| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu nume pentru facebook mai interesante si sa fie legate de numele meu, elisa!

Răspuns Câştigător
| CarlaElena a răspuns:

O să-ţi dau un sfat prietenesc. Cei care au fel-şi-fel de alte nume pe Facebook sunt bagaţi in categoria "refugiaţii hi5-ului". Eu îţi recomand să îţi pui numele tău complet sau măcar numele şi prenumele.

4 răspunsuri:
| VladGH a răspuns:

Elisa_fata frumoasa laughing

| rianarebeka a răspuns:

Elissa Kate; Elisa bhaa'punct; Ely sweety. Sper sa-ti placa!

| Alexutzu61 a răspuns:

Visu* tau Elisa.

| MadalinutzaBufu a răspuns:

Ely Elisa, šωεε Ely.Mi se par cele mai bune :*.App de nume : mi se pare un nume super frumos :*.