| Klaaa a întrebat:

Vreau si eu statusuri despre zambet!

Răspuns Câştigător
| Prigatdevisine a răspuns:

Un zambet nu costa nimic, dar ofera multe!
Soarele rasare doar daca-i zambesti!
Zambeste! Fii tare! Chiar daca uneori doare!
De cate ori ma vei privi cu ura si manie`. De atatea ori iti voi zambi cu multa simpatie`!
Pentru ca are puterea sa zambeasca cand vrea, nu cand trebuie
Zambeste sh arata`le ca nu-ti pasa. Zambeste, caci viata-i una si`i frumoasa
Zambetul meu e din nou colorat * Am trecut peste tot ce mi s`a`ntamplat * Viata mea are acum un nou inceput * De acum nimic nu mai e pierdut.
Zambeste chiar daca ai sa cazi Chiar daca soarele apune si azi!
E randuu` meuu` s` n`am nici 0 grija! 0 facem pentru mai bine, 0 facem pentru destin, radem, plangem, zambim, dar in final tot amandoi 0 s` fim
M`ai invatsat cum s` pot iubii` din prima zi. mi-ai aratat cum s` pot zambii` sh`n ultima
zambetul tau m-a dat peste cap.n`as puteaaa.chiar n-as puteaaa sa accept sa-i zambesti si alteia.
Tu ma faci sa zambesc chiar si atunci cand gresesc!
Traieste orice moment ca si cum ar fi ultimul! si zambeste pentru ca zambetul tau provoaca zeci, sute, chiar mii de zambete in jurul tau!
Invata sa zambesti cand viata te incearca chiar daca pare ca treci oceanul cu o sa simpla barca
, j probabil crezi c`am spus cuv fr rost, te-am iubit blegule si înca te iubesc! Stii ca numai u ma faceai sa zâmbesc "
Am sa rad pentru ca nu mai am motive sa plang, tu nu meriti lacrimile mele, ai ras prea mult d ele.
Dragostea implica multe...de la zambete pana la perne ude
♥ Vrei sa pari ceva ce nu iti place, nu lasa un zambet fals sa te imbrace!
O fire puternica strange`n brate, rabda, uita, iubeste, sufera, plange da` apoi ia totu` d l capat si reda conturu` minunatului zambet cu care`a obisnuit sa`nfrumuseteze totu`.
Zambeste! Maine poate fi mai rau.
Zambeste, zambetul pervers dp fata ta sterge zambetul jegos de pe fata multora
Zambeste fata! Zambeste pentru mine! Zambeste pentru tine! Zambeste ca asa iti sta tie cel mai bine :X
Funda?:X

1 răspuns:
| Biiiiiia a răspuns:

Buna! Nu sunt multe, dar mie imi plac.
Chiar dacă zâmbetul tău durează o clipă, tu ştii.Că în spatele lui au rămas o mie de amintiri vii.; x

Daca iti zambesc nu inseamna ca imi pasa;*

Chiar daca unii nu ne lasa sa traim, privim inainte si ironic le zambimhappy

Zâmbeşte.De ce? Pentru că poţi! ♥

Zambesc doar cand nu am voie ♥!