| BiaSiAtat a întrebat:

Vreau si eu o extraoptiune in Cosmote cu multe mesaje nationale, nu in retea, dar daca se poate si minute nationale. Funda care mi-o da pe cea mai buna.

Răspuns Câştigător
| Roooxy a răspuns:

Extraoptiunea 3075. Cu 3000 de minute in cosmote. 3000 de mesaje in cosmo te 3000 de minute in romtelecom 75 minute in alte retele si 75 mesaje in alte retele. Eu asta o am. Costa 6 eurohappy Daca vrei sa o activezi trimite un sms gol la 303. happy Pupici!