| anonim_4396 a întrebat:

Ce nume sa-mi pun la facebook? Ma cheama Elisa... Dati-mi si idei de nume si care e mai fain dintre astea doua : Ely Elisa sau Elisa Ely? Si idei de nume si o parere! Dau fundita

Răspuns Câştigător
| SweetPauu a răspuns:

Ely Elisa e mai frumos.

5 răspunsuri:
| broker69 a răspuns:

Hey! Eu zic sa iti pui numele si prenumele tau normal. Chestile astea diminutivale chiar te fac sa pari imatura (parerea mea), dar faci cum vrei...

| IloveME a răspuns:

Imi place mai mult ely elisa!
Sau ai putea pune scurt si la subiect elisa (asta in caz ca nu vrei sa pui si numele de familie)asa vei avea ocazia sa te gaseasca toti prietenii!

| SweetPauu a răspuns:

Pai. eu spun sa incerci sa-ti pui un nume gen : Elisa doua puncte x. Sau, Elisa Baa. Sau poate reusesti sa-ti pui un nume cu litere mai mici, sau mai cool. Gen : ♥ κïduu ♥ šωεε† ♥. [ Il am eu pe mess.] Crede-ma, te face mult mai matura. Sper ca te-am ajutat! Kisses.

| anonim_4396 explică (pentru SweetPauu):

Si dintre Ely Elisa si Elysa Eli care e mai fain?

| IloveME a răspuns (pentru SweetPauu):

Mi se pare foarte copilaresc! De matur nu are nimic!

| SweetPauu a răspuns (pentru anonim_4396):

Ely Elisa e mai frumos.