| forever4u a întrebat:

Vreau si eu statusuri gen :
Un baiat nu va uita niciodata fata pe care n-a putut s-o aiba.

Răspuns Câştigător
| Biibu a răspuns:

Cel mai usor lucru in viata este sa
iubesti pe cineva,
Partea cea mai grea este sa gasesti pe
acel cineva care sa te iubeasca la fel.

I don't hate you for
not loving me,
I hate myself for
still loving you.

Este un copil. Si?
Pentru informarea ta, un copil iubeste in cel mai sincer mod!

Ea…ar face până şi imposibilul pentru el. El.ia totul ca pe o joacă de copii fără să ştie că ea suferă!

Erai pe primul loc, niciodata sa nu uiti,
Ca pentru tine am renuntsat la multe si la multi.

Atunci fa-o geloasa, rupe-i inima, fa-o sa plânga, nu o cauta, nu o privi, fii fitos.
Dar atunci când o vei vedea de mâna cu altul, SA TACI!;)

Si poti sa gasesti mai multe pe pagina asta http://www.facebook.com/pages/Statusuri/367587153253621?ref=hl

2 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Ce prostie, ce status mai e și astă?

Un băiat uită mai greu o fată când a fost cu ea o perioadă lungă de timp.
Când un băiat este refuzat de o fată merge mai departe nu își plânge de milă.

Dar cred că e un status de pițipoance. Mă rog, e părerea mea.