| Aero_2277 a întrebat:

Vreau si eu sa imi faceti rezumatul filmului AVATAR. Dau fundita.Nu le luati de pe site-uri ca le stiu pe toate de pe toate site-urile si nu imi plac sunt superficiciale.Hai ca dau fundita.

Răspuns Câştigător
| theodoraafi a răspuns:

Pai...

este vorba despre niste pamanteni care descopera alta planeta pe care o pot expluata. ceea ce gasesc ei pe aceea planeta se vinde foarte scump pe Pamant, dar pentru a lua comoara ei se lupta cu natura si niste fiinte asemeni oamenilor.

mesajul filmului, dupa parerea mea este: oamenii distrug tot ce este in jur, de la natura sa vietii, doar pentru a face bani

6 răspunsuri:
| Andreea_7493 a răspuns:

Daca l-ai vazut si ai citit si alte rezumate de ce nu faci chiar tu un rezumat la film?laughing :p crezi ca fundita incalzeste pe cineva cu ceva? e promotie de fundite?

| Aero_2277 explică:

M-am uitat la el Bubbles dar eu am nevoie de rezumat pentru ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ce ar fi daca te-ai uita la el?thinking Daca chiar te intereseaza si nu l-ai vazut atunci te uiti... daca l-ai vazut bine, bravo ai un os.
Daca te intereseaza iti ajung si informatiile de pe site-uri happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca review-urile dupa site-urile de specialitate sunt mai ample decat rezumatul facut de vreunul din noi.happy
Dar daca vrei neaparat intreaba un cunoscut care a vazut filmul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vreau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne. dar nu poti sa te uiti la film maa? Acuma mai faci si pe impresaru ca cica alea de pe internet is superficiale. Auzii le el laughing oh go on...