| micutza_8959 a întrebat:

Vreau si eu statusuri noi \dancing
Si melodii noi, aparute in 2011 big grin
Dau vot + funda.
Ms

3 răspunsuri:
| мαddยtรรα a răspuns:

Mi-as dori Sa fiu din nou o fetita mica deoarece juliturile din genunchi sE vindeca maI repede deCat inimile frante!

Au fost momente iN care am fost gata sa renuntZ la tot straight face. mI s-a ziS ca n-O sa pot oh go on … ehhh oh go on uiTe ca iNca potwinking:X

>> PaHareLe sµS`! smug ShaMpaNia sa cµRga =p~ … ReSpeCt peNtrµ feTeLe care i-Au faCµt pE fRaieRi sa pLanGa devillaughinglaughing

√☆ ÍnGéR si ÐémØn!`,, ☆°▫▪... shI daca n-aR fi EL niMiC n-aR mai Fii la feL big grinwinking:*:*

geNu ăla de fata care te vRea`smug.da' n-aRe nevoie de tine oh go on

shI nu e ca iN fiLme` sa Ma Lashi pT aLtha` oh go on...stii biNe` ca`ti pOth ofeRi ce nu poate suBsemnatha` smugkiss!`

pOi daca the gandesti la mine Ca la O papusa Barbie, gandeste-te ca sunt papuSha de care nu veI avea niciodata parte`winkingbig grin

Nu sunt faTa cA oricare oh go on.Tin baietii La PicioaRe` smug.Nu ma uIt duPa oRiciNe` oh go on.dOar la ce`Mi convIne` smug:X

:X`! atunCi cand nu stiu cE siMt straight face ...atunCi cand gResheSc saO minT big grin. oFera`Mi doar draGosteA tha` :X … aTunCI aM mai mare nevoie de eA big grinsmugwinking

fie rau saU fie biNe`, viata meA o VreaO cu tine dancing :X smug ...caNd am ziLe gRele, Imi daI puTeRe :X, ma faCi s zambesc` happy

daca il iubestilasa`l sa plece…daca te iubeste tot la tine se intoarce :Xbatting eyelashes

nu`S vRajeLi`, nu`S shmeCherii`.t iubesc! si U o stii` smug

! º. I lOve` twO tHinGs : My teddy & you. :X... My teddy fOr the niGht, wHen I`m alone … aNd you` fOreveR! >big grin

Pfff` :X … imi place cuM ma pRivesti` … imi place cuM imi zamBesti… imi place La nebunie cand bati apropouri ca Ma iuBesti! big grin :X …. star kiss

faC cè vreau :] …cuM vreau smug… Sunt fiTzØaSa cµ ciNe vreauwinking…si rEa cµ ciNe tRebµiE devil … tOtµL mI sE oFeRa pE taVa :X … Nµ aM restrictii` no talking

Chiar dk zambesc happy nu inseamna ca`i bine...chiar dk nu plang sad nu`nseamna ca nu ma doare...chiar dk sunt aici, nu inseamna ca nu vreau sa fiu acolo :-)

cand iTzi va fi dor de mine, amiNteshTe`ti uN sinGuR LucRu : M'aI LasaT Sa pLeC` sad!

DaCa` ai impresia` ca totul` va Dura La nesfarsit`. Bun venit in Realitatea` cruda`. Gandesti gresit`!"winking

| UnZambetPentruToti a răspuns:

Ok...ambele metode sunt bune.dar nu poti sa dai doua funde ...deci le imbin:
Mi-as dori Sa fiu din nou o fetita mica deoarece juliturile din genunchi sE vindeca maI repede deCat inimile frante!

Au fost momente iN care am fost gata sa renuntZ la tot straight face. mI s-a ziS ca n-O sa pot oh go on … ehhh oh go on uiTe ca iNca pot winking:X

>> PaHareLe sµS`! smug ShaMpaNia sa cµRga =p~ … ReSpeCt peNtrµ fetele care i-Au faCµt pE fRaieRi sa pLanGa devillaughinglaughing

√☆ ÍnGéR si ÐémØn!`,, ☆°▫▪... shI daca n-aR fi EL niMiC n-aR mai Fii la feL big grinwinking:*:*

geNu ăla de fata care te vrea`smug.da' n-aRe nevoie de tine oh go on

shI nu e ca iN fiLme` sa Ma Lashi pT aLtha` oh go on...stii biNe` ca`ti pOth ofeRi ce nu poate suBsemnatha` smugkiss!`

pOi daca the gandesti la mine Ca la O papusa Barbie, gandeste-te ca sunt papuSha de care nu veI avea niciodata parte` winkingbig grin

Nu sunt faTa cA oricare oh go on.Tin baietii La PicioaRe` smug.Nu ma uIt duPa oRiciNe` oh go on.doar la ce`Mi convIne` smug:X

