã în altã viatã am murit pentru tine, ultimul tãu sãrut conducându-mi sufletul cãtre lumea divinã love struck
~~Şi ştiu că atunci când o să ne fie greu. o să ne fie bine pentru că eu te am pe tine şi tu mă ai pe mine. Lasă lumea să vorbească. e invidioasă pe prietenia noastră.
~~Ai aparut in viata mea ca o puternica raza de soare ce mi-a adus in suflet caldura si gingasia nesfarsita, cu zambetul tau m-ai invatat sa cunosc blandetea pana atunci necunoscuta, sarutul tau mi-a daruit dulceata nemaintalnita, ochii tai senini mi-au aratat ca dragostea exista, iar tandretea si frumusetea sufletului tau mi-au cucerit inima
~~Alfabetul incepe cu ABC. Numerele incep cu 123. Muzica incepe cu do-re-mi. Si iubirea incepe cu tine si cu mine
~~Am nevoie de 5 minute din viata ta: in primul sa te sarut, in al 2-lea sa-ti spun ca mi-e dor de tine, in al 3-lea cat te iubesc iar ultimele doua sa ramai cu mine
~~♦Tee`iubesc pana la cer `.Eu sunt fetita Ta`.iar tu esti Baiatul meu dee` cartierr ♦
~~» »Imi zici ca e golan;-j da stiu bine :-> Dar golanu` asta ma iubeste pe mine
~~? Te las sa fi un vagabont… Nu baiat de casa, sa ducem impreuna o viata frumoasa Daca as putea,te-as schimba… Dar am nevoie de un vagabont in viata mea:X?
~~♥ ` Câиd viиe ` vo®ßa ` De ` Iußicare ♥` ßaby love struck ` Spuиe`ℓe cå мå ai smug ` pe mine `:╳ •
~~Suntem diferiti totusi ne potrivim;`d Si am stat unul langa altul cand toti vroiau sa ne despartim
~~Pe malul Marii Negre statea un copilas si-mi spunea de tine ca esti un ingeras. TE IUBESC!
~~Am plans, am suferit, am pierdut atatea, totul pentru o cauza nobila : IUBIREA dintre noi doi
~~Iubeste BAIATU care iti spune ca esti ''frumosasa'' si nu ''sexy'',Iubeste baiatul care te suna inapoi, atunci cand tu i-ai inchis telefonul in nas. Care sta treaz doar ca sa te priveasca dormind,Care te saruta pe frunte, Care vrea sa te arate lumii chiar daca nu esti aranjata, Caruia ii este indiferent daca pe parcursul anilor te-ai ingrasat sau ai slabit Care in prezenta prietenilor te ia de mana, Iubeste-l pe el, deoarece el te iubeste, si probabil ca...te va iubi mereu.
~~Iubirea noastra e ca soarele de dimineata.Rasare cu tine in suflet apoi de-a lungul zilei traieste in inima mea, pentru ca apoi noaptea sa apuna linistita si chiar daca uneori soarele e acoperit de nori, iubirea mea va face totul sa rasara si sa apuna zi de zi doar pentru tine
~~»• Тз ĩưβз§ķ mώ|ť ďз ťÖť ĩưβĩ •«
~~Frumusetea ochiilor nu consta in culoarea lor, ci in felu`in care te privesc!
~~Pe mine ma iubeste. De voi se foloseshte. Degeaba veti avea ce'a trequt prin mana mea
~~● Eå nu se ´ compara cu restul ´. e tot ´ ce åi visat´. Åi 0´ viata normala´!? 0 så ´ti-o deå peste cåp´! ●
~~"Dåk ´åi nevoie Știi că sůnt ´ åici :* Strigă-mă´și vin Nu-ti fåce griji ´!"
~~.-> dulce si secSi. Bună si rea. Ispita vietii. E femeia. "
~~.Nu pot sa te`nlocuiescc. Ca tine nu mai gasesc.; x Nu vreau. Nici n.as incerca.Sa iubesc pe altcineva.; x Te adorr. :*"
~~Oriunde ´ai fi ´. Oriunde ´ te-ai afla ´;;] … Nu vrei ´ decat o domnisoara ´ care seamana ´ cu Ea! :* ´.
~~"eu` sunt o simpla stea, printre stele`. sunt 0` fata, printre fete. dar ceea ce ma face deosebita e dragostea ta. fara ea n`as straluci asa!; x"
~~? || Baby`` nu uita. sh iarta greu... sentimentele nu Se sterg rapid din SufletuL meu!? =x?"
~~|| Stii` ca Viata` e ca zarul.`! se rostogoleste.`! Cine e mai prost`.aLa` se Parleste.` =x "
~~Mama` ce copila`.Ce tupeu`.C ochi c picioare :O Te.am bagat` in pat` si-apoi la reanimare Buzele MeLe` Ochii mei deschisi i-am lasat`.Pt. mine baby ai cazut in pacat :-xX DeLiCiOuS`!"
~~[Cred] in Tine! [Cred] in Noi! [Cred] ca ma Iubesti! Tot ce aud in jur imi spune sa te parasesc Dar lumea e Rea! Thu sti ca Eu nu as putea sa te parasesc! :X
~~VReau ce-i al meu! SA fie al MEU! Nimeni sa nu IUBEasca ce iubesc! DOAR EU! :X t\Bx!
~~VOi va laudatzi c`ati fost in pathu Lui! Eu ma mandresc ca am inima Lui :X!
~~•; x•Nici nu-mi amintesc de cand stau aiciღ♥ღ •De cand tot astept sa ma ridiciღ♥ღ •Ce rost are timpul, daca nu suntem noiღ♥ღ •Pentru iubire-i nevoie de doi! ღ♥ღ •

| CiocolataTha a răspuns:

Eu am mai multe sts'uri.poti alege kre iti place:*
SimultsSi` ii gasSesSc defecTe impresSi in cap. zi de Zi un fRaier care se creDe baIath` de baiaTh` daR ea va raMane tOot` sOora mea niciOodaTa n`Oo vOoi traDa jUr pe viata mea
Sper Baietii rai tre` sa invetze sa iubeasca fetele cu 2 fetze
Crezi ca-mi pasa ce ai ? Oricum nu te respect. ai ambalaju` mistho . da` continutu` e infect
Faci planuri ? Nu ma include.Cuvintele sunt surde ,acel vechi eu nu te mai aude.
Imi tot repetzi ca tu nu esti ca ei . ca tsii la mine si vrei sa ma cuceresti ! imi pare rau. da` stiu defapt ce vrei. te prefaci . si ma plictisesti!
Toata lumea spune ca nu esti ptr mine . foarte bine. eu sunt ptr tine.
Am o tineretse si de ea vreau sa`mi bat joc singura !
Inca mai ai o viatsa in fata . te intrebi si u dk e consolare sau pedeapsa !
Fata desteapta saruta da` nu iubeste . asculta da` nu crede . si pleaca inainte de a fi dezamagita !
De baiatu` dorit de majoritatea fetelor . exista una deja plictisita de el.
De ce sa plang ? . suflete si inimi stiu si eu sa frang
Nu judec pe nimeni . le dau direct o sentitza dura
Eu stiu sa`nchei cand trebuie . tu nu stii sa te opresti ! Am spus : Viata e scurta ! . tu dc o lungesti ?
Imi place ce vrajeala conduci . da` pune frana ca te lovesti
Sperantza`i cea mai mare curva . care exista pe acest pamant . traieste cu fiecare . si totsi traim cu ea in gand
N`am ce spune cand totu` la tine se rezolva prin glume
Noi vb`im de park ne-am certa ! Cand spui " ce mortsii matii faci ? pe unde esti ? " . inseamna ca vb`esti c`un prieten pe kre`l iubesti
Credeam ca traiesc un vis departe de realitate . si ca intre noi avea sa fie un sentiment aparte
Vrei sa incerci da` nu ai curaj . vrei sa ma atingi da` totu`i un miraj ! . renuntsa la vise . sunt lucruri interzise . sunt doar idei fixe ! . nu pot fi atinse !
Si stie ca nu`mi face bine .Dar orgoliu lui e mai presus decat iubire
M`ai vandut cand ai avut ocazia . eu nu te vand, te dau degeaba
ne-am indragostit ca draq . tu de mine , eu de altu
Si te inteleg . sau macar incerc sa ma prefac . m`am saturat sa aud mereu "Imi Pare Rau N`am Sa Mai Fac"
Prietenia de multe ori se tranforma in dragoste . Dar dragostea in prietenie – niciodata.
Nu exista remediu ptr iubire . decat sa iubesti mai mult
Varsta nu te protejeaza de dragoste , dar dragostea te protejeaza , in unele cazuri de varsta !
Nu ma gandesc niciodata la viitor . Va veni in curand !
Am tot ce`mi doresc . am imaginatsie !
Vin de pe un tsaram ciudat . nu stiu sa plang si nu inteleg dragostea !
Nu`mi ajungi prin inima nici daca-mi intrii prin vene

Nu distrug visele… injectez sperantza
mi-a zis tata odata o vorba desteapta . nu alerga dupa carutsa care nu te astepata . d`aia iti zic . esti liber ca o colibri . si daca e sa`mi dai papucii . da`mi pe mov
Anormal de normal si totusi provocator de altfel
Ingeru` sta drogat pe canapea . vezi coae` ca n`ai grija de persoana mea
Spune`mi tu daca nu. daca nu iti vine sa`mi dai pe tava sufletu
Risca`te cu mine !
Invatsa de acum sa ma cautsi . sau mai bine invatsa sa nu ma pierzi cat e inca azi
Crede in zane si uita de zmei . crede in dorintse implinite la 3 . crede ca intr-o zi el iti va zambi . crede de soarele de dupa ploi
Nu ma face sa plang ci da`mi doar 3 motive sa rad
Personalitatile, nu principiile pun lucrurile in miscare
Nu ma multumesc niciodata cu obsinuitul
Visez in culori , e mai usor.
Asa` ca nu plânge, revino`ti în fire`. Asa` e în viata, una trece alta vine.În fine`. Hai sa zâmbim ca viata`i frumoasa`. Chiar` daca`i plina de nebunii, nu îmi mai pasa
Imi place sa gresesc, caci nu gandesc.Copilaresc, Traiesc, Imi cer scuzee.Multzumescc`
ca eu sthiu clar,ti`o spun in urmatoru` vers : daca ar fi sa`ti spun cine esti ti-as spune Univers`!"
Fara sa vreau,realizez cum imaginea ta,clara odata...Devine transparent
Tu o doresti, si ea sigur simte. E brutal de frumoasa, te lasa fara cuvinte
Tu , prietena ta si tot grupu de-nnecate ... am o vb pentru voi. aratati perfect din spate
prefer sa ma retrag sh sa nu fiu prea directa.sh te anunt ca imi place sa joc rolu' de indiferenta
Vorbesc ce e de vorbit!In unele cazuri iti dau dreptate.Felu ` meu de-a fi da frig gurilor ce vorbesc neintrebate !
Acum tot ce va pot spune este ca am ridicat fruntea mult mai sus decat toti aceia care mi-au facut rau si stau bine!
Inca mai am probleme atunci cand ma exprim . Stiu … e greu cand nu reusim sa spunem ce simtim .
imbracata in zambete aproape orice om e fals . Am crezut in ochi sinceri si da . m.am ars`!
Nuu mai e ea, fata ce tacea! Astazi itsi spun pa! Ieri p0ate`i pasa
Imi aduc aminte cât de mult o iubea , cum prietenilor le zicea : Frate nu pot trai fara ea .niciodata n`o sa mai simt ce simt cum simt acum . .legat de toate da` din pacate toate trec oricum. .""
Astazi ,daca as putea sa imi pun o dorinta ar fi sa nu mai pleci niciodata de langa mine !
Si ca deobicei ea adorme-n gând cu cine nu trebuie
greu cum ***` sa nu fie ? cand pentru cei mai multi cunoscuti viata e doar o tragedie . .si mie ,si tie ,ti s`a intamplat la fel . . .ingeru` nostru pazitor creca` doarme pe el !

Fara minciunile si falsa ta identitate... Tot ce imi doresc acum este sa las trecutul in spate !
Esti doar un tanar actor plin de talente,excelezi la capitolul lipsa de sentimente.
Ma uit la el nici macar nu imi pasa.poate totul ar fi fost altfel daca ar fi stiut sa iubeasca !
SI pentru el, esti doar o simpla fata. Mai mult de'atat nu ai fost niciodata
Tot ce înainte nu vroiam,acum ma obsedeaza !Tot ce înainte îmi placea,acum ma enerveaza !
Si cand te uiti in ochii mei ce vezi? Ma bucur ca acum esti constient ce'ai reusit sa pierzi.
O vezi cum pleaca, cu ochii goi . Esti prea mândru sa o opresti . Crezând ca vine inapoi .
Trag un zambet fals pe care toata lumea`l crede, numai ca sa-i arat prostului ce pierde !
Un zambet si indiferenta pot ascunde multe raspunsuri si sentimente
Durerea te'a maturizat,te'a pus pe ganduri !Te'a invatat sa citesti printre zambete si randuri
Uneori te trezesti ca vorbesti la trecut .amintiri ce pentru unii nu conteaza prea mult
Fetele n`au nici un defect, au doar un machiaj perfect
N`am crezut ca e normal s'ajungem si noi candva.la final
Incepi sa'mi spui:"S'a terminat!", sh acum regreti ca ai plecat.
Cum e posibil ca simpla ta prezenta , creaza dependent
Nici cand nu a crezut mai ales la inceput . Ca va iubi atat de mult !
Distragi pe oricine cu zambetul tau fals . E acelasi ca si in prima zi cand eu am zis " Pa ! Te las"
E ciudat . Cum oare ... o secunda fara el te doare
Cu Femeia nuh Te pune` ... t0T` pe priMu loc ramane
N-am nevoie de educatie corecta, sfaturi sau tinuta decenta.Criticile sau barfele spuse de un ratat pentru mine`s de kkat!
Numai zic nimic.inkei Aici ca Doare.de'ar fi sa Curga Lacrimi.Sa Kurga ale tale
Te'ai indragostit de o scumpa domnisoara,dar ea nu te vrea.iti face viata amara ! Inconjurata de minciuna.viata mi se pare o gluma ,nu vreau sa sufar.prefer sa mint.sa nu arat ce simt !
Am ales,nu vb frumos pana la final. Te intorc pe dos. E un avertisment, e un compliment . Vreau atitudine la tne in comportament !
Si…plangem, in brate ne strangem si iertam, Suflete frangem si plecam
Destinul e pervers . ma fenteaza tot mai des . ma intreb oare ce nu a mers
Oamenii se intalnesc si se cunosc. Apoi se despart. Se despart pentru ca au facut imprudenta de a se cunoaste. Se despart dar nu se uita
Vreau decat sa ma askulti ! nu pot sta cu gandu ca ma uiti
Viatsaa e ca o scena ca o lupta in arena si stii . cand cortina va cadea vei avea ce regret
Am citit de mult intr-o poveste si pe atunci eram doar doi copii spunea ca unde dragoste nu este nimic nu poate fii !
Imi place cum ma privesti, imi place cand imi zambesti . imi place la nebunie cand bati apropouri ca ma iubesti !

