| alexanders2000 a întrebat:

Vreau si eu sa ma joc un joc pe android cu fotbal dar sa aiba echipe romanesti

se poate?

4 răspunsuri:
| vlad77 a răspuns:

Pai depinde ce telefon ai... sau tableta..adica poti sa iti iei Real Football dar ala are doar echipa nationala a romaniei. Poate sa iti iei fia 12. dar ala costawinking Sper ca te-am ajutat! :d

| alexanders2000 explică (pentru vlad77):

Am si tab si telefon

tel Samsung galaxy mini 2

tableta prestigio multipad

| vlad77 a răspuns:

Pe tab poti sa incerci Real Footbal 2012 sau 2013. şi daca e si esti dispus sa dai 20 si ceva de lei iti iei fifa 12..ca e compatibil cu tableta :d

| alexanders2000 explică (pentru vlad77):

Da ma da are echipe romanesti?