| Mâcrofon a întrebat:

Salut, am 15 ani spuneti-mi si mie ce tunsori se poarta acum (ceva care nu se strica daca se uda sau sa nu fie parul lung (nu vreau sa imi fie cald acum ca vine caldura)...

Răspuns Câştigător
| Yokrisztinutzza a răspuns:

Poti sa-ti tunzi parul in scari usor filat.arata ff bine, iti da un plus de volum si eu zic ca daca se uda nu are ce se strica...lugimea tu o decizi.arata bine orikum.Noroc!

3 răspunsuri:
| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Parul mai lung si il dai pe spate big grin

| estera a răspuns:

Parul scurt pana la umeri si in fata fa-ti o pleata sau un breton ...la mine in scoala e celebra tunsoara si eu mi-am facut-o de curand si iti zic eu face senzatiehee hee

| bogdy9696 a răspuns:

Deci vara multi isi fac periuta dar daca tu alegi sa iti faci parul deosebit iti zic sa te tunzi in lateral mai tare si lasati parul putin mai lung pe cap si de acolo iti alegi tu cum crezi ca iti sta bine.Creasta il ridici pe tot in sus alegerea ta.Si eu am tot 15 ani si fac la fel