Te caut... printre nori de catifea. Te caut... prin mirosul din mana mea
E atat de frumos sa gasesti sentimentul pierdut. E atat de frumos sa oftezi dupa primul sarut. E atat de frumos sa iubesti si sa fii iubit.
As vrea sa colorez padurea, Sa pot s`o fac in mii de feluri, Sa pot sa intalnesc iubirea, Ce se coboara dinspre ceruri….
Dragostea e o sageata ce iti face rani de foc… sufera cel ce iubeste… cel iubit isi bate joc
Dragostea este ca atunci cand nu vrei sa dormi pentru ca realitatea este cel mai frumos vis
Dragostea e ca vantul : nu o poti vedea , dar o poti simti…
Dragostea e ca atunci cand calci pe cimentul moale…. chiar daca pleci , urmele iti raman acolo…
In rai fara tine e moarte e gheata, Si in iad linga tine e bine e viata !
Nu-ntelegi, nu este bine , Sa te joci acum cu mine ! Nu stiu cum sa iti explic , Ca vorbele tale nu ma ating
Si cu toate astea.tu stii cel mai bine ca orice ar face,tot la tine vine
Ma prind de mana ta,te aduc in lumea mea
Si chiar iti multumesc . Ca m-ai facut sa vad ca nu esti ce-mi doresc !
E greu sa ma gasesti, usor sa ma pierzi, si imposibil sa ma intorci
Desi traim si luptam impreuna, fiecare moare singur
Stii ce-i frumos? Nici macar nu stiu daca am vorbit serios
Gandeste-te bine! Vei mai gasi alta! Dar nu va fi ca mine
Se-aude WoW toti isi pun mainile-n cap, Credeau ca au scapat nu m-am schimbat, Si nici nu o s-o fac prea curand, pe cuvant
Si daca zambesc nu inseamna ca te-am iertat.Tot timpul tu o sa fi cel vinovat
Fiekre zi O traiesti doar teoreTic E greu cand iti repeti in gand: -Capul suS tre sa zambesti ! si Subcostientul imi diCteaza: - cand plaNgi sa nu te mai opreSti !
Privesc nesfârsitu Ce as putea face cu aceasta cenusa vie Când tu nu esti aici ? Unde sunt copertile acestei vieti ? Care este titlul si ce cuvinte o încheie ?
Vreau 2 vieti ca sa Poth sa Fuck tot c mi-am proPus si-aTunci cand Mor sa PotH sa va PrivesC d suS Vreau 2 aRiPi ca sa Poth sa zBor paNa l nori caCi numa` daK viseZi IncePi sa ZborI
Pote gresesc, poate nu esti tu.Poate m-amagesc sau poate nu.Chiar daca sunt furtuni, ninsori, soare si ploi.In orice razboi e mai usor in doi"
Sa nu-mi spui: "Adio, ne vom revedea, candva, la un wiskey cu cola ceva" Si ne vom aduce aminte De vremea cand vorbeam fara cuvinte
umblai cu ea stateati impreuna. Mie`mi ziceai ca ma iubesti Ha,ha ce gluma buna
Este o prostie sa renunti la visele tale doar pentru ca unul nu s-a împlinit
Moartea nu e trista. Trist este faptul ca multi oameni nu traiesc cu adevarat.
Ma respecti,te respect.Ma iei cu vrajeala,te iau cu vrajeala.Ma ataci,ma apar.Ma urasti,nu te urasc.Si stii de ce? Pt ca ceea ce pe tine te caracterizeaza,pe mine nu ma defineste.
Faima existentei umane nu consta in a trai, ci in a sti pentru ce traiesti.

Lasa'ma cu textele ce nu ma intereseaza.Lasa'ma cu lumea care nu ma agreaza
Lasati`ma sa fac si bune si rele ,dar sa stiu macar ca sunt greselile mele.
Am muzica in suflet si`n gand.Trec prin toate oriunde, oricand.Muzica e in sufletul meu si va fi aici langa mine mereu
Viata nu se masoara in numarul de respiratii pe care le ai, ci in numarul de momente care iti taie rasuflarea
Curajul nu inseamna absenta fricii, ci puterea de a merge mai departe in ciuda ei.
Te gandesti,Aberezi,Trezeste'te,prea frumos visezi.
Lasa timpu sa treaca,poti sa faci treaba sa mearga.Nu te grabii,vei reusi.
Vreau o viata nouaa!Si de restuuu` caramele!
Ca orice copil exista moment in care nu intelegi ce se petrece.
La locul potrivit,la momentul potrivit,MAGICUL se intampla.
Fii pur si simplu SURD cand cineva iti spune ca nu`ti poti realiza visele.
Un zambet e ca 1000 de cuvinte
Teoria zambetului: Ingerii nu plang.
Viata`i frumoasa.Asta cand o privesti din unghiul potrivit!
Cand cuvintele esueaza,Muzica vorbeste
Ai patruns vreodata dincolo de curcubeu ca sa vezi daca e colorat si-n partea cealalta?
Un prieten vede tristetea din ochii tai, in timp ce ceilalti se lasa pacaliti de zambetul tau.
Sunt inconjurata de ingeri. Ii numesc simplu "PRIETENI"
Am capul printre norì , daR de aici este o panorama supebaaaa
Acorda-ti tie primul loc, NU greselilor! Nu spune stop, chiar daca te simti sufocata.Invata ca in orice rau exista si un pic de bine! Invata sa ai grija in primu rand de tine!
Am prea multe defecte,in fata acelora care se cred "PERFECTE".
Traiesc o poveste si visul e culoare !
Educata de destin,simt mult dar arat putin.
Hai sa refuzam Orice rOl pe scena regretelOr!
Hai sa privim cu ochii inchisi`ce nu am avut curaj sa privim vreodata
Spui ca nu mai sunt la fel, ca m`am schimbat,dar de fapt n`ai ajuns sa ma cunosti cu'adevarat.
Traiesc intr'oO lume de vis,in care thotu e permis
Nu te teme niciodata de umbre, ele arata doar ca exista lumina în apropiere!
Nu te schimba.Urmeaza'ti visele.Nimeni nu te poate opri, Nu ceda orice'ar fii.
Uita tot ce`ai pierdut, tot ce`ai vrut, tot ce n`ai avut , uita timpul ce`a trecut.Orice sfratsit e un nou inceput.

Am nevOie d cineva,da n'am nevOie de Oricine,eO am nevOie dOar de cei kre au nevOie de mine
Azi ´ open y0ur eyes exact ca`n filme ) ´ . Chiar daca ´ nu te vede nimeni ´ Tu potsi ´ sa vezi ´ pe oricine
Nu conteaza ce a fost ,ci ce va fi de` acu` nainte
Prietenia-i un ocean pe care multi ar vrea sa-l treak,dar pana la malul celalalt majoritatea se ineak
Sj e normal sa fiu aSa cand de la cei dragi , in loc de sfaturi auzeam "Treaba ta ce faci
Nu am pacalit niciodata pe nimeni. Eu i-am lasat sa creada ce vor . S`au pacalit singuri !
Si n`am sa uit. Cu ele am fost mereu si mi-au fost aproape cand dadeam de greu
Nu sunt perfecta, dar de ce m'as schimba cand prietenii ma iubesc si asa?
Eu nu sufãr de nebunie,me bucur de ea in fiecare minut
Suntem piesele perfecte dintr`un joc de shah pervers unde nu exista reguli si toti merg pe interes
Pune stop cand te streseaza.Spune`i ca exagereaza.Nu`ntelege?Spune`i "PA" si se calmeaza
Ea? Ea este fata care candva adora sa stranga raze de soare intr-un borcan si in zilele ploioase sa le arunce prin jurul ei.
Si imi amintesc "ii am pe ai mei cu mine" Orice`ar fi "cu ei e un pic mai bine
Este atât de schimbata;x! Exact qum ai zis tu ca nu o sa fie vreodata
Prietenii cei mai buni sunt cei dupa care nu poti pune virgula, doar punct!
Atunci cand crezi ca totul in viata e pustiu, inchide ochii, asculta bataia vantului
Si ce usor e sa zambesti, cand ai incredere-n ceea ce esti
Si maine e o zi si maine voi zambi. Chiar daca mi-e greu.Voi zambi mereu.
Nu mai sunt fetita pe care o stiai tu mai demult,poate nici n`ai observat de la un timp,am mai crescut
Inca am suflet de copil care refuza sa creasca ,mi-e egal cu 0 tot ce spune lumea asta proasta!
De cate ori vad visele cum se sfarsesc ,de atatea ori ma ambitionez sa reusesc! Am drumul meu si asta nu se va schimba, se aude o voce : shhh` : speranta moare ultima!
Mi`e dor de inocenta ce caracterizeaza orice copil.Cand facem cate o prostie scapam intotdeauna subtil
Nu mi-am atribuit un rol care sa le placa.Mereu cand am fost trista am zis ca o sa treaca!
Viata este ca o ora de matematica in care inmultesti si scazi, imparti si aduni , iar la un moment dat iti dai seama ca ai gresit si ai vrea s-o iei de la inceput dar s-a sunat.
Am o singura prietena pe care ma pot baza.Caci stiu ca daca voi cadea ea imi va tine perna.Ea e langa mine atunci cand problemele sunt multe.Si tot ea e singura care are rabdare sa ma asculte.
T0cmai d` aia 0 s` schimbam f0aia, d` unde atata 0ptimism? Nuu` stii ca dup` s0are vne pl0aia? Sh s` anuntsa p0t0p, s` nuu`ncerci s` schimbi umbrella
Desi Traim In ALb Negruu.;x Nu ne impiedica nimic sa visam in Culori
De atâta bârfã ne-am intoxicat`.Dar stii`?omu`nebârfit e un ratat

da eu nu stau s`o asCult.asta ar fi culmea` stii bine Ca.nu`mi pasa de ce ziCw` lumea
De ce mama nu ne-a facut surori? a stiut de ce.pentru ca Dumnezeu ne-a facut cele mai bune prietene.
N`am averi . am doar prieteni . Care ma` suna` sa`mi spuna : " Ai grija` de tine, bah`,te pup, noapte` buna
Nenorocita La Propriu, Nebuna La Figurat, Irascibila Cateodata, Ironica De Placere, Ipocrita De La Mama Natura
Sa poti sa fii acelasi cand totul e schimbat! Sa poti sa fii indiferent cand totul te-a marcat!
Prietenia este ca relatia dintre mana si ochi. Cand mana se raneste, ochii plang. Si cand ochii plang, mana le sterge lacrimile
Traiesc in tara minunilor si toti se intreaba: ''unde?vrem si noi!'', pai asta,ba nebunilor !
Qnd e fericita, surasuL ei n`are egaL :-x
Nu incerca sa ma convingi. Demonstreaza-mi!
Dezvaluie totul si ascunde atat de multe…Oricat de mult ai privi-o, nu o poti descifra in intregime…
Prietenia este umbra serii, care se înteteste odata cu apusul soarelui vietii.
Pentru toate lucrurile pe care le-ai ratat, ai câstigat altceva, si pentru tot ceea ce câstigi, pierzi altceva!
N`o sa renuntz` nici o fractziune de secunda,fiindca intotdeauna pierzi daca renuntzi` la lupta
Stiu ca vreau iluzii dar nu-mi pasa, Daca sunt fericita nu conteaza
Mereu cu zambetul pe buze • Nu se streseaza • Nu o prea intereseaza ce urmeaza •
Fiecare poveste are un sfarsit. Dar In viatsa Fiecare sfarsit are un nou inceput
Deci... hai sa privim in trecut. Si spune-mi sincer! Cate promisiuni nu ti-a facut ?! Peste cate minciuni ai trecut? Si de cate ori iti ziceai : "De maine am sa-l uit" ?
Ce mi-a placut odata imi place intotdeauna, pentru ca optiunea mea este motivata. Fie ca urasc, fie ca iubesc stiu clar de ce...
Fara sa vreau te iubesc , deschide ochii si uita`te bine , in curand o sa realizezi ca si tu pe mine .
Sunt tipul`de fata care te vrea , dar de fapt nu are nevoie de tine .
Iubeste`ma sau uraste`ma. Mi`e indiferent. Oricum in ambele cazuri t`ai gandii profund la mine.
Ia`ma de mana, spune`mi unde am gresit si am sa incerc sa ma schimb , promit !
Spune-i ca l-am uitat, spune-i ca nu ma mai gandesc la el, spune-i ca nu-l mai iubesc, dar ca ti-am spus toate astea printre lacrimi…
As putea sa iti zic ca imi este dor de tine dar de ce sa mint?
Chiar As plange pentru tine ...Dar imi curge rimelul`!
CEl are ieri nu te-a iubit nu te v-a iubii nici azi . Cel care te iubeste azi sigur o v-a face si maine !
Cine are un creier mic, o gura mare si o parere de care nu tine cont nimeni? TU!
Ceea ce obtin usor nu are nici o valoare
Esti cea mai misto foca intre balene
Iubeam sa te ador , acum iubesc sa te omor!

