| Ochisorii a întrebat:

Vreau si eu statusuri de indiferenta, prietenie falsa, trisste... straight face. Cele mai multe si bune FUNDA:*.

Răspuns Câştigător
| Lavinia516 a răspuns:

M-am schimbat si pot visa acum, nu mai vreau sa cer, voi obtine oricum!

Dati-mi un vis de trait caci realitatea ma omoara!

Stau singura cate-odata, ma ascund sa fiu cu tine.Privesc o poza veche, tresare o amintire!

Te caut dar nu te gasesc, iar ratacesc...mi-e dor! Uneori ma trec fiori cand privesc rasaritul in zori.

M-am obisnuit sa ador o iubire care m-a ucis.

Aproape in fiecare seara adorm cu tine-n gand iar gandul asta ma omoara.

Las visele inutile in spatele meu si incerc sa fiu realista, lumea asta mi se pare prea rea, prea egoista.

Cateodata poate c-am mai facut si prostii, dar le-am lasat pe toate de dragul tau, sa stii.

Te gandesti mereu la el, esti cu telefonul in mana.A trecut inca o luna si el tot nu mai suna...

Asa ca n-ai cum sa ma ranesti.Cineva, candva era expert in asa ceva.

Ma pierd in intuneric, in jur totul e pustiu.As vrea sa iubesc, dar parca nu mai stiu.

Si imi aprind o tigara ca poate asa n-o sa mai doara.

Singura alerg prin ploi, ispitita ca de-un pacat si te-as cauta daca as afla pe ce drum ai plecat.

Numai eu stiu ce-am indurat, numai eu stiu cat am vrut sa tip si a trebuit sa tac.

Ce-am facut impreuna imi aduc aminte, cat de mult imi lipsesti nu pot spune in cuvinte.

N-ai vazut niciodata cum se lupta cu amintirea ta, cum isi doreste sa te uite dar sufletul ei nu vrea.

Din nou simt ca mi-e dor, imi doresc sa fiu cu tine impotriva tuturor.

Acum ma uit pe geam si zambesc, ca-s totusi amintiri frumoase in care inca ma regasesc...
Si te darami singura, incercand sa te ridici.Cand il vezi in fata ta...simti ca pici.

Cate suspine, nici ea nu mai crede cand spune ca totul va fi bine.

Si acum e la fel, ea nu mai este ea.El e departe, fata nu-l poate uita.

E iar octombrie si ploua marunt, am mai pierdut o vara sperand...

Il facea sa rada in cel mai trist moment, l-a facut sa prinda viata cand privea absent.

In gandul meu mereu te port ca pe un lucru sfant.As vrea...ca-ti amintesti si tu de noi din cand in cand.

Oamenii vin, raman, pleaca si nu-i poti judeca.dar cand pleaca, pleaca c-o bucata din inima ta.

Sunt singura pe strada si vorbesc cu tine in gand.Imi amintesc cat iubesc sa te vad razand.

Tot ce o să-mi aducă aminte de tine, am să inchid şi am să ţin pentru mine.

Chiar daca el nu te mai suna, chiar daca nu te mai baga in seama deloc. gandeste-te ca tu ai fost cea mai buna, tu i-ai purtat noroc!

Desi am trecut prin multe suntem inca impreuna! Caci nu poti sa cazi cand tii pe cineva de mana!

Chiar daca prafuit, zambetul o sa imi ramana! E prima poza pe care am facut-o impreuna.

Printre lucrurile mele gasesc o poza de-a ta.Si cu ea in pat adorm, plangand noaptea.

Tu ai invatat-o ca nimic nu se uita, ca nu totul se iarta.Ca maine e o zi in care poti sa mai gresesti o data!

M-ai imbratisat, n-am stiut ca e real, cu tine nu ma astept la un final...

Zile trec, zile vin, iar timpul ma omoara.Plecarea ta subita a inceput sa doara!

Cat e de simpla viata cand noi suntem pe bune.Cate amintiri, cate placeri, cate nopti nebune.

Un singur lucru i-a ramas din trecut, acel mod nebun de a suferi, razand si urland in acelasi timp.

