| madutza01 a întrebat:

vreau si eu status de indiferenta, ignorare, plsss! funda pentru cele mai multe :d

Răspuns Câştigător
| FunkyLicious a răspuns:

Nu merita sa plangi, sa te distrugi pentru'o greseala. La vârsta asta, orice greseala face parte din viata normala!

Nu mai e loc pentru idei! Nu te judec, dar asa... ca fapt divers.Ok?

N`am timp sa ascult, vorbe de la toti prostii aruncate-n vant! "

ceea ce se intampla odata, e ca si cand nu s-ar fi intamplat niciodata"

Uite`te in ochii mei. Si`hai. Minte`ma Sunt 1000 de Pers0ane care vor sa ma invetze.S'ma Schimbe. le dau la o parte. Si merg mai departe

Nu laSa` nimiC Sa te doboare`. gandeste-te Ca totul` e doar o Simpla incercare`. e greu`. O simti` pe pielea ta`. da` poate in aCel mOment` e mai bine aSa`! ♥"

Sa nu crezi tot ce auzi. Sa nu faci tot ce poti. Sa nu spui tot ce stii. Sa nu dai tot ce ai!"\

Indiferenta, in acelasi timp atenta, sunt precauta de lumea prefacuta

Am invatat ca dreptatea mi-o fac eu,trec peste tine daca nu am incontrobatting eyelashes

Credeam ca si pe tine te-am pierdut,la inceput / Dar mi-am dat seama ca nu poti pierde ceva ce n-ai avut."

Am învatat ca poti continua înca mult timp dupa ce ai spus ca nu mai poti

Zâmbeshte celor care te urasc sa simta ura ta. Zâmbeshte celor care te iubesc sa simta dragostea ta,Iar daca cei care te iubesc te vor trada,Zâmbeste-le sa simta indiferenta ta

Acum iti spun Adio, atat de dureros incat il simti pana la Os!

pfu`... esti o bomboana de fata... pacat ca esti linsa de toti!

O sa ma vezi doar intamplator, daca nu pe strada poate la televizor.

Cand ma privesti, ce regreti mai mult? Sansele pe care le-ai avut sau lucrurile pe care le-ai pierdut?

Simpla in cel mai complex mod,Timida cu un tupeu fantastic,Energica intr-o lene notorie, Zapacita la cel mai serios mod, Pesimista in cel mai optimist mod posibil.rea, dar totusi buna

Tu baga la cap si nu te teme...mai bine mai tarziu decat prea devreme!

Nu ca Nu'Mi AduC Aminte // Doar Ca Nu Vreau happy

Daca aveam parte doar de aprecieri fara injuraturi, probabil eram ca altii, nu imi vedeam kpul de figuri.Si daca aveam bun simt si n te injuram si eu, credeai ca`s doar o fraiera de liceu fara tupeu...winking

Privirea mea nu sparge gheata da` pe tine te face bucati"

n`ai inteles tu a inteles altu a 2`a zi! :X acum e randu meu.sti ca trebuie s contez euwinking"

Mereu imi reprosezi ca sunt rece si rea... dar uiti ca tu m-ai invatat sa fiu asa."

Stiu ca ai vrea sa ti se mai deschida usa, ca sa-ti vezi papusa!"

va veni o zi in care imi vei spune: acum sunt pentru tine, nu pentru alta...iar eu cu lacrimi in ochi iti voi raspunde: ai fost pentru mine, acum fii pentru alta...""

Eu nu tin cont c'afara ploua, ca'i zapada sau roua/Mie nu'mi strica vremea starile cum vi se intampla voua\

Loveste direct, asigura`te sa fie perfect! Asculta tot, NU crede nimic... Asa castigi respect

Inca te uiti la poze, de mult facute. Si realizezi ca-s doar amintiri pierdute:-

Dacã-ţi atingi propriile ţeluri, vei gãsi prieteni falşi şi duşmani adevãraţi. Nu are importanţã, tu realizeazã-le.

| Dyinutza a răspuns (pentru FunkyLicious):

Ti-am spus, si când ti-am zis ai râs,
Mai târziu când ai plâns, ti-am adus un surâs,
Ti-am spus, si când ti-am zis am râs,
În caz ca nu ne mai vedem,
Ne vedem Sus!
Tï-am spus...:X>big grin

4 răspunsuri:
| FunkyLicious a răspuns:

Nu merita sa plangi, sa te distrugi pentru'o greseala. La vârsta asta, orice greseala face parte din viata normala!

