| danyella12 a întrebat:

Vreau si eu statusuri de dragoste cu numele ionutz asa se num iuby meu si de aia

4 răspunsuri:
| Jolley a răspuns:

Intr-un cos cu viorele sade doua pasarele si cand ele ciripesc
eu iti voi spune te iubesc

| Jolley a răspuns:

Cand soarele rasare eu la tine ma gandesc cand sorele apune eu iti spun te iubesc cand luna rasare ionut eu la tine ma gandesc si mereu o-sa te iubesc

| danyella12 explică:

Pai vreau ceva sa rimeze si in fraze sa para si iubi ionutz

| lary77 a răspuns:

Interesant vad ca ne asemanam avem iubitzi cu acelasi nume si numele nostru este acelasi :))) http://www.statusuri-noi.com/statusuri-de-dragoste-5/statusuri-noi/16/ sper sa te ajute :X