Era o floare incantatoare, raman acum amintiri chinuitoare.Si lacrimile vor mai fi, mult dupa ce trandafirii vor muri.

Victoria este-a celor care cad dar se ridica.Stii, viata este lupta in care nu e loc de frica.

Nimeni n-o sa ne opreasca, atata timp cat incercam, avem mereu o sansa.

Scuza-ma daca sunt prea insistenta dar tu esti un drog, iar eu sunt dependenta. ♥

E prea tarziu pentru regrete.Nu te-a uitat dar nici nu vrea sa te ierte.

Asa ca n-ai cum sa ma ranesti.Cineva, candva era expert in asa ceva.

E omeneste sa lupti sa te ridici.Un inger am in gand, pentru el voi fi aici!
Stii ca ar trebui s'o porti mereu in inima ta. Exista multe ''ele'' dar o singura ''ea''!

Vorbeşte mult, e stresantă, e zbuciumată, râde întruna şi fără motiv. Prin felul ei de a fi te face s.o adori.

Ma mint ca te simt, dar imi va trece! Orgoliul m'a facut sa devin atat de rece!

Ai vrea sa dai timpul inapoi,sa poti sa stergi orice pata,sa ma mai vezi cum dorm cu tricoul tau macar odata!

Nu mai pune tu atâtea sentimente din prima. Ca în scurt timp te lasa la pamânt mai rau ca heroina.

Erai pe primul loc, niciodata sa nu uiti! Ca pentru tine am renuntat la multe si la multi!

Ma mint si acum, si desi imi este dor, pun orgoliul in fata sentimentelor!

Si da, m’a durut. Era de stiut ca iar am de pierdut.

Eu traiesc…tu stai. Sunt tot ce tu visezi, tot ce-ti doresti si n-ai!

Mă exprim în lacrimi vărsate, ascult o melodie şi mă las usor pe spate în acelaşi pat plin de păcate.

. daca tu ignori tot ce te`nconjoara, asta nu inseamna ca o sa si dispara!"

Credeam in tine mai mult decat in mine! Ti-am dat tot dar n-a fost de-ajuns pentru tine!

Asa s-a risipit o clipa, o zi, un an si ma gandesc la ce-am avut si ce mai am.

Câteodată îmi vine să renunţ, zic că nu mai pot, dar de dragul tău am putere să trec peste tot.Te iubesc`!

Nu mai am în viaţă de pierdut.Am pierdut tot ce iubeam mai mult.

Te rog nu-ţi fie teamă, totul s-a stins...ce-a fost cu el e doar un subiect închis...

Și-mi amintesc de noi. de tine. de zilele în care totul mergea bine.

♥ As vrea să uit tot ce a fost, insă inima nu mă lasă

În privința dragostei nu trebuie să te implici, căci la sfârșit o să cazi la pământ și va fi greu să te ridici

♥ Sunt numai ganduri care zboarã cãtre tine neincetat. Sute de vise inocente care s`au spulberat.

Se întâmplă să am momente când uit de tot, mă gândesc la el și simt că nu mai pot!

♥ Sfarsitul unui pas. pur si simplu` nu pot ...Pentru tot ce simt acum chiar nu existã antidot!

Dar acum sunt fericită că am învățat ce e iubirea chiar dacă tu ai plecat.

Eram fericită, împăcată cu mine. că erai aproape și erai lângă mine.

♥ Si trebuie sã mint, un alt rol sã joc. Dar de fapt, in suflet la mine e un mare potop

♥ Am alergat de frica unui gand. Care imi strange amintirile si mi le aruncã'n vant : )

De ce tin la mine atat de multe amintiri? De ce tin la tine atat de mult si tu nu stii?

Ma simt pierduta intr-o lume mare… ma simt tentata sa calc totul in picioare…

Poţi să uiţi de tine şi să te-nneci în alcool. Ştiind că sufletul nu se vindecă c-un paracetamol.

Nu tac,nu mă prefac,nu o să-i satisfac. Pe cei ce îmi pun beţe-n roate, pot să-i scuip în cap.

