| Diia94 a întrebat:

Vreau si eu site-uri cu jocuri (remi,carti). Dar vreau sa joc cu prietenii, nu cu toti jucatorii din tara. E un site joci.ro(parca) dar nu merge sa ma inregistrez sad Nu stiu de ce. Funda happy

Răspuns Câştigător
| Shatteredx a răspuns:

Ti-am facut eu un cont pe Joci.ro
Merge perfect, ii poti schimba parola si emailul daca vrei, eu am alt cont
Iti las detaliile pe privat

| Diia94 explică (pentru Shatteredx):

Mersi acum am vazut mesajul happy pai sa ma adaugi la prieteni si aici si p joci ro :d daca vr

2 răspunsuri:
| Lyiia a răspuns:

Buna.
Poti sa intri pe http://remi-online.ro/. Iti faci cont rapid si joci remi cu prieteni. Eu asta fac.
Sper ca te-am ajutat!