| alexandra96alle a întrebat:

Vreau si eu sa ma uit la niste filme cu vampiri. Ma ajutati?

Răspuns Câştigător
| Biiancaaaa a răspuns:

-Seria Twilight (1.Twilight-Amurg, 2.New Moon-Luna Noua, 3. Eclipse- Eclipsa, 4. Breaking Down 1 - Zori de Zi 1, Breaking Down 2- Zori de Zi 2)
- Vampire Diaries (este un serial)
- True Blood
- Academia Vampirilor
- Vampires Suck

11 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

True blood. (e serial)

| Idc12345 a răspuns:

Twilight,the vampire diaries, vampires suck, true blood. funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Twilight are mai multe parti.( twilight, new moon, eclipse, twilight saga breaking dawn 1 si 2)
Le-am vazut pe toate e povestea de dragoste dintre un vampir si o fata normala.
Si mai este si Jurnalele vampirilor. (inca nu am vazut.e serial cred..vezi si tu)

| alexandra96alle explică (pentru anonim_4396):

Da le am vazut pe toate, mersi oricum

| norberttt a răspuns:

Underworld big grin

| deyamiki a răspuns:

Twilight

| oEllao a răspuns:

- Twilight
- The vampire diaries
-The lesbian vampires
-true blood
Sper ca te-am ajutat! happy

| TeuuBd a răspuns:

Recomand cu încredere Jurnalele vampirilor(The Vampire Diaries). Merită văzut şi sezonul 7 începe în octombrie.

| ILoveWeekends a răspuns (pentru TeuuBd):

In octombrie incepe sezonul 5 nu 7 laughing