| Dbianca a întrebat:

Vreau si eu nume de id tari, super tari daca e :*:*. Numele meu este bianca

Răspuns Câştigător
| Ioana_2144 a răspuns:

Bibi_bianka bianca_wyskiy_cu_gheata_2010 bibi_bombonika_ta_dulce biank_te_iubeste

7 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Multe bienci sunt laughing si eu sunt tot bianca.:biia:. :*bibutzi:* biiiucawinking bibi bia4ever si la poreclele astea adaugi ce vrei, cam cum au scris ceilati(sweet, devil, sexy, etc.); ce vrei u. bye bye wave

| Psihiatra a răspuns:

Am uitat sa-ti zic 2xanca(x e ori)

| doriiy a răspuns:

Bibii`deviLL`love.angeLL

* bibicaa.need`s love ^-^

\[ O-O ]/ im Biby

Biancaa.; x.; x.; x

| Dbianca explică:

Ma mult la toti mi-ati fost de ajutor eu am un id byby_d0do dar mai vreau unu laughing asa for fun :*:* mersi mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Aceasta intrebare a mai fost pusa pe site, doar ca, cu alt nume.In fine, sa iti raspund totusi daca tot m-am apucat, deci:e decizia ta ce id iti faci, daca iti faci id gen :" b! e|\|(uTs@_S(u|\/|p! C@"`h.H ", si va trebui sa il dai la un profesor sau la cineva important, te vei face de rusine.Si cand iti faci un id trebuie sa iei in considerare:
1.)Cand iti faci un id, si dai add la cineva, acea persoana nu trebuie sa stea jumatate de ora ca sa iti descifreze id`ul.raised eyebrowsstraight face
2.)Trebuie sa fie unic, din capul tau.Repet,fara hieroglife(laughing)!
Succes si. poate te-am ajutat cu cevabatting eyelashes.

| Krosa a răspuns:

In fine asta e cam stupid

| raul2oo9 a răspuns:

ByutZ,*Inocent Kid AlexXa*