De ce să spunem "lasă" când ar fi multe de zis? Sau să facem la fiecare pas un compromis?!

Şi ţi-aş pune întrebări multe, multe… Da’ ştiu că răspunsurile tale vor fi mereu "…" puncte, puncte.

De ce să-i las pe altii să câstige? Eu pot să aprind dragostea oricând, nu ca altii care o vor stinge

Dar comportamentul tău e la fel de rău. Eşti exact ca şi mine când vine vorba de iubire.

Să încerci să uiţi pe cineva iubit, e ca şi cum ai încerca să îţi aminteşti de o persoană, pe care nu ai văzut-o niciodată.

.Ce nedrept mi se pare momentul acela când realizezi că ceea ce ţi-ai dorit până acum nu ţi-ar aduce niciun bine.

Stiu ca e greu,dar sunt aici Gata sa te ridic cand simti ca pici Stiu c-astepti perioada in care va fi bine Si cateodata ai impresia ca nu mai vine...

Ti-am zis de atatea ori ca esti totul pentru mine ``Ca sunt alaturi de tine, atunci cand ti`e rau sau bine`!

Un pix,un jurnal si mii de ganduri,amintiri ramase, scrise in acele randuri!

Atunci fa-o geloasa, rupe-i inima, fa-o sa planga, nu o cauta, nu o privi, fii orgolios. Dar atunci cand o vei vedea de mana cu altul, SA TACI.

Te iubea fraiere! Chiar te-a iubit candva, priveste`o dar stai departe, acum nu te mai vrea! E mult prea tarziu pentru regrete, tot ce`si doreste e sa poata sa ierte.

Intelege ca nu vreau doar o relatie de vara, ca inima nu`mi bate doar cand e frumos afara.

As vrea sa nu`mi porti pica. Oricine cade se mai si ridica.

Am ramas aceeasi Fata de care stiai si-atunci...Dar acum nu mai sunt Papusa pe care, când n-o vrei.o arunci.

Dar indiferent cat de tare doare Tu trebuie sa stii ca-i doar o incercare trecatoare!

Cand cineva la care tii pur si simplu pleaca, aminteste'ti ca frunzele, toamna, nu cad pentru ca vor, ci pentru ca a sosit momentul...

Zambeste si treci mai departe...Gandeste.te ca nu a avut nimic aparte!

Imi permit sa visez ca pot s-ajung departe. Caci gropile astea frate te trezesc la realitate.

Nu ne-am nascut în puf, dar ne bucuram de viata. Putem zâmbii daca vrem, în fiecare dimineata!

Imi spuneai ca sunt copilaroasa... Iarta-ma dar copilul asta n-are timp de`o relatie serioasa!

Vino in iad sa vezi raiul meu!

Atat am asteptat, sa vad daca intelegi ca poti sa ai tot ce-ti doresti daca stii sa alegi.

Nu ma atinge, nu plange, si stii ceva? Lacrimile tale numai au de mult efect asupra mea!

Nimic nu e asa cum pare, orice prostie de-a ta ma doare.

"Am ars ce-a mai ramas, zic doar cuvinte simple. Încerc să-i fac să înţeleagă că n-o să mă schimbe! "

Singuratatea te transforma intr-un egoist.De asta inca lupt cu mine insumi. sper sa rezist.

Lasă la o parte problemele tale toate, trage incă un fum şi lasă-te pe spate.

adânc în sufletul meu ştiam un lucru, şi anume câtă putere îţi dădea dragostea să distrugi pe cineva.

Pentru ea eşti o scrisoare, Care ajunge prea tarziu!

visele sunt ruinate, s`a cam dus speranta. De aceea nu voi mai iubi, ca sa nu`mi complic viata!

Nu există bun simţ doar bună purtare. Nu există dragoste, doar senzaţie de ataşare. Nu există motive doar întrebări fără răspuns. Nu există linişte doar şoapte spuse pe ascuns!

Nu te teme niciodată de umbre, ele arată doar că există lumină în apropiere!