Eu sunt una,tu esti nimic.
Holbeaza`te cat vrei,oricum esti mai jos.
De obicei am tot ce imi doresc,iar ceea ce nu-mi mai e folositor arunc.Tu nu mai esti aici,ceea ce inseamna ca erai inutil.
Am ganduri interzise, dar imi sunt permise nu mai sunt cum eram, acum zambesc, atunci plangeam
Iubirea are pret pentru cel ce o da. Cel mai adesea ea nu înseamna nimic pentru cel caruia îi este data.
Adevarul n-are pret, de-aia n-am de-ales si-ti vand minciuni.
Banii nu fac fericirea….o cumpara gata facuta.
Cand viata iti intoarce spatele… Prinde-o de fund
Cel mai important nu este sa stii … mai important este sa ai telefonul celui care stie.
Crezi in dragoste la prima vedere sau e nevoie sa mai trec inca o data?
Daca as putea fi cineva….cu siguranta nu as fi tu.
Daca femeia ar fi buna, si Dumnezeu ar avea una.
Daca vrei sa scapi de foame – mananca sare… o sa-ti fie sete!
Daca o pasarica ti-a soptit ceva… atunci inseamna ca ai inebunit pentru ca pasarelele nu vorbesc.
De ce sa bei si sa conduci ….cand poti sa fumezi si sa zbori?
Dragostea eterna dureaza doar 1 zi… de Valentine’s Day…
Ti'am spus...Imi Rupi inima'ti rup capu! .
Sunt cea care totdeauna îti raspunde când ceri întariri, cea care nu se-ascunde, cea care poate face soare atunci când ploua, cea care poate sa te duca într-o era noua !
N`am uitat,cat am plans defapt,cat am regretat, am realizat ca tot ce`i bine nu tzine mereu cu tine,retzine,dar nu uita ca intr-un final orice rau e ucis de`un bïne!
Daca iti spun ca te iubesc Pun pariu ca te toopesti .Incearca sa zambesti, e frumos afara.Si frumusetea ta speciala ma baga in boala
Orice ar fi stiu ca ma iubeste pan` la cer ... cu sufletu` lui de baiat de cartier`
Si cand ne intalnim, mi-e greu sa te vad la plecare...caci atunci cand sunt cu tine soarele meu rasare!
Desi am trecut prin multe,suntem inca impreuna . Caci nu poti sa cazi , cand tii pe cineva de mana .
Nu stiu cum sa te mai privesc.Cum sa te mai iubesc.
Îmi place, chiar daca nu mai gasesc unele cuvinte . Îmi place cum spui tu asa " sa fii cuminte !"
Fa-ti timp sa iubesti tot ce e sub soare.
Si plimbându-ma prin ploaie, mi-am amintit de tine…Ma gandeam ce bine ar fi daca ai fi cu mine.

Tin la tine chiar daca nu ti`o spun prea des.
Cand sunt cu tine,totul pare mai bine .

Iti spun pentru a mia oara , fiecare zi cu tine este extrordinara !
As da tot ca zambetul de pe buze sa nu iti dispara !
Teoretic,te ador;x.Practic,te iubesc!
Stiu ca un simplu "multumesc" nu este de ajuns pentru toate momentele frumoase pe care mi le-ai oferit. Pentru clipele de neuitat si pentru emotiile incercate... Pentru fluturasii din stomanc sau pentru zambetul de pe fata mea...
Lupta pentru visul tau, chiar daca te ranesti pe drum! Dragostea e ca zambetul; daca n-o daruiesti,nu valoreaza nimic!
Drogata de parfumul dragostei ce o port pentru tine
nu conteaza cu adevarat ce ai in viata,ci pe cine ai alaturi cand treci prin viata
Dragostea inseamna sa daruiesti celor din jurul tau ceea ce au nevoie,nu ceea ce merita...
Cand ma privesti ce regreti mai mult: lucrurile pe care le-ai pierdut sau sansele pe care le-ai avut?

Buai ai crezut ca fara mine viata e usoara,dar a cam inceput sa te cam doara

Hai ,, bye-bye " ramai cu bine , vezi ca deja intreaba curvele de tine.

Imi place sa cred ca nu am pierdut nimic.Si daca am pierdut ceva inseamna ca nu-mi trebuia.

Pe noi ne despart 100 de pasi . Fa`l tu pe primu iar eu ii voi face pe restu , 99 .

O prietenie care ia sfarsit n-a existat de fapt.

E mult mai usor sa transformi prietenia in dragoste decat dragostea in prietenie.

Friends are forever. Boys are whatever.

Am nevoie de tine , te vreau ! OFFLINE

daca nici acum nu o sa`mi spui buna , am prietene care ma suna sa`mi zica ,, Fattta esti de 100 de ori mai buna !

Te uiti la mine invidios de sub breton , dar eu te vad mai pierdut ca un apel pe telefon.

Zambesc cand se vad ,plang cand se cearta ,dar indiferent ce fac ei se iarta si se-mpaca .

Vreau sa ma iubesti fara nici un regret iti promit ca am sa fiu singurul tau defect.

Pacat ca ignoram pe cei ce ne adora si adoram pe cei ce ne ignora,pacat ca ranim pe cei ce ne iubesc si iubim pe cei ce ne ranesc

Toti sunteti in stare sa cuceriti o fata, foarte putini sunteti in stare sa o pastrati langa

Esti locu'n care intotdeauna m'am intors Tu ma aduci la normal cand sunt intoarsa pe dos

Ce mi-a placut odata imi place intotdeauna, pentru ca optiunea mea este motivata. Fie ca urasc, fie ca iubesc stiu clar de ce...

Sa iti dai seama ca ar lipsi ceva.atunci cand o sa vezi ca nu mai sunt in preajma ta

mereu va fi una care sa planga dupa tine da` nu eu scumpule

Vii • Pleci • Mi`e totuna • O sa fie altu`n locu tau • Intotdeauna

Paharele sus Sampania sa curga Respect pentru fetele care i'au facut pe fraieri sa planga.

Tare as vrea sa ne loveasca doua sageti:pe tine Sageata Albastra,iar pe mine sageata lui Cupidon!

Te-a iubit si ai pierdut-o, in fine,nu tinea doar de tine,ca daca stai sa te gandesti tot el ti-a luat-o si tu ca prostu`ai lasat-o!Ti-a furat-o!

Vei cauta mereu la o alta "ea" ceea ce adorai la mine candva

Cu nimic mai speciala,cu nimic mai deosebita.Doar diferita

un Gen de tiPa duPa caRe se TsiPa

Sunt tot ce vrei Si nu mai poti avea Tot ce`ai avut Si n`ai putut pastra.

Acum ar trebui sa stii mai clar ce vrei.El are de pierdut,tu esti OK!

Poate ca ai vrea sa mai fii langa mine cum erai candva dar fierbe tot sangele in tine cand stii ca acum e altcineva in viatsa` mea

Suficient de matura ca sa stiu ce vrei,si suficient de copila ca sa ma prefac ca nu`mi dau seama

Nu mai sunt ca la-nceput si asta te doare cel mai mult.

Te poti simti singur, trist, dar niciodata invins. Poti pierde, poti gresi, poti suferi, dar nu te gandi sa abandonezi.

Eu nu înghit în sec,înghit în demisec.Urmatoarea lege o astept direct.Ma exprim sa întelegi mesaju`.Eu nu`s mata sa`mi cenzurez în fata ta limbajul.

Sentimentul nu dispare ca vacanta de vara.Uneori e mai nociv ca fumu` tras dintr`o tigare.
Poate acum nu ai chef nici sa o bagi in seama.Dar daca mâine dispare,ai sa vezi ce mult înseamna.

Hai învata sa treci peste,viata nu e o poveste.Cand destinu`ti joaca feste,nu trebuie sa plângi,zâmbeste!

Fetele au început sa faca ce vor.Totul e show si baietii vor din nou.

Esti diferita de toate si meriti sa te laud.M`ai ajutat când mi-a fost greu si meriti sa te aplaud.

Nu merita sa plângi,sa te distrugi pentru o greseala.La vârsta asta,orice greseala face parte din viata normala.

Vreau sa uit tot ce`a durut.Sa întorc pagina si sa spun "A trecut".Nu`mi pasa ce`a fost cândva,sunt alta acum,si alta e viata mea.

Ce unii au si nu apreciaza,altii îsi doresc si doar viseaza.

Cu zâmbetul pe buze si cu capul sus ,voi ajunge întotdeauna unde mi-am propus!

Realitatea bate si platoul de filmare.Viata e frumoasa si fara efecte speciale!

Nu sunt o sfânta,dar nici o vagaboanta.Însa respect pentru baietii care stiu cum sa se poarte cu o fata.

Sa uitam tot ce a fost, din trecut sa te rapesc. Stiu ca vrei, altceva. Viata ta o pot schimba.

Fiecare lucru îsi are vremea potrivita. Si fiecare vârsta îsi are nebunia ei de o clipa !

Toate pozele cu tine am sa le rup pana maine nu mai pot sa le privesc ca d tine imi amintesc...

Si chiar nu'nseamna ca nu plang daca n'am obrajii uzi.

Cuvinte frumoase am uitat sa rostim! Ne era park mai ushor sa ne ranim!

N`ai cum sa te joci cu viata mea...cineva inaintea ta era expert in asa ceva.

Se spune ca iubesti o data'n viata, o singura iubire. Atunci cum se face ca suferim la orice despartire?

Multii ma judeca dar nu stiu cum e viata mea . daca zambesc nu inseamna ca nu e grea!

As vrea sa cred ca dupa moarte ...Am locul meu acolo sus... Si inca vreau sa cred ca poate. Voi fi fericita indeajuns

Am iubit un inger.dar acum sa facut drac

N'ar fi frUmoS .N'aR Fi cInStiT sA nU rEcunOsc Ca Te'Am IuBiT DaR CaNd IuBirEa EsTe In ZaDaR SenTimEnTeLe DisPar

Te dai deStept . iti canti singur`in struna . eu ma pis pe tine si iti urez o viatsa buna

Pozele cu mine.Stiu ca nu-ti fac bine.Pe ascuns cand le privesti.Mai rau tu te amagesti

Asculta`ma bine ! u` esti vinovat ! fiindk niciodata nu m`ai respectat in bratzele` lui am gasit iubire ce nu am putut primit de la tne`

In orice clipa ma gandesk cum` am ajuns sa te iubesc ? erai prea dulce la inceput da acum stiu te`ai prefacut . dc n`ai spui din prima zi ca n`ai sa ma poti iubi ?

Acum du-te ! Fa ce vrei ! Dar sa nu mai ai tupeu sa privesti in ochii mei

Fa ce poti sa faci,ca tot ce faci,faci pentru tine.Tot ce faci,tre` sa faci pentru tine.Eroii`s doar in filme

Nu ? s?re? cu m?ne cã ?e ?ac ?und?tsã.

In continuare crezi ca totul iti apartine,poti sa ai orice insa clar, nu si pe mine!
Ti-ai dori una ca ea... dar ea are deja pe unul mult mai bun ca tine
Cu siguranta va fi intotdeauna o fata care te va astepta, insa nu eu sunt aia.
Love is in the air! Pacat ca bate vantul.
Educata de destin. Simt mult si arat putin.
Cum vrei, poate nu vreau eu.`Si daca ai sa pleci,stiu ca ai sa te intorci mereu!
Fiecare zi e speciala. Oricum e plina de atractii . Iar daca nu vii tu, nu-i nimic! Vin altii.
PoTsi sa pleci ma doare in cot'h .Baieti nu am eu ? ei sunt peste tot ! bye bye ramai cu bine ,vezi ca intreaba tarfele de tine
mi-a zis mami odata o vorba desteapta." Printesooo` nu alerga dupa o caleasca ce nu te asteapta !
Sunt doar realistaaa...Stii bine cuvantul "noi" nu mai existaaa
Nu mai cred in vorbe goale. Poti sa ma ranesti. Raman tot`n picioare !
daR timpul se zice ca le vindeca pe toate. viatSa merge inainte ,si eu cu ea mai departe
Incearca sa zambesti fato,urmeaza'mi sfatul ! E cazul sa fii fericita,toate trec,o sa vina altu`
Si`mi spuneai ca sunt prea copilaroasa,Scuza`ma dar copilul asta n`are timp de o relatsie serioasa
privesc tigarea care arde, fumul se ridica la cer
maine nu voi fi ca azi, nu mai sunt la fel
Si totzi ma`ntreaba ce s`a intamplat . le raspund scurt: "Nu ma intereseaza,l`am uitat "
Zici ca ti-e greu? Nu-mi pasa. Iti aduci aminte? Tu cu gura ta ai spus-o: ea e de 100 de ori mai buna ca tine ! Acum,sa vezi ce bine te simti cand in loc de un sfat,iti spun din inima: "Du-te la perfecta ta
Chiar daca iti pierzi aripile-n zbor.continua sa visezi
Viata merge inainte dar continui sa visez.
Uita tot ce`ai pierdut, tot ce`ai vrut, tot ce n`ai avut , uita timpul ce`a trecut.Orice sfarsit e un nou inceput.

