| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu sa fac un cadou, o sapca rapp(hip hop), ce diferenta este intre una originala si una normala...am vazut ca unele au o eticheta rotunda pe ele, ce inseamna asta? Daca stiti vreun site de unde pot cumpara spuneti-mi si mie(fara okazii si prostii de astea). Multumesc. V-am pupat:*:*

1 răspuns:
| valy a răspuns:

Diferenta...eticheta.pretul diferentiaza.si in rest mare vrajeala la o sapca nu este nimic din cate stiam eu.si de unde o cumperi.depinde de unde esti.incearca la magazinele sport care au lucruri de firma...eurosport.nike.winkingmult succes