După un fum simte şi el senzația, că noi preferăm tentația, oricare ar fi destinația.

nu totul e pierdut când te prăbuşeşti. Viaţa are jocul ei, însă tu ai regulile tale.

O ultimă lacrimă curge acum. Voi încerca să aleg doar drumul cel bun; voi încerca să uit tot ce odată a fost, amintirile acum rămân fără rost.

nu reununta niciodată la ceea ce îţi aparţine şi nu permite altora să renunţe la tine!

Că mergi în față sau în spate, Încearcă să trăiești cu maximă intensitate. Să nu te schimbi chiar dacă vântul bate.

Şi visul meu nu are limite, nu. Zboară peste tot, gândeşte limpede!

Se grabeşte s-ajungă dincolo de ploi, dar pâna atunci mai înfruntă furtuni şi noroi.

Acum pot să ascund fiecare lacrimă ce-mi cade pentru că am crescut. Cică acum sunt mare, iar câteodată nu-mi permit să arăt cât de mult mă doare.

Şi ştii că niciodată n-o să mai fie cum a fost. Şi multe lucruri acum nu mai au rost.

Ne-am pierdut prea mult pe piese lente. Eu am glumit, tu ai pus sentimente.

Niciodată nu vei ştii cine sunt, ce gândesc, ce visez, ce cred, ce iubesc sau ce urăsc.

Vă țineați de mână şi ea plângea, iar tu priveai în ochii ei de fată rea.

Şi zici aşa "Las` că trece, nu te supăra!" E băiat bun, o să îşi revină el cândva!

Aşa e în viaţă, ştii, pe toate le plăteşti!

Aş face tot fără regrete. Nu mă joc, în joc sunt sentimente.

Şi vreau să uit. Rup pozele, pierd visele. Astăzi mă rup de toate.

Şi tot ce am sperat, plăcut, urât sau părăsit. S-a terminat că cică totul are un sfârşit.

Realizez că nu e corect, dar trebuie să lupt. Cu zâmbetul ăsta pervers n-am timp nici să plâng.

Sunt sătulă de tine, sătulă de noi. Stai, nu pleca! Intoarce-te, ia trecutu’ şi căraţi-vă amândoi!

Trăieşte clipa că e drumul către rai. Nu e timp să îţi pară rău de nimic, numai o viaţă ai…

Nu poate să fie totul din mătase şi satin. De asta tot ce e frumos durează al dracu’ de puţin …
Ai plecat cand ne'a fost mai greu, si'asta ma doare. Imi spuneai ca ma iubesti, asta o spune fiecare!

Funditaa? puppy dog eyes

| Ochisorii explică (pentru Lavinia516):

Daaa funditaaa:*. multumesc multbig hug. Daca mai poti da orice fel de statusuri :*.le astept big hug. TE pup:*.

| Lavinia516 a răspuns (pentru Lavinia516):

Multumesc pentru funda! :*

| Ochisorii explică (pentru Lavinia516):

Poate mai imi poti da alte statusuri ..de orice fel.:*.

8 răspunsuri:
| ℓαdу a răspuns:

Fie roata si patrata, tot se intoarce ea odata!
Falsitatea este noul trend, si toti pareti sa fiti la moda!
Ma indepartez usor usor, din viata tuturor!
Nu ma placi? Te rog i.ati un scaun si asteapta sa-mi pese!
Am trecut prin multe, dar de fiecare data am ramas cu capul sus!
Nimic nu ma poate dobora mai tare decat : TRADAREA! oh go on
Daca te iubesc, nu inseamna ca poti sa ma tratezi cum ai tu chef, Clar?!
Daca lupti poti sa pierzi, daca nu lupti ai pierdut dejawinking
Am inteles ca un om poate avea totul neavand nimic si nimic avand totul.
O persoana iubitoare traieste intr-o lume iubitoare.O persoana ostila traieste intr-o lume ostila; fiecare intalneste in viata, propria lui reflectare.
Toate hotarârile importante trebuie sa le iei singur, din adâncul individualitatii tale, fara influenta altora.
AM invatat ca in viata trebuie sa fii singur pe puterile tale, ca si cei mai buni prieteni te pot dezamagii! oh go on
Nu exista prietenie, sau prietenii!
Si uneori as vrea sa dispar pentru a putea vedea daca cineva îmi simte lipsa cu adevarat.
Un adevarat prieten este cel care îti tine mâna si îti atinge sufletul.;
Arate-le la toti ce poti, ce sti, ce faci
Chiar nu te-i saturat sa stai, sa-nduri, sa tacii?
Lumea-ai rautacioasa chiar daca ti se pare ca nu, Invidiioasa atunci cand li se pare ca tu produci mai mult ca ei si ca de obicei de ce sa cazi i groapa lor in loc sa cada ei?!
Te pup, pa-pa!
• Incearca sa razi si tu de viata, nu lasa numai viata sa rada de tine."
• Uneori amintirile trebuiesc pastrate • Insa cei mai multi se feresc sa faca asta. •
• Am vrut sa uit tot ce'a durut • Sa intorc pagina si sa spun: A trecut, • Nu'mi pasa ce'a fost candva • Sunt alta acum • Si alta e viata mea •
• Respectu` este ceea ce primesti • Pentru ceea ce faci • Si o faci bine • Tu ma barfesti pe mine • Deci din respect ma pis` pe tine
• Toti avem probleme • Conteaza cum le facem fata • Nu le da prea multa importanta • N`ai decat o viata •
• Am invatat sa suport • viata e grea • Dar nu suport un tradator • Asta-i boala mea •"
Nu ma crezi in stare? Nici o problema, nu ma cred nici eu! d.aia ferestate de ziua in care o sa prind tupeu!
• Zambetul este accesoriul meu preferat, Indiferent de ce mi s-a intamplat!
• Frize` Brize` o sa-mi fie dor de ale tale Crize`)
• "Nu am nevoie sa-mi se`arate vreun drum sau sa fiu invatata cum sa gandesc acum!
• Durerea te-a maturizat, te-a pus pe gânduri.Te-a învatat sa citesti printre zâmbete si rânduri.Stergi o lacrima dar nu poti sa stergi amintiri."
• O sa iubesc ce-mi place O sa uit ceea ce ma doare Nu o sa iert ceea ce mi se greseste O sa fiu buna cu cine merita! Si rea cu cine trebuie!
"->Un prieten este greu de gasit,? i mai greu de parasit? i imposibil de uitat!:*"
Am sa-i iert pe toti care decid sa plece din viata mea pentru simplu fapt ca au facut parte din ea si si.au pus amprenta atât de adânc în sufletul meu încât nu o sa-i pot uita niciodata
Inca te uiti la poze, de mult facute. Si realizezi ca-s doar amintiri pierdute:[
N-am timp sa ascult, vorbe de la toti prostii aruncate-n vant!
Nu am de gând sa ma agit pentru ce zic altii, si nici nu am de gând sa ofer mai mult decât primesc. Ce e al meu, e al meu.Ce e al tau nu ma intereseaza

Nu vreau sa fac ceva frumos cand stiu ca nu are rost, Sunt incapatanata si imi place asa cum sunt si daca nu-ti convine eu n-am sa plang
Un prieten adevarat te prinde de mana si iti atinge inima.

Prietenii adevarati nu vor nimic de la tine, in afara faptului ca vor sa fie langa tine, sa se simta bine in prezenta ta.

Am foarte muuulteee! Daca vrei. Add : blowup_hubbabubba, si iti dau un Notepad pliiinn! :*

| Ochisorii explică (pentru ℓαdу):

Iti multumesc si tie :*. si mai astept daca mai ai :*. orice fel de statusuri >big grin

| ℓαdу a răspuns (pentru Ochisorii):

N-ai pentru ce :*! Nu ma interesa Fundita, ci sa-ti place tie statusurile! :*

| Lavinia516 a răspuns:

Uite aici mai multe.happy

Stiu ca sunt multe, dar fa-ti timp sa le citesti pe toate!

1.Esti un oarecare, care cauta parcare!

2. Daca spun ''PA'' nu inseamna ca plec!

3.Stii? Vad viata ca pe un joc.Sunt pasionata mereu de primul loc.