Plâng mâine,astazi am treaba
Stii ca nu stau ´ Dupa n0r0k ;;] ´ . Si daca vreau ´ :* ! sa iaSa ´ fum. Stiu unde sa dau f0k
N'ar fi frUmoS .N'aR Fi cInStiT sA nU rEcunOsc Ca Te'Am IuBiT DaR CaNd IuBirEa EsTe In ZaDaR SenTimEnTeLe DisPar
Mândria este o demnitate rau plasata în iubire, este întruchiparea unui egoism care nu se admira decât pe sine
Nu plânge pentru ca s-a terminat, zâmbeste pentru ca s-a petrecut.
Doar pentru ca cineva nu te iubeste asa cum vrei tu, nu înseamna ca nu te iubeste cu toata fiinta sa
Nu te teme niciodata de umbre, ele arata doar ca exista lumina în apropiere
Zâmbeste celui care te-a parasit ca sa nu creada ca-ti pare rau!
Poate ca pentru lume esti doar o singura persoana, dar pentru o persoana esti întreaga lume.
A ierta este o fapta mai nobila si mai rara decât aceea de a se razbuna.
Zâmbetul dureaza doar o clipa,dar amintirile lui o viata întreaga.
Sunt succese care te înjosesc si înfrângeri care te înalta.
Zborul este învatarea aruncarii tale pe pamânt cu rateu.
Daca ai succese, poti câstiga prieteni falsi si dusmani adevarati. Încearca oricum ar fi!
A fi fericit nu înseamna ca totul este perfect ci faptul ca ai decis sa privesti peste imperfectiuni.
Stiu ca vreau iluzii dar nu-mi pasa, Daca sunt fericita nu conteaza!
Unul dintre cele mai grele lucruri in viata este sa ai cuvinte in inima , pe care nu le poti pronunta
Ti se pare ca e un vis.dar.e realitate
traiesc din amintiri.si'mi doresc sa nu uit niciodata clipa in care ne'am cunoscut
esti aproape.da totushi.atat de departee
poti sa ai tot ce iti doresti daca stii ce sa alegi
Nu credeam ca'mi va fi rau.Am fost noi.Akum sunt eu
E greu sa iubesti si sa nu fii iubit.Sa arunci in trekut tot ce ai simtit.
esentele tari se tin in sticlutele mici
E o poza cu noi ce imi spune ca-mi lipsesti.
Am invatat ca oricat mi'ar pasa mie,altora nu le pasa
Când erau mici.fetitelor le plãceau sã se joace cu pãpusi,iar bãietilor cu masinue.Acum,fiind mari.bãetilor le plac pãpusile,iar fetelor masinutele.

DuC GuNoiu` Te laS unDevA ?
F?ricir?a ? ? ba?c?ta mar?u?ii ? prim?sc si uita sa mai d?a r?stuL
Nu mai sunt copila cu slabiciuni de alta data... Acum sunt slabiciunea altora ca am caracter de piatra
Barbatii au descoperit focul dar femeile au descoperit cum sa se joace cu el
Te deranjeaza ca-ti cunosc psihologia, vorba aceea, te-nseli în privinta mea mai rau decât te înseala femeia ta.
Fiecare Sut In Fund E Un Pas Innainte.
Îmi vine sa-ti sparg dintii.Dar de ce sa te fac sa arati mai bine ?
Azi am prieteni.Mâine poate ei ma lasa.Azi nu iubesc deloc.Mâine poate`mi pasa
zambetele de decor,venele pline de alcool...cam asa arata un om gol in interior
Ironia face ca totul sa ajunga intr-o clipa doar praf.
Am Învatat Ca Viata E Ðura.Ðar Înca ?u Am Învatat Sa Ma Ridic Ðupa Fiecare Lovitura.
S-a? Zice ca To?ul T?ece, Ða? S?ii Amice, Ca o?ice ßußa-ti lasa cica?ice?
Înca Am Sufle? Ðe Copil,Care Refuza Sa Creasca.Si mi-e egal cu zero ?o? ce spune lumea as?a proas?a!
Tu ma ti de mâna , Eu te tin de FRAIER
Fiecare poveste are un sfarsit. Dar. In viatsa. Fiecare sfarsit are un nou inceput.
Privirea mea nu sparge gheata da` pe tine te face bucati
Fericita pana la ultima suvita!
Mintile stralucite discuta idei. Mintile luminate discuta evenimente. Mintile "scurte" discuta oamenii!
Si ce usor e sa zambesti` cand ai incredere`n ceea ce esti
Uneori amintirile trebuiesc pastrate • Insa cei mai multi se feresc sa faca asta.
Intotdeauna pregatita pentru raul care vine • Intotdeauna fericita daca treaba merge bine
Din cauza ta sunt fericita !
E de ajuns sa am incredere in mine • In ce pot sa fac ca sa fie bine • Poate intr-o zi iti vei aminti • Ca am avut grija de tine • Macar o zi
Nimeni • Nu poate fi la fel ca tine ! • Tu imi dai incredere in mine
Vii • Pleci • Mi`e totuna • O sa fie altu`n locu tau • Intotdeauna •
Ma inalts sa zbor • Din nou • Dar uit ca aripile le-am pierdut • Cad si dau cu capu' de trecut • Shi doare iar • Cum a durut demult • Da' trece • si-o iau de la inceput •
N`ai sa potsi pleca fara voia mea • Dar daca`ai sa pleci • Eu te voi urma

Si cautai • CAutai • Te uitai in stanga • In dreapta • El nu era • Lacrimile nu se opreau • Dar acum? • De ce te prefaci ca nu`l mai placi? • Cand fardul ti s`a uscat pe obraz?
mi-as dori sa mai fiu fetitsa mika • Pentru ca juliturile din genunchi se vindeca mai repede decat inimile frante •
Nu incerca sa fii a lor • Sunt multsi care nu stiu ce vor • J` tsine mereu deschisa o ureche • Sunt niste secrete • Doar intre fete
Model de femeie care cauta scanteie • Il parasesti pe fraier • Asta`i cea mai buna cheie •"
Nu conteaza in ce maniera ne'am imprietenit • Conteaza ca suntem de nedespartit•
Putem spune ca ne stim din totdeauna • In momente grele ne-am intins una alteia mana •
Shi poti sa`mi iei ce vreei • Cand am langa mine toti prietenii mei •
mi-ai dat Doamne tot ce`i mai frumos nu se putea • mi-ai dat sperantsa s`o traiesc si`o traiesc prin ea
Respectu` este ceea ce primesti • Pentru ceea ce faci • Shi o faci bine • Tu ma barfesti pe mine • Deci din respect ma pis` pe tine
Totzi avem probleme • Conteaza cum le facem fata • Nu le da prea multa importantza • N`ai decat o viata •
Am invatat sa suport • viata e grea • Dar nu suport un tradator • Asta-i boala mea
Facem tot ce stim si nu ne oprim• Traim viata din plin • Facem ce stim
Nu visam mashini luxoase • Nici castele din povesti • Trezeste`te baiete • Q astea nu ne cuceresti
Peste toate trecem cu capul SuS • Ne avem una pe alta si asta`i mai PresuS
Cu tine in gand, stau noapte si zi, si nu stiu viata fara tine cum ar fi
10 vieti de'as sta cu tine tot ar fi putine
M'ai atras cum ai stiut numai tu • Shi'am ramas doar a ta cu sufletul • M'ai atras cum nu a facut'o altcineva • Shi de atunci locul tau e in inima mea
Ce spun acum bagati la cap: Eu va iubesc cu adevarat. Pe tine surioara mea Shi pe tine dragostea mea
Mandria n`are loc in doi ? Ca ea e prima care naste un razboi
Du`te somn usor Fa bine in viata mea sa nu te mai strecori Daca vrei sa mai dai ochii cu mine sa stai retine Ramai cat vrei dar nu incerca sa gandesti pentru mine
pfff Ce Sa`Tzi Fac ? AsTa e Firea cReDeai Ca n ViaTa Te inSheaLa DoaR Pr!V!Rea
Sa nu ma intrebi de ce lumea din jur nu mai e in mintea mea acum traiejti doar tu
Nimic nu mai conteaza, acum sunt pe un alt drum.
Fericirea e ca un ecou: stii ca e acolo dar nu`ti raspunde
Viata merge inainte, bine sau rau, ea merge
Ce le tot pasa pe cine iubesc,cu cine vorbesc,de ce imi spun cum sa traiesc? E treaba MEA cum ma imbrac si doar a MEA cand ma dezbrac...cu cine,cum,unde si cat!"
Ia-ma de mana si hai sa trecem peste toate impreuna.
Ai nevoie de dovezi ca sa crezi. Ai nevoie de iubire ca sa stii ce îti doresti.
O tanara actrita plina de talente. execelez la capitolul lipsa de sentimente.
Nu am nevoie de tine, dar am nevoie de noi.
Tu baga la cap si nu te teme...mai bine mai tarziu decat prea devreme!
Ezita sa crezi ca viata e trista !Sunt lucruri frumoase ce stau inca pe lista .
nici0data nu e prea tarziu` ! t0ate tre` sa le`ncerci, incearca`le pe viu ! cand t0ti prefacutii se prefac ca` stiu . ridica d0ar degetu` mijl0ciu`? !
Eiii bine nu incerc sa te conving... Dar daca n`ai stiut, astazi e soare in loc de frig.
Sh n`am de gând, sa te mai las curând... Sh totushi ma crezi pe cuvânt, chiar daca o iei razând.
Intr`un final, neashteptat... Lumânarile se aprind. Sh`aprind durerile ce sting, amintiri aprinse ce ating
Intr`o oarecare masura e tare... Sa crezi macar pentru o secunda ca ai lumea la picioare.

Ciudat, inca iti simt absentza, pare aberrant
N`am dor de casa ca nu m`am pocait. Sh lasa`ma frate sa rulez linistit.
Ochi reci de gheata, suflete calde le ard! Dk lashi afara sentimente, clar, devi slab!
Acum vreau sa intru in lumea tha, se poate?
Vreau sa zambesc,e dimineata . Tre' sa'mi pastrez pofta de viat.
Potzi sa ajungi repede sus! Cu un compromis in plus
PoaTe sa se puna si-n cuR si-n Kp . K tot de MiNe aRe drag
Stii si tu,au trecut momentele...Doar eu si cu tine. Ia spune,iti mai aduci aminte ?
Ti-am spus.Nu vreau sa fii doar in trecutul meu .Caci astfel nu am niciun viitor si imi e greu.
Sunt un exemplu rar.Gata sa dispar.Dar mai tin un an fraierii pe jar.O ard in mod bizar ca bomba in buzunar.Cu stilul meu murdar.
Ating cote maxime in mod periculos.Totul in jur e mult prea dubios.Spui ca am tinte prea mari.Ce gresesc?Ti-am spus si mai repet ca tot ce-mi doresc o sa reusesc!

Eu traiesc.Tu stai.Sunt tot ce ea ce tu visezi, ce iti doresti si n-ai !
Chiar de-ar fi greu . Tot as zambi! De-as fi plina de probleme . Tot as glumi! Pentru Ca stii . viata E grea si lumea e rea! . Cum as putea rezista daca nu m-as purta asa?

A inceput sa zambeasca mai dess iar ei intorc capul plini de interes:*:*:ce'a fost sau nu in trecut:Xea acum a uitat de mult

2. Eu nu ascult destinul...la vise nu cedez...nu'mi poate spune
nimeni...ce cale sa urmez

3. Asta mik?e mereu cu zambetul pe buze, nu se streseaza:s...nu prea o in tereseaza ceea ce urmeaza:S:S:S:S

4.Ochii mari...guritza mik...trasaturi de papushik:*

Tu crezi ca te crezi in stare, da` esti departe . lasa

Sh orice as face eu.dupa mine esti mereu:X

Daca traiesti dupa ideea ca nu suntem perfecti, atunci prietena ta cea mai buna e c*rva, tu ce astepti?

Vrei o solutie? Simplu . pleaca ! [ Da ] Altii sunt deja acolo, hai incearca [ Pa ]

Ai fost un prost , nu trebuia sa o visezi , trebuia sa o iubesti !

Poate ... ai gheata la inima , sau gheata in pahar , da` recunoaste , ca ce vezi , te ingheata iar !

Daca ai nevoie de mine , numai sunt aici ...

Spui ca e o copila si ca nu`ti place asa , dar asa cum e , ea ti-a furat inima !

Poti sa apartii oricui, nu e treaba mea

E prima oara cand se-ntampla-asa ceva .Dintr-o simpla prostie ai ajuns la inima mea.

Inca ma gandesc cum ma faceai sa te doresc.Acum nu stiu ce sa fac,Sa te iubesc sau sa te urasc?

Esti boboaca si vei fi aici ptr 4 ani in acest oras
Sperand ca unul dintre absolventi sa se uite la tine si sa-ti spuna ca nu te-a mai vazut inainte:X:X:X

Ptr ca atunci cand ai 16 ani si cineva iti va spune ca te iubeste
Tu il vei crede

Oh , ce rusine , ce sfarsit mohorat dat unei zile perfecte

? La început mai mult ca sigur pare perfect. Spre final posibil totu' sa-ti para defect ! Sunt doar emotii ,,,

? N-are rost sa ma mai minti frumos. Stii ca totul are un cost . Tu vei fi mereu un top model de exemplu' prost...

nchide usa. Pune lantu. De azi nu mai vin acasa. N-am chef ca sa ne certam asa ca lasa !

Faze din astea sa i le faci lu' mata ! : )

aaaaa ! mi-e leneee .

A doua oara n-o mai fac ! Mi-am bagat mintile în cap . Si-mi pare rauuuuuuuuuuuuu !

Ah . nu mai conteaza . Oricum se duce dracu' tot ! . C'est ma faute ! . » Inocenta mi se fura ! » Plecata !

u ma judeca . dar eu mereu caut alt-ceva ! » Deja mi-e mai bine ! . Îti multumesc ca existi ! Te iubesc

The story must be continued . ASA CUM VREAU EU ! [

Sunt milioane de ganduri care ma bantuie acum. Acum dupa o zi grea in care nu credeam ca ma vei dezamagi. Nu sunt suparata, sunt dezamagita.

Ne prefacem ca totul e perfect dar aparentele înseala !
Daca nu acum cu tine atunci NICIODATA !