Nu mai e loc pentru idei! Nu te judec, dar asa... ca fapt divers.Ok?

N`am timp sa ascult, vorbe de la toti prostii aruncate-n vant! "

ceea ce se intampla odata, e ca si cand nu s-ar fi intamplat niciodata"

Uite`te in ochii mei. Si`hai. Minte`ma Sunt 1000 de Pers0ane care vor sa ma invetze.S'ma Schimbe. le dau la o parte. Si merg mai departe

Nu laSa` nimiC Sa te doboare`. gandeste-te Ca totul` e doar o Simpla incercare`. e greu`. O simti` pe pielea ta`. da` poate in aCel mOment` e mai bine aSa`!

Sa nu crezi tot ce auzi. Sa nu faci tot ce poti. Sa nu spui tot ce stii. Sa nu dai tot ce ai!"\

Indiferenta, in acelasi timp atenta, sunt precauta de lumea prefacuta

Am invatat ca dreptatea mi-o fac eu,trec peste tine daca nu am incontrobatting eyelashes

Credeam ca si pe tine te-am pierdut,la inceput / Dar mi-am dat seama ca nu poti pierde ceva ce n-ai avut."

Am învatat ca poti continua înca mult timp dupa ce ai spus ca nu mai poti

Zâmbeshte celor care te urasc sa simta ura ta. Zâmbeshte celor care te iubesc sa simta dragostea ta,Iar daca cei care te iubesc te vor trada,Zâmbeste-le sa simta indiferenta ta

Acum iti spun Adio, atat de dureros incat il simti pana la Os!

pfu`... esti o bomboana de fata... pacat ca esti linsa de toti!

O sa ma vezi doar intamplator, daca nu pe strada poate la televizor.

Cand ma privesti, ce regreti mai mult? Sansele pe care le-ai avut sau lucrurile pe care le-ai pierdut?

Simpla in cel mai complex mod,Timida cu un tupeu fantastic,Energica intr-o lene notorie, Zapacita la cel mai serios mod, Pesimista in cel mai optimist mod posibil.rea, dar totusi buna

Tu baga la cap si nu te teme...mai bine mai tarziu decat prea devreme!

Nu ca Nu'Mi AduC Aminte // Doar Ca Nu Vreau happy

Daca aveam parte doar de aprecieri fara injuraturi, probabil eram ca altii, nu imi vedeam kpul de figuri.Si daca aveam bun simt si n te injuram si eu, credeai ca`s doar o fraiera de liceu fara tupeu...winking

Privirea mea nu sparge gheata da` pe tine te face bucati"

n`ai inteles tu a inteles altu a 2`a zi! :X acum e randu meu.sti ca trebuie s contez euwinking"

Mereu imi reprosezi ca sunt rece si rea... dar uiti ca tu m-ai invatat sa fiu asa."

Stiu ca ai vrea sa ti se mai deschida usa, ca sa-ti vezi papusa!"

va veni o zi in care imi vei spune: acum sunt pentru tine, nu pentru alta...iar eu cu lacrimi in ochi iti voi raspunde: ai fost pentru mine, acum fii pentru alta...""

Eu nu tin cont c'afara ploua, ca'i zapada sau roua/Mie nu'mi strica vremea starile cum vi se intampla voua\

Loveste direct, asigura`te sa fie perfect! Asculta tot, NU crede nimic... Asa castigi respect

Inca te uiti la poze, de mult facute. Si realizezi ca-s doar amintiri pierdute:-

Dacã-ţi atingi propriile ţeluri, vei gãsi prieteni falşi şi duşmani adevãraţi. Nu are importanţã, tu realizeazã-le.

| cockieeee a răspuns:

Nu mai e loc pentru idei

| Dyinutza a răspuns:

Uneori crezi ca nu mai are rost Viata, dar ori cat de rau ar fi ai multe lucrurii pentru a Trai!:X