4.Ma exprim sa intelegi mesajul! Eu nu-s m*-ta sa cenzurez in fata ta limbajul!

5. Vrei sa ma schimbi? Schimba-te tu primul! Tu esti doar personajul eu fac tot filmul.

6.Sunt inofensiva.Dar gandul meu e criminal!

7.Si cateodata pur si simplu nu pot sa tac!

8.Sa iert`? poate`! Sa uit? Niciodata!

9. Vrei atentie? Fa-te semn de circulatie.

10.O data cu magia. dispare si misterul!

11.Traiesc o poveste si visul e culoare!

12.Educata de destin, simt multe si arat putin!

13.Relax domnisoara, nu esti decat o tarf* ordinara!

14.Degeaba ma privesti confuz acum! Oricum raul e deja facut!

15.Am o vorba de la tata:''Intro zi se-nvarte roata''!

16.Pentru mine sunt niste amintiri care vesnic o sa doara! Pentru tine e doar o poveste de seara.

17.Am intrebat multe.Insa raspunsul tau va fi cu puncte puncte!

18.Cand am avut toate raspunsurile, intrebarile s-au schimbat!

19.Chiar daca unii nu ne lasa sa traim, primiv inainte si ironic le zambim!

20.Sa-ncepem cu inceputul:'De azi promit sa uit trecutul!

21.Hai Bye`Bye! Ramai cu bine.Vezi ca-ntreaba c*rvele de tine!

22.Profita de fiecare clipa.Ca in fiecare paradis exista cate o ispita.

23.Beau bere..Sa-l fac sprits pe Jack Daniel's.

24.Sentimentele sunt cea mai dura arma!

25.Pastreaza copia, dar nu uita originalul!

26.Ai curaj sau doar tupeu ca sa intrii in jocul meu!

27.Acum zi, ce faci? Vii mai aproape sau te retragi?

28. Facem tot ce simtim si nu ne oprim. Tarim viata din plin!

29.Inainte iubeam sa te ador.Acum iubesc sa te omor!

30.Il iubesc.dar prostul nu-si da` seama!

31.Te gandesti, aberezi, trezeste-te..Prea frumos visezi!

32.Nu-mi place sa-mi spui [PA]! Nu uita..asta e replica mea!

33.Inselatul nu e o greseala, ci o alegere!

34. Vrei lectii de viata? Astea nu se gasesc la piata!

35.Neaga tot, nu vrea sa recunoasca.Ca m-a inselat cu prima curva proasta!

36.Imi place sa trag marijuana pana ma cred zeu!

37.Stapaneste-ti ura si foloseste-ti gura doar atunci cand sugi ****!

38. Daca le dai prea multa atentie esti o zdreanta!

39.Ia atitudine fetito si scuipa-i in fata!

40.Nu vorbesc frumos cand imi vine sa-mi bag ****!

41. Poti sa ma urasti, nu te condamn! Dar cand suntem fata-n fata tot tu-mi esti fan!

42. Daca tu esti ingerul, atunci port eu coarnele.Ma-ntorc unde demonii m-asteapta cu goarnele!

43.Ba! Ti-am mai zis ''Du-te dracu''Daca imi rupi inima iti rup capul!

44.Te mai bag o data-n mama ta.Te pup.Si am plecat!

45.Don't cry! Say ''*** you!'' and smile.

46.Cand am spus STOP, stop sa fie!

47.Omul intelept nu spune ce gandeste!

48.Baietii mari nu plang, ei doar mimeaza totul!

49.Pentru ca eleganta impune respect!

50.Crezi ca ma impresionezi atunci cand aberezi?

51.Inca o lovitura.Dar e una sub centura!

52.Pana si regina ghetii te trateaza ca pe o c*rva!

53.Roz cu picatele verzi vrei za vezi de te i-ei in gura cu mine!

54.Cu aripi frante poti doar sa-nveti cum sa cobori!

55.Auzi Miss? Cate nopti ai prestat ca sa ajungi ce esti azi?

56.Nu toate blondele sunt proaste.Dar tu intreci orice masura!