:X`! atunCi cand nu stiu cE siMt straight face ...atunCi cand gResheSc saO minT big grin. oFera`Mi doar draGosteA tha` :X … aTunCI aM mai mare nevoie de eA big grinsmugwinking

fie rau saU fie biNe`, viata meA o VreaO cu tine dancing :X smug ...cand am ziLe gRele, Imi daI puTeRe :X, ma faCi s zambesc` happy

daca il iubestilasa`l sa plece…daca te iubeste tot la tine se intoarce :Xbatting eyelashes

nu`S vRajeLi`, nu`S shmeCherii`.t iubesc! si U o stii` smug

! º. I lOve` twO tHinGs : My teddy & you. :X... My teddy fOr the niGht, wHen I`m alone … aNd you` fOreveR! >big grin

Pfff` :X … imi place cuM ma pRivesti` … imi place cuM imi zamBesti… imi place La nebunie cand bati apropouri ca Ma iuBesti! big grin :X star kiss

faC cè vreau :] …cuM vreau smug… Sunt fiTzØaSa cµ ciNe vreau winking…si rEa cµ ciNe tRebµiE devil tOtµL mI sE oFeRa pE taVa :X … Nµ aM restrictii` no talking

Chiar dk zambesc happy nu inseamna ca`i bine...chiar daca nu plang sad nu`nseamna ca nu ma doare.chiar daca sunt aici, nu inseamna ca nu vreau sa fiu acolo :-)

cand iti va fi dor de mine, amiNteshTe`ti uN sinGuR LucRu : M'aI LasaT Sa pLeC` sad!

DaCa` ai impresia` ca totul` va Dura La nesfarsit`. Bun venit in Realitatea` cruda`. Gandesti gresit`!"
House Steve Angello - Knas (Original Mix)
Crookers Feat. Roisin Murphy - Royal T (Album Version)
Syke'n'sugarstarr & Alexandra - So Alive (Radio Edit)
Marco Demark & Dave Manna Vs. - Do You Believe (Radio Mix)
Patric La Funk - Next To You (sweat) (Original Vocal Mix)
Mantu & Rubin - Come On Now! (DJ Sign Edit)
Bob Sinclar Feat. Ben Onono - Rainbow Of Love (Radio Edit)
Laidback Luke Feat. Jonathan M - Till Tonight (Radio Edit)
Milk & Sugar Feat. Ayak & Lady - Crazy (Milk & Sugar Global Video Mix)
Niels Van Gogh Vs. Emilio Verd - Royal Junk (Moire Remix Edit)
Tv Rock & Tara Mcdonald - Elevated (Radio Edit)
Dbn & Tommy Trash - Bomjacker (Radio Edit)
Walker & Daniels - Chicano (Radio Edit)
Radio Killer-Lonely heart
Delyno-privat love
Corina-no sleap
Impact feat moving elements-today
Mattyas-missing you
HIp HOp
Guess Who manifest
Grasul xxl-date ma asa n- am loc
alex velea one shot
Hip Hop strain
chris brown feat busta rhymes and lil wayne
ryan leslie-joan of arc
50 cent feat jeremith -down on me
eminem feat d dre -i need you doctor
j cole killers
Jessie si- money
tenie temph -written in the stars
leon lewis -i got you
gata. funda?

| EyesSad17 a răspuns:

House Steve Angello - Knas (Original Mix)
Crookers Feat. Roisin Murphy - Royal T (Album Version)
Syke'n'sugarstarr & Alexandra - So Alive (Radio Edit)
Marco Demark & Dave Manna Vs. - Do You Believe (Radio Mix)
Patric La Funk - Next To You (sweat) (Original Vocal Mix)
Mantu & Rubin - Come On Now! (DJ Sign Edit)
Bob Sinclar Feat. Ben Onono - Rainbow Of Love (Radio Edit)
Laidback Luke Feat. Jonathan M - Till Tonight (Radio Edit)
Milk & Sugar Feat. Ayak & Lady - Crazy (Milk & Sugar Global Video Mix)
Niels Van Gogh Vs. Emilio Verd - Royal Junk (Moire Remix Edit)
Tv Rock & Tara Mcdonald - Elevated (Radio Edit)
Dbn & Tommy Trash - Bomjacker (Radio Edit)
Walker & Daniels - Chicano (Radio Edit)
Radio Killer-Lonely heart
Delyno-privat love
Corina-no sleap
Impact feat moving elements-today
Mattyas-missing you
HIp HOp
Guess Who manifest
Grasul xxl-date ma asa n- am loc
alex velea one shot
Hip Hop strain
chris brown feat busta rhymes and lil wayne
ryan leslie-joan of arc
50 cent feat jeremith -down on me
eminem feat d dre -i need you doctor
j cole killers
Jessie si- money
tenie temph -written in the stars
leon lewis -i got you