| OLECH a întrebat:

Salut, am activata pe cartela cosmote extraoptiunea freestyle de mult timp si vreau sa schimb cu alta extraoptiune dar nu stiu cu care. Nu vorbesc mult pe telefon asa ca vreau o extraoptiune "low-level"...cu putine minute nationale, in retea etc. Mi-ati putea recomanda voi una? (In care sa nu-mi retraga din cont mai mult de 1.5 euro) Si inca ceva, este posibil sa imi incarc cartela cu minute? Daca da, cum?

3 răspunsuri:
| catablondu a răspuns:

Buna, din cate stiu nu exista alta optiune gen freestile momentan, dar te poti documenta pe site-ul www.cosmote.ro sau apeland de pe cartela ta 1234, acolo sunt prezentate toate extraoptiunile.

| cryssulyna a răspuns:

Poti sa reincarci cu 1 euro. happy

| AlexCraioveanu28 a răspuns:

Eu am extraoptiunea Explore pentru 5 euro am 4000 min/sms in cosmote 4000 romtelecom 100 min/sms nat si 50mb pentru net