Da normal ! Dezamagirea si.a facut prezenta la un momendat !

Te`a durut cand mi-ai dat ultimul sarut ?

Mi.e dor de ceea ce iubeam.sau cel putin asa credeam!

Dak ai 14 ani. ejti bortzoasa. Nu fi stupida! Konvinge`o p ma`ta ca te-a naScut gravida`. ;;].

Asa prieteni s tot ai` D?`?e sa ?e ?l? !

Vantul`pOarta parfumuL tau spre miNe` . Aj vrea sa te pOarte p tiNe! •

• Mi`e dOr de scumpetea meeeaa` •

Imi place ca esti unic.Imi place ca esti aparte.Imi place ca te simt aproape chiar daca esti departe.`

•TOt Ce e Bun în viatSa e Ori iLeGaL.Ori imOraL.Ori înGraSa`:]•

Dragostea e indiferenta celui de lânga tine,,,

Si ne laSam purTaTi de vaL.TOtuL e abSOLut nOrmaL`

uBeaM Sa tE ADOR ... aCum` iubeSC` Sa tE OMOR`!

Bog girls don't cry...

Ce a fOSt OData nu maI pOaTe fii. viSeLe pierDute nU pOt reVenii`!•

?Nu ma cunosti dar stii cine sunt.Iti faci treaba si pleci fluierand ca si cum nimic nu s`ar fi intamplat. Meriti un oscar pentru cum ai jucat!

Siii am terminat ko fazele nasoalee K m.am saturat PROMIT! [stii cine cunoajte si cine s simteee ]

Multe amintiri Ce`atunci cand sunt trist Ma fac sa zambesc Desi de multe ori Refuz sa cred ca iubesc.

Ma Exprim Ca Sa IntzeLegi MeSaJu __Eo Nu`s Mata Ka Sa`mi CEnzurezi In Fata Limbaju!

Asa ca ia'ma de mana...spune'mi unde am gresit!Sh'am sa incerc sa ma schimb.PROMIT!

De cite ori ma veti privi cu ura si manie,de atitea ori va voi zambi cu multa simpatie.

Nu E NeVoie Sa Ma pLaca ToaTa Lumea.La FeL Cum Nici Eu` Nu`i Plac Pe tOtsi !

Atunci cand vei vrea sa ma ranesti , adu-ti aminte ca ai facut-o deja

•S-a sters, la fel cum vantul adie incet frunzele de prin parcul prin care obisnuiam sa stam, la fel si timpul va sterge aceste sentimente si simtiri care-mi rup sufletul in doua.

•Ma indepartez incet , voi sterge tot, mi-e greu dar o voi face!

As face orice sa te mai pot avea…chiar daca acum esti cu altcineva :X:X

cand te-am cunoscut mi-a fost teama sa te plac.cand te-am placut mi-a fost teama sa te iubesc.cand te-am iubit mi-a fost teama sa nu te pierd.iar acum cand te-am pierdut,mi-e teama ca nu te voi mai avea niciodata.
Nuu` snt 0 sfanta da nici 0 bagab0anta, respect ptr baietii` care stiuu` s` pretsuiasca 0 fata

Fiecare lucru-si are vremea potrivita, si fiecare varsta-si are nebunia ei de-o clipa"

Cateodata ma mai intreb . unde esti ? … ce mai faci ?cu cine te intalnesti ? Cu ce cuvinte as putea sa iti spun mai usor ca imi este dor ?

» " Nu dispera cind soarta te apasa si nici nu plinge de-al tau destin caci dupa un chin viata-i mai frumoasa cum dupa ploaie ceru-i mai senin… "

Ploua acum… Ar trebui sa te duci la geam si sa numeri picaturile de ploaie… atat de mult imi este mie dor de tine!

"• Zambeste mereu` . chiar daca ti`e greu . chiar daca te doare . zambeste si fi tare`! •"

"• Am invatat sa respect • EA respecta doar banii • EU am invatat sa lupt singura • EA e zero fara tati si mami •"

"Oameni se intalnesc si se despart...se despart pentru ca au facut imprudentza de a se cunoaste... se despart dar , NU se uita:X:X:X:X:X"

Cu greu urâm ce am iubit cu adevarat

regina .un pion .o luptatoare .un fior .o valoare .Un plus de calitate, un minus inexistent .o fata cu acelasi sentiment!

Daca viata iti da 1000 de motive sa plangi, demonstreaza-i ca ai 1001 motive sa zambesti!

Am invatat sa nu pierd timpul cu cineva care nu este disponibil, sa si-l petreaca pe al lui cu mine

Zilele trec si realizez ca am pata pusa pe tine,chiar daca stiu ca nu`i bine pe mine sa ma mint nu tzine. Stau si te privesc cum treci…. Te uiti cu coada ochiului si am o senzatie nebuna

"# A inceput sa zambeasca mai des? Iar ei intorc capul plini de interes? Ce a fost sau nu in trecut? Acum ea a uitat demult !

Cand plangi inseamna ca esti trista,cand te incrunti inseamna ca cineva te enerveaza ,cand razi inseamna ca esti fericita ,dar cand zambesti esti cea mai frumoasa fata de pe pamant

Cum e cind persoana iubita te ignora, cum e cind cel pe care il iubesti o iubeste pe alta? inima iti plinge dar n-ai ce sa faci! Iti vine sa urli dar te abtii, taci si plingi!

Dragostea inseamna sa-i dai cuiva puterea de a te rani sau chiar de a te distruge, sperand in acelasi timp ca n-o va face niciodata…

Cand ai trait iubirea vietii tale si cineva te paraseste cu cuvintele "nu mai suntem iubiti, dar totusi ramanem prieteni", e ca si cum ti-ar fi murit cainele si mama ta ti-ar spune ca poti sa-l mai pastrezi, daca vrei…
Vezi?Nu e trista deloc,zambeste suav,are privirea de foc.

E dulce si o iubesti stii bine, dar ea nu se mai gandeste la tine

""| Ce`as putea sa mai scriu? Cel ce ma invatase sa fiu puternica a plecat! Jur ca o sa invat sa fiu rece! Asa, pur si simplu, ca tine. |""

Desi nu este o boala de ochi, gelozia duce la orbire.

Gelozia trage in toti si se raneste intotdeauna pe sine

De cite ori ma veti privi cu ura si manie,de atitea ori va voi zambi cu multa simpatie.

Nu E NeVoie Sa Ma pLaca ToaTa Lumea.La FeL Cum Nici Eu` Nu`i Plac Pe tOtsi !

Atunci cand vei vrea sa ma ranesti , adu-ti aminte ca ai facut-o deja

•S-a sters, la fel cum vantul adie incet frunzele de prin parcul prin care obisnuiam sa stam, la fel si timpul va sterge aceste sentimente si simtiri care-mi rup sufletul in doua.

•Ma indepartez incet , voi sterge tot, mi-e greu dar o voi face!

As face orice sa te mai pot avea…chiar daca acum esti cu altcineva :X:X

cand te-am cunoscut mi-a fost teama sa te plac.cand te-am placut mi-a fost teama sa te iubesc.cand te-am iubit mi-a fost teama sa nu te pierd.iar acum cand te-am pierdut,mi-e teama ca nu te voi mai avea niciodata.
Nuu` snt 0 sfanta da nici 0 bagab0anta, respect ptr baietii` care stiuu` s` pretsuiasca 0 fata

Fiecare lucru-si are vremea potrivita, si fiecare varsta-si are nebunia ei de-o clipa"

Cateodata ma mai intreb . unde esti ? … ce mai faci ?cu cine te intalnesti ? Cu ce cuvinte as putea sa iti spun mai usor ca imi este dor ?

» " Nu dispera cind soarta te apasa si nici nu plinge de-al tau destin caci dupa un chin viata-i mai frumoasa cum dupa ploaie ceru-i mai senin… "

Ploua acum… Ar trebui sa te duci la geam si sa numeri picaturile de ploaie… atat de mult imi este mie dor de tine!

"• Zambeste mereu` . chiar daca ti`e greu . chiar daca te doare . zambeste si fi tare`! •"

"• Am invatat sa respect • EA respecta doar banii • EU am invatat sa lupt singura • EA e zero fara tati si mami •"

"Oameni se intalnesc si se despart...se despart pentru ca au facut imprudentza de a se cunoaste... se despart dar , NU se uita:X:X:X:X:X"

Cu greu urâm ce am iubit cu adevarat

regina .un pion .o luptatoare .un fior .o valoare .Un plus de calitate, un minus inexistent .o fata cu acelasi sentiment!

Daca viata iti da 1000 de motive sa plangi, demonstreaza-i ca ai 1001 motive sa zambesti!

Am invatat sa nu pierd timpul cu cineva care nu este disponibil, sa si-l petreaca pe al lui cu mine

Zilele trec si realizez ca am pata pusa pe tine,chiar daca stiu ca nu`i bine pe mine sa ma mint nu tzine. Stau si te privesc cum treci…. Te uiti cu coada ochiului si am o senzatie nebuna

"# A inceput sa zambeasca mai des? Iar ei intorc capul plini de interes? Ce a fost sau nu in trecut? Acum ea a uitat demult !

Cand plangi inseamna ca esti trista,cand te incrunti inseamna ca cineva te enerveaza ,cand razi inseamna ca esti fericita ,dar cand zambesti esti cea mai frumoasa fata de pe pamant

Cum e cind persoana iubita te ignora, cum e cind cel pe care il iubesti o iubeste pe alta? inima iti plinge dar n-ai ce sa faci! Iti vine sa urli dar te abtii, taci si plingi!

Dragostea inseamna sa-i dai cuiva puterea de a te rani sau chiar de a te distruge, sperand in acelasi timp ca n-o va face niciodata…

Cand ai trait iubirea vietii tale si cineva te paraseste cu cuvintele "nu mai suntem iubiti, dar totusi ramanem prieteni", e ca si cum ti-ar fi murit cainele si mama ta ti-ar spune ca poti sa-l mai pastrezi, daca vrei…
Vezi?Nu e trista deloc,zambeste suav,are privirea de foc.E dulce si o iubesti stii bine, dar ea nu se mai gandeste la tine

""| Ce`as putea sa mai scriu? Cel ce ma invatase sa fiu puternica a plecat! Jur ca o sa invat sa fiu rece! Asa, pur si simplu, ca tine. |""

Desi nu este o boala de ochi, gelozia duce la orbire.

Gelozia trage in toti si se raneste intotdeauna pe sine

Aiurea te minti ca nu'ti pasa! Aiurea spui ca nu mai conteaza! Aiurea te prefaci ca esti bine! Ce greu e sa invingi cand lupti cu tine!

. Chiar crezi ca ma afecteaza!?`Zambesccc.c din n0u`. asta`i t0t ce c0nteaszaa`.

Nu-ti face griji pentru oamenii din trecutul tau...Exista un motiv pentru care nu sunt si-n prezentul tau!

Nu te distruge pentru cineva ce nu te merita .

Joc acelasi rol, in acelasi decorAm o mie de voci in cap, in cor, nu stiu ce vor Din speranta ca-n distanta o sa apari ca un sol O sa las un scaun gol, lumina aprinsa pe hol

Lasa persoana pe care o iubesti sa plece ! Daca se va intoarce , i`a pasat d tine intotdeauna daca nu , nu i`a pasat niciodata !

everythink happens for a reason

true love story never ends

every story has an end,but in life every end is just a new BEGINNING

Chiar daCa eL nu o sa`Mi sp0ona " nOapTe bUna! " , sau pe sTrada " buNa ! " . am o pRieteNa caRe ma suNa ca sa`mi sp0ona " faTa ejti de 1000 de oRi mai b0ona deCat aia pe caRe eL o suNa`

"cati ati ramas alaturi de cand eram mici?si cati ma veti ajuta atunci cand pic sa ma ridic?iti numeri prietenii acum,si iti dai seama ca nu`i asa cum credeai tu ci cum zicea tata si mama"

" ...Good girls are found in every corner of the Earth.BUT unfourtunately the Earth is round...

Cineva-mi spunea sa iubesc...Sa-i fac pe plac? Nu ma indragostesc... Nici daca ma impusca cupidon in cap.si asta sa fie clar."

Vreau sa-i fac sa zambeasca pe cei care au plans si sa-i uit pe cei care m-au uitat

? "Erai un rau ce imi facea bine Dar mandria sh orgoliul meu m'au facut sa renunt la tine:X ?"

Oare de ce te-as astepta un veac? ...La naibaaa! ...Dragostea e doar un fleac! b-)

{ }Majoritatea prietenilor sunt ca umbra. Nu apar decat atunci cand e soare. :-J

Zambec.Traiesc.Cant.Dansez.Si...poate iubesc

Acum pot s`ascund fiecare lacrima ce`mi cade Pt`ca am crescut... Cica acum sunt mare... iar cateodata nu`mi permit s`arat cat de mult ma doare

Pentru ca nu sunt altceva decat un copil ciudat. Ce vrea sa stea mereu imbratisat

I am a single lady I`m waiting for your love;x

Niciodata nu ai inteles cate am facut pentru tine Nu ma mai uit in urma:-J O sa`mi fie bine

''Invata sa ai un zambet ascuns in inima ta si nu varsa pentru nimeni nici macar o lacrima.Nu`s asa de buna de pus in rama.Dar n-am regrete.Stii,refuz sa cred ca sunt o drama.''

''Traim intr-o lume obositoare stapanita de statusuri si avatare.O lume virtuala plina de culoare!''

Nu are rost, stiu ca in fata mea, ai fost...un actor grabit…care spune replica si apoi pleaca zambind, care pleaca, imediat ce piesa a luat sfarsit, Bucuros ca rolul a fost usor, alearga. spre alt decor ?!

Conectata la dragoste… Vrei si tu?

Privirea, glasul, atingerea ta. Vor fi etern in inima mea, aici le pastrez, le rasfoiesc zi de zi, ca pe o carte cu titlul "Am fost si Vom fi".