57.Nu gasesc un sinonim sa te reprezinte!

58.Mi-am irosit 2 minute din viata sa te aud cum te lauzi.Narcisisto!

59.Imi spui ca sunt un inger si ca ingerii nu plang!

60.Arati ca un pom de Craciun! Paiete, bijuterii si tone de machiaj!

61. Vocea ta gingasa nu ma sperie!

62.Nu-ncerca sa respiri aerul cuvenit mie!

63.La vrajeala ta nici gradinita nu o combini.

64.Mai sunt si golani care se indragostesc!

65.Degeama ai capul mare dar creierul gol!

66.Esti frumos sa moara mama ta! Zici ca esti desenat cu stanga!

67. Poti sa ma consideri sters, guma peste creion!

68.Ce nu ma intereseaza nu ma raneste!

69. Poti sa te duci! Din partea mea, frate, fa-te muci!

70.P*la mea.Usor usor devin dependenta de tine!

71.Visele mele se spala, atunci cand ploua iar afara!

72.Esti mai zdreanta decat presu ma-tii de la intrare!

73.Intro zi am sa ma marit! Dar nu cu tine.

74.Inteleg ce vrei sa zici, desi e evident ca tu nu intelegi!

75.Nu spune prostii mereu, ci doar cand deschide gura!

76.Ai terminat de vorbitt sau mai trebuie sa dorm?

77.Fa Du-te! Eu nu pun botu! Sunteti prea multe

78.Ai o voce frumoasa.De ce o irosesti vorbind?

79.Ai fata de radio!

80.Te batai pe house nasol.Te prefaci ca bei si porti gentuta.Ba puta..Esti gay?

81.Sa pice Raiul pe Pamant' stig pana-mi crapa capul.Nu ma faceti sa urc eu la voi ba, ca va ia dracu!

82.Paranormal,apar cand par sa dispar!

83.Stai putin..Ma-ta e t*rfa' e pleonasm!

84.Am o boala pe tine, Da-ti-as m*ie fata!

85.Cand viata iti intoarce spatele-F*te.o

86.Esti mai prost ca un ciob de hartie!

87.Tu esti prima...T*rfa infecta!

88.Te oftici si-mi strigi ''m*ie''! Dar stai asa, nu te-am intrebat ce face maica-ta!

89. Vreau sa afle toti, nu sa citeasca in stele! Ma comport exemplar, dupa standardele mele!

90.Ti-o dau la m*ie pentru tot ce spui, pentru tot ce faci, pentru ca ma ataci!

91.Deschide ochii''iti soptesc la ureche! Viata-i t*rfa si tu esti sufletul ei pereche!

92.Caracterul omenesc te lasa des fara cuvinte!

93. Poate chiar stii ce zic, sau poate o iei in gluma!

94.Prieteni falsi ce m-au ajutat ce sunt să fiu, i-am numărat pe un singur deget, pe cel mijlociu.

95.Si noi, astia frumosii, mai avem momente cand suntem deprimati, dar ne uitam in oglinda si ne trece!

96. Tu ca mine numai găsești.
- Eu ca tine nu mai caut!

97.E ziua în care soarele a zâmbit la toţi...de data asta nu s-a mai oprit la colţ!

98.Imaginează-ţi că o dau lipsit de graţie.Na`**** că nu ai atâta imaginaţie

99. Zâmbet stingher, eşti între demon şi înger, între cuget şi rânjet, între tunet şi fulger

100.Nu există perfecţiune,****, nu-ţi pierde timpul încercând să găseşti limitele legii infinitului:*

101.Pentru fiecare gheara de tigru si glont de mare calibru, Degaj energie pozitiva caut starea de echilibru

102.Nu vreau stres, mă caută des♥

103. Cânt pentru ce am avut, şi ţip pentru ce am iubit.

Gata! :* sper sa-ti placa, daca mai ai nevoie nu ezita sa-mi spui!

| Ochisorii explică (pentru Lavinia516):

Multumesc mult big hug. chiar imi placc si unele dintre ele m-au si ajutat.:* te pup:*happy