| sergyu_2590 a întrebat:

Vreau si eu photoshophappyun link pls ca sa-l downloadez... dau funditatongue

Răspuns Câştigător
| Ekkaterinna a răspuns:

Eu am CS3, daca il vrei, trimite-mi id-ul tau prin mesaj privat.

1 răspuns:
| andreyboss a răspuns:

Http://download.kappa.ro/action__file/action__license/id__5/file__3670 nu imi trebuie fundita dar as vrea sa dai asta peste tot

Luni noaptea, 15 martie 2010 în jurul orei 22, 40, pe DN4 Olteniţa-Bucureşti, în afara localităţii Frumuşani, a avut loc un grav accident de circulaţie. Potrivit purtătorului de cuvânt din partea Inspectoratului Judeţean de Poliţie Călăraşi, subinspector Ramona Tudor, conducătorul autoturismului Volkswagen Golf D. Samuel de 19 ani din localitatea Radovanu, a pierdut controlul volanului, autoturismul a pătruns pe contrasens, a părăsit partea carosabilă şi s-a lovit de un copac de pe marginea drumului. Ca urmare a loviturii, D. Cristian de 17 ani din aceeaşi localitate, aflat în dreapta şoferului, a decedat. Conducătorul auto şi alţi doi pasageri din spate au suferit vătămări corporale foarte grave, fiind transportaţi imediat la Spitalul "Arsenie Bagdasar" din Bucureşti pentru îngrijiri medicale. Până la momentul relatării telefonice de către subinspector Ramona Tudor, rezultatele probelor alcoolemiei luate conducătorului auto nu se cunoşteau încă. Poliţia aflată la faţa locului a informat IPJ Călăraşi că a fost întocmit dosar penal pentru conducătorul auto pentru ucidere din culpă şi vătămare corporală din culpă.