FoOrmeAza` NumaRuL` meUu` Ori De caTe oRi vRei Sa` vOrbim` . Cheama`ma Sh o sa vyn`!

Deja iUbirEa`i dem0data` Baietii v0r aSaa` de0datA. PaRem 0 prAda` prEa us0aRa ! fEtel0r` Sa nu cEdatsii din priimA sEara!"

P0ate n.am aratat ce simt,imi pare rau.Nu mai conteaza,oricum in ultima vreme t0ate visele se fac scrum,a f0st un epis0d frumos, asa ai zis si tu,insa prezentu-i cam dureros,nu p0tsi spune NU.""

Sentimentul nu dispare ca vacantsa de vara.Une0ri e mai n0civ ca fumul tras dintr.0 tsigara . :-X""

Se grabeste s-ajunga dincolo de ploi,dar pâna atunci mai înfrunta furtuni si noroi :-)

Fetele aU inCepUt sa faKaa ce vOOr ! tOtul e show.`! Sii baietii vOOr din nOu`!

|| Jtii` ca ViatSaa` e ca zaRuL .`! se rOstOgOleSte .`! Cine e mAi prOstt`.aLa` se ParLeSte .` =x "

DaCa` ai imPreSia` ca tOtuL` va Dura La nesfarSiT` . Bun veniT in ReaLitateAa` crudA` .Gandesti greSiT` !"

"0 lume in kre n iubim sh tuu` 0 stii`, m` ai, m` vrei, iar e0, e0 t privesk sh`mi ajunge, t simt sh nuu` m` satur, t am sh t mai vreauu`

-Iubirea adevarata o gasesti cu inima, nu cu capul.
-cu zambetul meu pot cuceri multe inimi.
-Stiu, am un talent nativ… sa folosesc un zambet fin pe post de sedativ.
-Femeile vor sa fie iubite , sa fie ascultate , sa fie dorite , sa fie respectate , sa fie cautate , sa fie considerate de incredere si , uneori , doar sa fie tinute in brate.
-Aveam o naivitate exagerata cand visam . Credeam ca totul e atat de usor , ca-mi trebuie doar aripi sa zbor . Dar odata cu anii visele mor.
-Cand ceva care va place se termina sau pur si simplu pleaca amintiti-va ca frunzele de toamna nu cad pentru ca vor ci pentru ca a sosit momentul .
-Lumea are prostul obicei de a reamintii exact ceea ce ai vrea sa uiti .
-Viata e scurta,incalca regulile,iarta repede,saruta incet,iubeste cu adevarat,razi necontrolat,si nu regreta nimic care te face sa zambesti!
-Daca ai vazut o fotografie in care nu zambesc, trebuie sa realizezi ca viata mea nu e doar o poza, este un intreg film cu clisee total diferite.
-Arata-mi un erou si iti voi scrie o tragedie.
-Traiesc un sentiment de confuzie,foarte intens ce nu ma lasa sa vorbesc,actionez,gandesc corect.
-O minciuna spusa destul de des devine adevar.
-Am ziua de mâine de partea mea .
-Mereu aceeasi dar niciodata la fel!
-Am învatat sa am rabdare. Ca totu-ti iese atunci când nimeni nu te crede-n stare !
-Am doua fatse si acum o dezvolt pe a treia!
-Sa stii sa lupti cand vrei sa ai, sa nu regreti cand pierzi sau dai, sa poti urca cand altii te coboara, sa poti sa induri cand altii te inseala!
-Sigur ca exista si dragoste la prima vedere, dar este intotdeauna bine sa mai aruncam si o a doua privire.
-Alergam dupa fericire pana departe, fie pe mare, fie pe uscat; dar fericirea e aici, aproape.
-Nu-mi plac definitiile, dar daca exista o definitie a libertatii, ar fi aceea când detii controlul asupra realitatii pentru a o transforma, a o schimba, si nu de a-ti fi impusa. Chiar nu poti cere mai mult de-atât.
-Când esti înzestrata cu un dar trebuie sa fii cât se poate de egoista. Nu-ti poti permite sa dai voie prea multor lucruri din exterior sa-ti stea în cale.
-Mergi atent pe calea ta Lasa lumea sa spuna ce vrea Ei doar viseaza la tine
-Privesc fumul de tigare ce se ridica din scrumiera … Par doua trupuri inlantuite intr-un dans pasional … Inchid ochii si ma las dusa de valul care ma poarta deseori printre amintiri, trairi si senzatii, acolo in paradisul acela imaculat, pur, neatins de nimeni si nimic … Si ajung alaturi de tine, inconjurata de imagini debordante si pline de inspir.
-Ti-a venit taxiul du-te pe drumul tau ca tie nu tie bine decat cand mi-e mie rau.
-Deviez de la subiect cand prostii isi dau cu parerea si devin subiectiva cand ceilalti trec cu vederea.
-Pielea ei bronzata pune pasiune,vorbeste urat, dar face numai lucruri bune!
-Suport orice durere, orice problema depasesc, dar cand vad ca plange ea innebunesc` !
-Cred in puterea mainii ce o strange pe alta,in clipe de durere si in miracolul zambetelor si imbratisarilor spontane.
-Dimineata e o alta senzatie, o alta vreme, o alta ora, la care eu te-as saruta fara oprire.
-La prea multe sentimente nu pun botu,instinctul meu pervers ma face sa vad de la sine totul nu sunt marioneta ta imi voi atinge scopul multi ma copiaza ,putini ma egaleaza.
-Iti place numele meu si parul meu saten.Izti place chipul meu,iti place al meu ten.Itzi place ca n`am figuri si ca sunt naturala.Iti place ca sunt dulce,iti place ca sunt reala.
-Daca eu ma adresez cuiva în cea mai pura engleza: "Vous etes, mon cher, le plus representable cretin au monde", iar el îmi raspunde ca nu are chibrituri, ramân la convingerea ca limba italiana îi este straina.
-Iti spui mereu ca n-ai nevoie de ea, E doar inca o zi proasta din viata ta. Cauti pierdut in campul plin de flori Si nu o gasesti printre atatea culori.
-Ce se spune despre aparente? A, da, ca pot fi înselatoare . Dar de cele mai multe ori, ce vezi, aia primesti .
-E o poveste fara nume si fara autor , Scris cu parfum de aripi albe care se zbat in zbor .
-Si mâine e o zi , Si mâine voi zâmbi , Chiar daca mi`e greu , Voi zâmbi mereu .
-Voi ramâne aceeasi fata cuminte cu un zâmbet usor ironic care ascunde multe.
-Îmi permit sa visez ca pot s-ajung departe Caci gropile astea frate te trezesc la realitate.
-Eu nu am regrete , dar tot ce urasc cel mai mult la tine , e faptul ca te iubesc .
-adevaratele confesiuni nu se pot scrie decat prin lacrimi
-Un octombrie atat de trist si ea, la fel de trista! Pareau sa fie singurele existente care bantuie acest drum!
-Zambesc tuturor in modu` meu caracteristic.Am combinat cele 2 fete intr-un mod artistic.Nu vorbii de dracu` ca nu stii cand apar.Sunt mai aproape decat crezi,mai departe decat par!
-Degeaba va rugati nu o sa ajungeti in rai! Puteti sa pupati si fundu preotilor nu doar mana! Daca vorbesti bine si faci rau intruna!
-Si sta in casa trista,plange dupa el Doarme cu tricoul lui da' nu mai e la fel Si inca spera ca el va veni-napoi Priveste catre usa si in loc de unu vede 2 Si inca spera si lacrimile nu s-opresc Te viseaza,se trezeste plangand si e invers Parca totul merge prost.
-O sa ma duc zambind chiar si cand moartea ma cheama!

Niciodata nu e prea tarziu! toate tre` sa le`ncerci, incearca`le pe viu cand toti prefacutii se prefac ca stiu ridica doar degetu` mijlociu

Daca sunt subiekt d Barfa Tu cretino esti o tarfa

SchimBa tOt RaUl in Bine, ca Sh eu m`Am SchimBat Pt Tn

Eu Sunt Aeru` Sh Vantu` Tu Ejti Cerul Sh Pamantul Eu Sunt Dragostea Curata Tu Iubirea Adevarata

StOoP! GaTa GaTa, nu vreau sa ma fure altu` fura-ma tu ca'i maI bine ,ca sh mie imi convine

As fi vrut sa te pastrez in inima, nu ma meritai iubire, uita`ma

uita de tot, uita de lume de sentimente de soapte la ureche fii rece nu le lasa pe ele sa te intunece

lumea spune ca nu poti zbura e o minciuna, nu crede in ea

Stiu ca vreau iluzii dar nu-mi pasa, Daca sunt fericita nu conteaza

dar indiferent de ce va fi, nu uita sa fi doar ce vrei tu sa fi

Privesc in urma mea, vad, oameni razand Lacrimile sunt, parca sbulberate de vant Cand plang, ma rog la Dumnezeu , mereu Si-L intreb:"Oare, nu Vezi ce vad si eu?"

si totusi stie cum sa faca,cum sa ma tzina,Ca atunci cand e cu mine sa ma simt ca o regina

daca pana acum ma gandeam daca e bine sau nu ceea ce se intampla,acuma nu ma mai intereseaza stiu ca te iubesc si asta e tot ce conteaza

Sa invat sa te iubesc mi-ar putea lua o viata intreaga,dar numai uitandu-ma in ochii tai stiu ca merita sacrificiul

stii ca avem drumul nOstru pavat cu sperante si multe vise ce ne face sa'l vedem si cu luminile stinse O sa luptam sa avem ce n'avem vOm trece peste tOate doar TU si cu Mine

cu toate astea tu stii bine ca orice ar face pan'la urma tot la tine vine, asa ca ai grija de el ca la tine'n inima nimeni nu-i la fel

pentru tine as prinde ploaia din cer

din fum apar tu n`o sa ma vezi niciodata clar

Ca m'a intarit "fata mergi inainte , o sa ai parte si de fapte , numai de cuvinte"

Fi parsiva atunci cand crezi ca lumea te iubeste, Invata sa intorci spatele cand nu esti pretuita, Invata sa stii sa te faci respectata, chiar daca nu toata lumea te inghite

Toti sunteti in stare sa cuceriti o fata, foarte putini sunteti in stare sa o pastrati langa voi

Cine ma cunoaste stie care'i adevarul, 100 de intrebari tu esti urmatorul

aici sunt si voi ramane numai pentru tine

Ca indragostitii la inceput, iti aduci aminte cum era ? Inca de cand ne'am cunoscut, loc de cuvinte nu era

Orice drum parcurs, e mai frumos in doi

Dac-ar fi sa am tot,ce ar putea avea cineva tot nu pot renunta,
Tot n-ar fi de-ajuns,tot ce am de spus
E ca fara tine pentru mine totul e nimic

Le poarta sufletului meu nu mai incearca nimeni sa mai bata, caci cheia ai luat-o si usa-i incuiata

Undeva, cineva se gandesta la zambetul tau si se bucura de prezanta ta in viata sa. Asa ca atunci cand esti singur, aduti aminte ca cineva undeva, se gandeste la tine

N`am iubit p nimeni cu atata dor, si de-a fost ceva, a fost trecator

Si o sa fie bine chiar dk mai avem probleme iti spun stai linistit ca multe vin si trec chiar daca raman semne orice semn se vindeca dupa o vreme

As vrea sa poti sa te vezi prin ochii mei.Numai asa ti-ai da seama ce mult insemni pentru mine

maine de as pierde tot ,eu stiu ca in inima ta tot timpul voi avea un loc

mi-am readus la loc zambetul pe care odata il credeam pierdut

Femeile sunt creaturi menite sa fie iubite,nu intelese

Experienta este numele pe care îl dau toti greselilor pe care le fac

Daca cineva nu a gresit niciodata, inseamna nu a incercat sa faca nimic nou

Bunul simt este o colectie de prejudecati adunate pana la varsta de 18 ani

Invata din ziua de ieri, traieste pentru ziua de azi si spera pentru ziua de maine . Lucrul important este sa nu te opresti din a pune intrebari

Dragostea e o sageata care-ti face rani de foc

Traiesc pentru tine pentru ca ma faci sa imi bata inima repede atunci cind te vad, traiesc pentru tine si nu imi pasa de ceilalti

Poarta`te Frumos cu Ea,Ca E Prea Mica Shi Nu stie Ce Vrea Spune`i Da Cand Spune Nu Zambeshte`i Cand Itzi Zambeshte Cand Gresheshte N`o Certa Ca E Prea MiCa Shi Nu stie Ce Vrea

poate eu nu stiu ce`i dragostea, dar d tine` m`a legat ceva

inima ta daca ar spune ceva, sufletul meu stii ca te`ar asculta

am gasit la tine ce lipsea in viata mea, vreau sa`mi fii aproape tu, numai tu, doar tu

sunt prea multe amintiri care ne leaga, si nu pot renunta

Ai fost cu mine, cu mine ai tras mereu. Si aici nu ma refer la bine, ma refer la greu

Din cauza ta sunt fericita

Nu conteaza in ce maniera ne'am imprietenit Conteaza ca suntem de nedespartit

Pentru ca Ea nu m`a lasat niciodata la greu

Ce te face sa crezi ca el era "The one" ? Ai crezut ca stai o viata ? Dar n-a trecut un an ? Ai pus prea mult suflet ? Nu-ti face corectie ! N-ai gresit cu nimic ? Deci ia-o ca pe o lectie !

