| asyned a întrebat:

Vreau si eu statusuri lungi de iubire!

Răspuns Câştigător
| mihaelaa18 a răspuns:

Şi toţi rezuma dragostea la a sta cât mai mult cu o persoană. Dragostea este atunci când chiar dacă sunteţi doar de câteva săptămâni împreună vă iubiţi din ce în ce mai mult pe zi ce trece! ♥

Cel mai frumos moment din viaţa mea a fost atunci când te-am întâlnit pe tine! ♥

Şi el pentru mine e cel mai important, este singurul care mi-a demonstrat că mă iubeşte cu adevărat! ♥

El e totul pentru mine. Ţin la el, şi el la mine ♥

O fii golan, dar cel puţin e al meu' şi-l iubesc din suflet pe băiatu' aceasta de cartier! ♥.

Mereu mi-am dorit un băiat care să se comporte frumos cu mine, să mă iubească. Şi acum îl am pe el, îmi e alături mereu, indiferent de situaţie, şi asta e tot ce contează love struck! ♥

Iarna asta a trecut atât de repede, pentru' că te-am avut pe tine alături, mă ţineai strâns în braţe şi ai avut grijă ca acest anotimp să fie unu' cât se poate de plăcut şi cald!♥.

Şi îi mulţumesc LUI, celui care m-a întărit şi m-a învăţat să iubesc, care m-a făcut să zâmbesc neînncetat! ♥.

O iubire adevărată se naşte dintr-o privire pătrunzătoare ♥.

El nu se compară cu nici un băiat! El e el, pe care-l iubesc neîncetat! ♥.

Dacă îl am pe el lângă mine numai am nevoie de nimic în viaţa mea, el nu' e doar un simplu' băiat, e însăşi viaţa mea!♥.

Spui că sunt prea mică și că nu știu să iubesc, te înșeli, ia-mă în brațe și am să-ți demonstrez ♥

Frate, eu nu-mi doresc doar de Crăciun să fii cadoul meu, îmi doresc toată viaţa să-mi aparţii! ♥.

Cred că tu nu înţelegi ce vreau eu de la tine de fapt. Hai să-ţi spun. Vreau să fim amândoi şi TU să fii doar al meu! ♥.

Şi pentru el îmi las orgoliul deoparte, pentru că el mi-a demonstrat că merită cu adevarăt! ♥.

Îmi place el, îmi place felul cum mă priveşte, felul cum îmi vorbeşte, dar mai mult de atât iubesc felu în care mă iubeşte şi ocroteşte! ♥

#. Toţi mă întrebaţi ce văd la el, că nu’ este cine ştie ce băiat perfect, aşa cum este el, imperfect, este al meu’ >:d

| asyned explică (pentru mihaelaa18):

Iti multumesc frumos esti o scumpa :*

| mihaelaa18 a răspuns (pentru asyned):

Nu ai pentru ce :*