| rebelutza4u a întrebat:

Vreau si eu sa imi spuneti ce tunsori se poarta?

4 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Nu prea ar conta ce tunsori s-ar purta acum...Ar conta enorm ce tunsoare te-ar prinde pe tine bine si ti-ar place tie. Nu tot ce este nou este si bun. Succes.

| covexrobu a răspuns:

Eu de exemplu am incercat mai multe tipuri de tunsori si una singura mi se potriveste. Am avut de freza de genul cum avea Randy asta am avut acum vreo 3 ani. Dar nu imi prindea bine asa ca am renuntat la ea. Si de atunci ma tund cat mai scurt posibil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te tunde pentru alti.ci pentru tine"maik"