Daca vrei sa ma cuceresti, Invata sa iubesti

AcCePtA`Ma FaRa NiCi1 ReGrEt, PrOmIt Ca O sA FiU SiNgUrU` TaU DeFeCt

OrIkT Vor uNii Nu Ne DeSpArTsIm, OriKt SpuN aLtSii Noi Ne IoObIm, AzI Ne CeRtAm K`aJa E DrAgOsTeA, MaInE SoArTa Ne Va ImPaCa

te iubeste dar iarta-l ca e baiat

O fata poate ierta cateodata un baiat care incearca sa o seduca,dar niciodata pe baiatul care rateaza o ocazie atunci cand i se ofera

Iubitule, Hainele si bijuteriile mi le cumpar singura ! De la tine vreau doar Respect

Nu VrEaU DeCaT sA iMi SpuI cA sUnT mAi BuNa Ca PrIeTeNa Ta

Zambetul este accesoriul meu preferat

Iubitule, daca vrei sa ma intorc e ca mine sau deloc

pentru unu sunt permisa.pentru restu interzisa

"nu sunt perfecta...stiu! am o gramada de defecte...da` n`am obligat pe nimeni sa ma accepte"

"suficient de matura ca sa stiu ce vrei...suficient de copila ca sa ma prefac ca nu imi dau seama"

Me faci sa vibrez de fiecare data cand ma uit in ochii tai. Sufar dar sunt mandra , inebunesc dar nu vreau sa ma tratez caci ar insemna sa nu te mai iubesc. Esti o boala dulce pe care o imbratisez cu inima mare deschisa.

Chiar crezi ca ma afecteaza!?`
Zambesccc.c din n0u`:X
asta`i t0t ce c0nteaszaa`.

O viata intreaga invetzi ca sa ajungi ceva, si cand crezi ca ai terminat, iar trebuie sa invetzi. Si daca mereu invetzi, cand te opresti, tot nimic nu esti. Si atunci iti aduci aminte ca ai uitat sa fi copil! De ce? FIINDCA INVataI!

Cand iti va fi dor de mine, aminteste-ti un singur lucru... ma-i lasat sa plec

Cele mai frumose lucruri nu se pot vedea sau atinge, ele se simt in adancul inimii!

Eu nu am reusit sa ma schimb pâna acum :-)

E atat de greu sa nu mai am loc in sufletul tau.

Fericirea e cea pe care eu n-o mai gasesc Dar o doresc ca pe ceva dulce dupa ce fumez.

Nu are rost sa trantesc usa la plecare, dar sti ceva? Nu'mi pasa ca te doare !

Nebunia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat si sa te astepti sa obtii alt rezultat !

pRin tine traieSc .deci nu inCeRca sa ma juDeci ,ca ai uithAt sa ma inveti cum sA fiU tare daca pLeCi

fac eU pe zMeu` da` thu ejty vaNtu`.faRa tine nu m`As putea inaLta .

a

| Tamyna a răspuns:

A inceput sa zambeasca mai des,iar ei intorc capul plini de interesoh go on. Ce a fost sau nu in trecut, Acum ea a uitat demult! :

Inima este ca marea, pastreaza in adancul ei tot ce a primit.

Imi place sa cred ca n`am pierdut nimic.Si daca am pierdut inseamna ca nu`mi trebuia.dar de tine sigur am nevoie ca esti viata mea.:X

Nu respect ce mi se impune sa sti, e foarte simplu e felul meu de a fi!doar pentru tine in viata de zi cu zii

Sa mai numaram si amintiri de vis, nu doar defecte! Are acel ceva, atat de simpla, naturala!"

Zâmbetul durează doar o clipă,dar amintirile tale o viaţă întreagă

viata e ca un castel de nisip,stiu bine,promit sa profit doar umpic.

"Ea e barbie ,altele vor sa o imite dar la cat de scumpa ele `nu-si pot permite!:

Spunei sangelui ce trebuie sa simta, lasa-ti ochii in voie sa minta. Arata-i mainii ce mana sa prinda, danseaza pana cand cerul incepe sa se aprinda

Are putini ani si nu stie ce simte,azi te iubeste,maine te minte dar sa nu incerci s`o schimbi asa e ea,daca e a lui,nu poate fi si a ta.

E destul cat am avut rabdare.nu te las sa ma calci in picioare,ai pierdut tot pe greseala tawinking.Nu regret ca n`am ce regreta!:

Shi daca el no sa'ti mai zica [Noapte Buna ]...Shi daca nici pe strada n'o sa-ti mai zica[Buna]ai prietene care te suna sa'ti spuna esti de 1000 de ori mai buna."

Ochii mei ascund secrete ca jurnalul unei fete

Ai venit in viata mea ca o ploaie calda de vara.mi-ai zambit si-am simtit ca traiesc pentru prima oara

Ìntr'o lume mare cu prea putine usi deschise sunt ìncã o pushtoaicã ce trãieshte printre vise!love struck

N-am trecut, am doar prezent . In pielea mea ma simt excelent

Raman copilul vesel,indiferent de adversari ca lumea e prea mica pentru atatsia oameni mari

Si cand nu v-a mai avea cine sa te ingrijeasca , eu voi fi aici ! Te iubesc

Fiecare poveste are un sfarsit. Dar ` In viatsa... Fiecare sfarsit are un nou inceput !

Nu plange ca s`a terminat , ci zambeste ca s-a intamplat

Prea tarziu pentru regrete , pentru lacrimi!Viata merge inainte, cu sau fara prea multe cuvinte !

A inceput sa zambeasca mai des,iar ei intorc capul plini de interesoh go on. Ce a fost sau nu in trecut, Acum ea a uitat demult! :*"

De la capat o iau, dar acum stiu ce vreau

Si adu`ti aminte de mine ca am fost cândva lânga tine
In ciudaa` lumii nOi am ramass` impreunaa`:X Prin relee` sh bunee am trecut.

Te iubeScc pana la cer eu sunth` fetitSa tah ;x iarr` u baiatuu` meuu` de Cartier ;xxx

te iubesc in stil fitzos...pe sistem periculos:X:X

Si maine e o zi • Si maine voi zambi • Chiar daca mi`e greu • Voi zambi mereu
Itzi spun pentru a mia oara: fiecare zi cu tine este extraordinara!

Sa ai grija cum t p0rtsi cu mnee` daca` mai vrei s` tsin la tnee`! K snt prea dulcee` cum m` p0rt cu tnee`, n`am aere ca sh tnee`

Heyyy`, strange`ma in bratsee`! Dak` vrei s` intselegi ce e`n inima mea t r0g nuu` mai plecaa`

0 sa`mi intselegi pr0blemele la timpuu` p0trivit!

Imi pare rauu`, dar n`am pretz! T simtsi pr0prietaruu` me0, snt mai mult decat atat! Crezi ca snt un tr0feuu` sh chiar daca` ar fi asa esti departe d premiuu`!

N`ai curaj s` ma lasi, s` traiesti fara mnee`! K nuu` p0tsi s` respiri, atunci cand e0 nuu` snt langa tnee`!

M`am schimbat sh p0t visa acum ! Nuu` mai vreauu` s` cer, v0i 0btsinee` 0riqm !

Sh nuu`mi pasa d nimic! Imi traiesk viatsa dup` bunul meu plak

Frumusetsea se deduce ink` d la primuu` zambet, d la prima privire d la primuu` cuvant.

Mi`e d0r s` te privesk fara s` spun nimic . Mi`e d0r s` numar secundele un pic cate`un pic

Tuu` esti jumatatea kre mie`mi lipsea sh`ai umplut d0ruu` din inima mea

Nuu` mai visa frum0s, realitatea este rece

Ne este d` ajuns acest sentiment ascuns, n tsine unitsi p amand0i sh sntem d0ar n0i

De atata barfa m`am int0xicat, dar s` stii` ca 0muu` nebarfit e 0m ratat

Lupta ptr cne t iubestee`, baga`tsi pla`n cne`tsi greseste`!

E0 nuu` cred in tacere, nuu` vreauu` s` taci!

Secretuu` este s` risti, s` te simtsi binee` sh s` castigi !

În jocul ăsta nu îmi e frică...sunt amantă , iubită si amică . poate lumea crede că sunt sora ta mai mică , fără să stie că eu pentru tine sunt unică.

Traiesc intr-o Lume Perfecta. Fiecare Produs are`o Eticheta.•

●Sa fii capabil sa vezi realitatea.este un mare dar. ●

xD | invidia dOare =). sunt prea tare b-) ! |
#. Timpu` se scurge`n [RELUARE] . =X

.Oricine are dreptul sa fie prost , dar unii abuzeaza de acest privilegiu` ! =]

.N`am nevoie de diamantele tale Ca sa stralucesc ;X

.•[O faţă de [PRINŢESA] !
Un corp [INDECENT] !
Şi un stilou`.
Să mă induci în [TESTAMENT]!•

.FrumusetSea nu` se maSoara.
Ea se apreciaza din vedere :]

.•Nu arunc cuvinte inainte ;]
Ca lucruri ce se simt :]
Nu` se spun prin cuvinte`!•

.•Profiita de fiecare clipa` =]
Ca`n fiecare paradis =X
Exista cate`o ispita =P•

•te`ai sătuRat Să'ţi pui viaţa Ca o întrebaRe.
ţine CapuL SuS, ChiaR daCă dOARe taRe.• .

•De obicei,ii citesc rapid.
Pe cei care`mi Zambesc
Sh` de fapt nu ma inghit ;]•

Ptr. totdeauna el va ramane [VIATA] mea
Voi da totu` , sh` daca e sa cad .
Ma voi ridica ! ]

.Decat sa le dau satisfactie .
Celor ce vor sa ma vada cazand !
Mai bine. ma daram singura ;]
Sh`o sa cad razand ! =]

. Ink` 0 data, iar sh din n0uu`, t` fac high cand tuu` t` simtsi l0w

Cand ai bani t0tSi` sunt
"to family".

Aduti aminte cand spuneai '' Nu voi fuma . voi fi cuminte '' . Te apasa acum constiinta kre inca te mai minTe . . Sh nu`i nimeni langa tine kRe sa te alinTe .

Oare . Fara ea ai fii la fel ? Da 0are . Fara ea te`ai simtzi altfel ? Caci daca e departe , nu te mai simtzi intreg . Spui : " Pune`0 intr`0 mie de fete ca t0t pe ea 0 aleg.

Aud vorbe parsive despre Mine . Si continua barfa ! Da` cand ajunge la Mine barfa ;-x Isi cere skuze t_a_r_f_a.=]

Xx . [[`tsi-ai Luat`o in cap`.
Ce`pacat`! .
Acum`ejti mai de cacaTh`. ! winking
. ce s`a intampLat`? surprise
tsi-as fi spus`ca te`iubesc`.
da ***`. n`ar fi rimath`! ]]

• … pentru fanii mei un simplu Te-am pupat si la revedere!

;x .plαng ιn ħoħotє dє rαs . dαy єvєrydαy . αuzι bєy.[ !? ]. ħєy ! 'tє`n mortιι tєι.[]. ;x

ღ•°Iubeşcღ•°

Îţi aduci amitne de ea ?! .Cât de bine împreună vă stătea.Lumea vă invidia.Luna ,şi ea vă admira.Aţi uitat de tot acum.Şi fiecare`i pe alt drum!

Mi`e dor să te strâng în braţe,să te sărut.Mi`e dor să îmi vorbeşti ,mi e dor să te ascult!
(16 Octombrie 2010 00:09 )
SelfishGirl a răspuns:
-Iubire nu exista , exista doar creduli , iluzii si speranta , si visuri de nebuni . !
-Astazi de exemplu vreau sa pierd timpul , astazi nu te iubesc !
-Sunt o fata normala...sunt ceilalti care ma fac sa ma simt speciala.
- N`am crezut ca e normal s'ajungem si noi candva.la final
-Mi`e frica sa iubesc, dar sunt indragostita . Ce ironie !
-Dupa un altu`, tot un altu` vine ... Aceleasi replici , acelasi te iubesc . acelasi mi`e dor de tine , te doresc.
-Fara sa vreau,realizez cum imaginea ta,clara odata...Devine transparenta.
-Realitatea nu e niciodata la fel de frumoasa ca visele pe care ti le-ai facut ...
-Da,e adevarat.Te-am vrut mult de tot,dar acum nu te mai vreau.
-Si te doare când vezi ca nu`mi pasa, si îti zic mereu: nu mai conteaza, hai lasa.
-Oh all I ever wanted ,was to see you smiling
-Trecutul e istorie.Viitorul fantezie,iar prezentul trece zi cu zi.
- Ma uit la el nici macar nu imi pasa.poate totul ar fi fost altfel daca ar fi stiut sa iubeasca !
-Si pentru el, esti doar o simpla fata. Mai mult de'atat nu ai fost niciodata.
-Un zambet si indiferenta pot ascunde multe raspunsuri si sentimente.
-Stiu ca nu sunt singura chiar si atunci cand sunt !
-Durerea te'a maturizat,te'a pus pe ganduri !Te'a invatat sa citesti printre zambete si randuri.
-Lasa`te, lasa`te, lasa`te ascuns de rânduri. Pune`te, pune`te, pune`te putin pe gânduri.
-S`ar putea sa mai fi fost indragostita inainte , dar niciodata atat de tare . deseneaza`ma langa tine.
-stii nu esti ce`mi doream sa fii
-Te-am avut si te-am pierdut de atatea ori incat nu stiu daca ai fost vreodata pentru mine...
-As vrea sa te revad, si daca nu cer prea mult.Mi-ar placea sa imi vorbesti ca as vrea sa te ascult
-Sunt dimineti in care as vrea sa fii in preajma mea...dar cum nu esti .m`am trezit din nou degeaba.
-daca te intrebi ce mai fac,daca iubesc pe altcineva...sa stii ca incerc s-o fac.
-E mai greu decat a fost,si ai simtit pe pielea ta...Cum e sa-ti arate cand,o saruta-altcineva
-Ti-am spus.Nu vreau sa fii doar in trecutul meu ...Caci astfel nu am niciun viitor.si imi e greu.
- Traiesc înca din vise chiar daca multe dintre ele nu's permise !
-Nu-ntelegi, nu este bine , Sa te joci acum cu mine ! Nu stiu cum sa iti explic , Ca vorbele tale nu ma ating . :]
-Dar orice ar fi n`am sa te las`! Stiu ca astepti sa fac eu primu pas . Imi zambesti cand te privesc si stii ca ma faci sa te doresc.

