| mirabeluska a întrebat:

Vreau si eu sa ma ajutati in 2 probleme:... Mi-am facut un facebook nou si vreau sa il fac privat. cand intra cineva pe mine care nu ma cunoaste, sa nu-mi vada decat poza de probil, iar apoi... Vreau sa stiu cum s ainchid un facebook definitiv, adica sa nu se mai deschiada daca introduc parola din nou.
Mz anticipat :X

1 răspuns:
| Mandarina888 a răspuns:

Ca sa il faci privat mergi la privacy settings si de acolo iti personalizezi fiecare optiune in parte iti poti face profilul foarte privat, dupa ce faci astea salvezi mergi pe timeline si sus in dreapta langa poza de profil este o sageata dai click pe sageata si dai view as, poti sa vezi cum ti se vede profilul atunci cand intra cineva pe el! Ca sa il inchizi definitiv trebuie sa mergi la account settings la security si jos de tot vei avea deactivate account!