M sincer tot ce-mi doresc,zambetul tau prietenesc.Cu toate ca n-am fost sincera,ti-am zis sincer '' Te iubesc!"

Nu mai da vorba mai departe.O să auzi ce nu vezi în fapte.Nu mai spune, într`un final.Tot ce auzi e confidenţial .

Cum vrei sa ai cand nu iti doresti? Cum poti sa ceri daca nu indraznesti?

Parca o parte din tine încet se rupe, când vezi ca'n ochii ei se duc prea multe lupte !

Priveşte`мă`n ochii să`nţeℓegi .sentiмenteℓe pe cαre nu ştiu să ţi ℓe spun

Nu'i aşa, puiule ? Ştii că ţin la tine. Din prima clipă ai reprezentat lumea pentru mine !

Sa nu iti fie frica In jocul asta sunt amanta , iubita ,si amica

Ştii.N`o să uit nimic, n-o să uit nici un moment, nici un zâmbet, nici o privire.Nimic !

Poate`ai fost singurul pe care l`am iubit cu`adevarat , e simplu`.

Hai sa mergem undeva sa uitam de tot in seara asta . Poate vreau sa fiu a ta , poate a altuia

● Cu timpul intelegi ca doar cel care e capabil sa te iubeasca cu defectele tale, fara a pretinde sa te schimbe, iti poate aduce toata fericirea pe care ti-o doresti.

# şi vei privi în ochii mei . eşti liber să crezi şi să simţi ce vrei

Poate acum nu ai chef nici să o bagi în seamă! dar dacă mâine dispare, ai să vezi ce mult înseamnă

Nu`ţi dOrii niciiOdată perfecţiiiunea ,exiiistă defecte dupa care alţii înebunesc !

E fata care stă zâmbind atunci când vii acasă.Şi poţi jura că nu e alta mai frumoasă

Pisii.nu fii speriată .dacă vroiam să ţi`l iau il luam de prima dată!

Fericirea mea e`n privirea ta şi orice aş face nu mă pot feri de ea :X

De câte ori văd o persoană că zămbeşte îmi amintesc că , acolo , undeva , el încă ma iubeşte

Spune repede ce vrei , acu`, hai! Dă-mi un motiv să-ţi dau ce n-ai

Cine sunt eu să ma pun în calea ta ?! În calea fericirii tale dacă ţie`ţi place aşa.

În jocul ăsta nu îmi e frică…sunt amantă , iubită şi amică . Poate lumea crede că sunt sora ta mai mică , fără să ştie că eu pentru tine sunt unică

Mi-e dor de toate , şi tu de fiecare dată mă dai la o parte`!

Nu ştiu ce respecţi tu,eu respect alt nivel.Nu oameni ce în momente grele îşi dau "Refresh" la caracter .

Aude ce vrea`. înţelege numai ce`i convine`.oftică te că nu o doare de tine .

#. Era ciudat ;-s . Dar începeam să mă obişnuiesc . oricum , de răzgândit nu mă răzgândesc [-x

Poţi să suferi,să disperi sau să trăieşti .Totul are preţ,depinde cât plateşti.

Rasul ei copilaresc ti-a ramas in adancu' sufletului . e inocenta , dementa , dulce când vrea . şi ar fi putut fi . doar a ta !

Crezi că sunt o oarecare ? Văd că inima te doare !

Dezamăgirea şi`a făcut prezenţa la un moment dat ... Şi-am aflat că nu eşti ceea ce`am sperat să fii

Totul.Că e vorba de tine,nu de alţii !

Poate într`o zi mă vei căuta Şi vei spune tuturor „lipseşte ea" !

E special ce se întamplă cu noii Avem şi soare Avem şi ploi`!

Să te schimb nu pot,la tine îmi place tot ce nu suport.

Doi paşi,aruncă`te de la înălţime,aruncă`te in amintiri când simţi că nu ţi`e bine. : ]

Tu spui "lasă,va trece tot",dar se întâmplă iarăşi . Atâtea faze de căcat din partea falşilor tovarăşi

Şi cineva mi-a spus intr-o seară : O legătură ruptă odată , nu se naşte a-2-a oară !

Mi-e dor de anumiţi prieteni :X ce-au însemnat mult

Şi.toate par amintiri abandonate`n mers!

# Snt`clipe si clipe din trekut`kre au trekut`sunt momente in care sincer m-a durut`[]`sunt clipe care au fost uitate[]`sunt momente in viata in kre nu poti `treke peste toate`[] #

Şi uite aşa apare şi dispare câte un sentiment ce dă culoare !

"Ce e dincolo de fata asta stiu doar cei p kre i-am facut sa plnga in viata asta .

Te rog sa zambesti si sa'ti amintesti ca fluturii traiesk doar o zi pe pamant :[

Tu nu vrei un Logan...vrei un "Mertan"
Cand te faci mare stii bine ca tre' sa fii un barosan

Ştiu că lumea nu simte. Nu pot lega sentimente de cuvinte.

Calcă-i în picioare...Arată-le că nu te doare...Spune-le în faţă tot.

Ştii că cel mai greu ţi-a fost să-i alegi,acum dispar. Când vezi că aproape orice prieten. Se transforma-n adversar

Măă suPer piSh pe tinee` Adu`Ţi amiNte ca şi tuu` ai facut`0 când am avUt suPer nev0ee` de tinee

Într-o lume aşa mare târfele te sapă în continuare

Spui cuvinte mari , că îmi eşti prieten frate?! bwăă , nu cuvinte vreau,eu vreau fapte

"Fii falsă . Trişează des . Să fii sigură că vei câştiga un joc pervers . Lumea joacă doar p interes .

Pentru cine mă acuză c`aş fi uitat de unde am plecat [_|_] .mă faci să râd niciodată n`ai ştiut de unde am început .

Dacă mâine o să mor asta e . Toată`lumea o să`întrebe`'de ce?' . Nimeni`nu o să`plângă`la nesfârşit , şi`după`o lună : "asta`e . A`murit`! "

Ştii.N`o să uit nimic, n-o să uit nici un moment, nici un zâmbet, nici o privire.Nimic !

Si`nchide ochii !Asculta asta macar .Hai sa fim copii .Iar! .Iaar ! Iaar !

Atunci , copile , spune-mi cu cine , cine-ti vine,cand tu o vrei doar pe ea ,sau ea pe tine ?

^Am un zambet fals, pe care toata lumea`l crede . O fac doar sa-i arat fraierului ce pierde !

^Orice film, prietena, sau carte, sa`ti povesteasca despre mine inca o parte . De lucrurile bune, daca n`o sa mai fiu, sa iti dai seama dac`o sa fie prea tarziu

`Mi`e dor de unele momente, unele chiar demente, unele hazlii, altele de care nu vreau sa`mi aduc aminte .

Combinati pizde in Mercedes Benz, nu`s in top trends, dar sunt la prietenul tau in top friends b-)

O doare ca stie ca nu esti langa ea .
O doare ca esti cu alta,
dar o consoleaza gandul ca e in inima ta .

A fost doar o simpla` intamplare nimic special insa daca privim din alt punct de vedere . am avut de pierdut amandoi la final

Inevitabil . totul a devenit frumos .

O sa ramana amintiri blocate in ochii nostri goi. Ca se invarte ceasu` si nimeni nu`l va da inapoi.

Acum, totuşi dup-atâta timp încă mi-e dor . şi dor . unele momente încep să cred că niciodată nu mor .

Pierduta intr-o cascada de cuvinte fara inteles. Mergi usor prin ploaie ca nu ai de ales.
Dar nu ştiam că mi-era dor de acei ochii căprui

Indiferent de ce ar spune si de ce ar face, e mereu cu tine, te place

S†iu cå vяei` ,dαя nu pяeα pσ†i. `.Cuм vяei †u,` αsα vσя †σ†i`:╳.

#. Zâmbete în exces [ ]. Priviri pline de interes [ ]. Nici un motiv de stres [ ] .

Ea nu uita niciodata prin cate au trecut , iar el cand o priveste ramane mut !

#. Dar vezi prea bine că e fericită şi nepăsătoare`

#. În ziua de azi se cam vând toate şi o ard îm parcuri sau clădiri dărâmate

*. Nu e totul perfect , dar o să fie .

●Spui punct`. Dar nu se termină niciodată ! Pentru că te atrage ca nici o alta fată

Esti locul in care tot timpul m.am intors Tu ma aduci la normal cand totul e pe dos

• Ştie` când` să râdă`,Când să fie` supăRată`,Când in `ochii tai `să fie `singura faTă `ImpOrtantă •

Atunci când ai s`o strigi să`ţi aduci aminte : Tu ai facut`o să nu vrea să`ţi mai răspundă !

Şi câteodată mi-e teamă că aş uită motivul pentru care îmi mai pasă. !

Te atrage...dar te si enerveaza felul ei de a fi.Zici mereu ca nu te intereseaza persoana ei...dar stii prea bine ca nu`i asa.Mereu vei avea o slabiciune pentru ea!

Mai ştii? Iţi plăcea să o vezi râzând...Ea tot cu zâmbetul a rămas,iar tu tot cu ea în gând.

Şi n`am timp să mă gândesc a mia oară.Da.Rămâi doar visul unei nopți de vară

Tu ai invăţat`o că nimic nuu` se uită . că nu totu` se iartă . Că mâine e o zi în care poţi să mai greşeşti o dathăă` !

Ar fi interesant sa stii ce am de spus dar nu`mi mai bat capu` ! Sa rezumam treaba uitand unu` de altu` !

Mai bine te prefaci ca nu`ti pasa. Si daca nu`ti pasa, nimic nu te mai afecteaza!;x

Asa ca fa ce vrei sa faci , numai fii naiva . Inima lui nu a plecat , habar nu ai ca esti captiva.;x

A inceput ca o gluma,la un suc,prostii Nu credeam ca o sa vreau sa te vad in fiecare zi;x

Si cu toate ca a pus punct, spunand ca s-a terminat, sufletul ei iti va sopti in gand: "Nu am uitat!"

Stiu ca ma adori, Ce caut in mintea ta? Oare ce`ar spune prietena ta?

Si timpul trece parca mai incet,ca atunci cand parea totul perfect

De`asta tot ce`i frumos dureaza al dracu` de putin !

Degeaba il ai langa tine, daca el nu'si poate lua gandu` de la mine .;x

Hai` du-te şi nu privi în urmă .

Ce aştepţi ` invitaţie specială ?! seara asta o să fie fenomenală hai ia un pahar ` stai , nu lua suc ` eşti la grădiniţă sau in club ?! :o`

Strânge-mă în braţe şi atunci când îţi spun : "lasa-mă,n-o face!"

•Dar Eu` zambesc . Caci drOgul nu`l mai i`au ! Te am in fata mea . Si tOtusi`.nu te vreau` !

Spune`i orice că n`o interesează nu bagă în seamă bârfa spusă de vre`o proastă apropourile pe care una lume le bate .rămân doar vorbe

Daca ma gasesti vreodata am nevoie sa ai incredere .
Am făcut lucruri pe care acum le regret. Dar dacă nu învăţ din greşeli o să le repet .

Acestea sunt vise colorate intr'o lume plina de nuante gri

Tu poti sa mori prost, eu incerc sa invat din mers. Poate viata nu are rost, dar ce frumos sa ii dai un sens.

Oamenii vin, raman pleaca si nu-I poti judeca Dar cand pleaca, pleaca c-o bucata din inima ta.

Nu mai e la fel, stii, nici nu mai poate fii Se pare ca visul de-o viata scade incet pe muchii

Stii ca e pretul pus peste tot,pentru ce mai traim? Stii cum e într-o lume ce vrea sa uitam ce simtim.
Atunci , copile , spune-mi cu cine , cine-ti vine,cand tu o vrei doar pe ea ,sau ea pe tine ?

^Am un zambet fals, pe care toata lumea`l crede . O fac doar sa-i arat fraierului ce pierde !

^Orice film, prietena, sau carte, sa`ti povesteasca despre mine inca o parte . De lucrurile bune, daca n`o sa mai fiu, sa iti dai seama dac`o sa fie prea tarziu

`Mi`e dor de unele momente, unele chiar demente, unele hazlii, altele de care nu vreau sa`mi aduc aminte .

Inevitabil . totul a devenit frumos .

O sa ramana amintiri blocate in ochii nostri goi. Ca se invarte ceasu` si nimeni nu`l va da inapoi.

Acum, totuşi dup-atâta timp încă mi-e dor . şi dor . unele momente încep să cred că niciodată nu mor .

Pierduta intr-o cascada de cuvinte fara inteles. Mergi usor prin ploaie ca nu ai de ales.

Dar nu ştiam că mi-era dor de acei ochii căprui

Indiferent de ce ar spune si de ce ar face, e mereu cu tine, te place

S†iu cå vяei` ,dαя nu pяeα pσ†i. `.Cuм vяei †u,` αsα vσя †σ†i`:╳.

#. Zâmbete în exces [ ]. Priviri pline de interes [ ]. Nici un motiv de stres [ ] .

Ea nu uita niciodata prin cate au trecut , iar el cand o priveste ramane mut !

#. Dar vezi prea bine că e fericită şi nepăsătoare`

#. În ziua de azi se cam vând toate şi o ard îm parcuri sau clădiri dărâmate

*. Nu e totul perfect , dar o să fie .

●Spui punct`. Dar nu se termină niciodată ! Pentru că te atrage ca nici o alta fată

Esti locul in care tot timpul m.am intors Tu ma aduci la normal cand totul e pe dos

• Ştie` când` să râdă`,Când să fie` supăRată`,Când in `ochii tai `să fie `singura faTă `ImpOrtantă •

Atunci când ai s`o strigi să`ţi aduci aminte : Tu ai facut`o să nu vrea să`ţi mai răspundă !

sunt de ajuns? imi dai funda? puppy dog eyes