| aproapenu a întrebat:

Vreau si eu statusuri noi(fara link si nici d`alea de cocalari)
Dau funda love struck

3 răspunsuri:
| ionuutzuu a răspuns:

A normal girl in an "ordinary" world.

| Ralucaa_8131 a răspuns:

Nu sunt noi straight face.
Dar sper sa iti placa :*

E prea papusa chiar si fara toc si fusta b-).

Nu trebuie să întoarcem pagina întotdeauna. Uneori, trebuie să o rupem!

Cu ochii inchisi si cu ea de mana! Trecem peste tot impreuna

Am tinut la tine blegule... şi nu am încetat s-o fac!

Si o pisica devine tigroaica daca traieste in jungla

si un caine de rasa are instinct de javrabatting eyelashes.

Si se vor scrie alte povesti de dragoste atata timp cat exista un pix!

Iubeste-o cand merita mai putin,atunci are nevoie cel mai mult.

Impreuna am crescut,e mai mult decat iubire; x. Si n-as vrea sa devii niciodata o amintire.

Intr-o zi. usa care m-a lovit va cersi sa ii mai calc pragu’!

Sunt aici,caci acolo unde as vrea sa fiu nu sunt happy.

Fataaaaaabatting eyelashes. Daca esti javra,macar fii de rasa! :*

Pentru ca atunci cand ma gandesc la el, zambesc fara sa vreau!

Mi-ar plăcea să cred că nici n-ai existat!batting eyelashes

Si n-am sa uit niciodata peste cate am trecut. Si n-am sa renunt niciodata sa lupt.

E special ce se intampla cu noi. Avem si soare, dar avem si ploi.

:*.

| iiHopeii a răspuns:

Ma urasti?

Problema ta!

Ma copiezi?

Nu`mi ajungi nici pana la picioare!

Ma iubesti?

Ce bine...si eu pe tine!

Un sfat?

Nu te lua de viata mea!

te-am amagit?

Scuze,n`a fost cu intentie!

te-am insultat?

Foarte bine, meritai!

te-am jignit cand nu era cazul?

Iarta`ma!

Ma invidiezi?

Incearca sa fii mai bun daca poti!

Ce fac cu viata mea?

Ce vreau!

Ai zis ce`ai vrut?

Ai sa asculti si ce nu vrei!

Vrei sa te multumesc?

N`o sa ma schimb niciodata!

Rea?

Cu cine merita!

ti-am zis ca te iubesc?

Am fost sincera!

Bunul meu simt?

Depinde de al tau!

Copilaroasa?

Da, pentru ca asa vreau!

Matura?

Cand vreau!

Prietenii mei

Cei mai tari oameni

Vrei sa mi fii prieten

Demonstreaza mi ca meriti

Te urasc

Mi ai dat motive

Falsa

Doar cu unii

Te deranjez

Iarta ma dar chiar nu mi pasa

I’ll never stop believing...

M-ai îmbrățișat, știam că e real. Cu tine nu mă aștept la un final :].

Atunci cand nu stie` ce simte.Atunci cand gresesthe si minte`. Ofera`i doar dragostea ta.Atunci are nevoie de ea; x

Vad stele verzi, cum tu nu le vezi?/Acolo intre farfuria zburatoare si omuletii verzi/

Inca o seara incepe gratios. Parfum in aer. Nimeni nu sta jos. Pahare pline. Agitatie. Si o brunetaa.; x care face senzatie` smug!

Am gasit raspuns.:[ La durerea c`eu simt in piept :[ Raspunsul`e cert :[ ddar` nu stiu dka e si drept :[."

•Hmmm…ai mai vrea sau ti-ai mai dori? E hoo niciodata nu se va mai implinii `•; x

in cOntinuare crezi ca tOtu`iti apartine. poti sa ai Orice, insa cLar.nu si pe mine!

Mi`e dor da` privireaa thaa! Q toate ca imi era cam friqa da` eaa! `.; x. Te iubesqqq!; x. #

Te sparg!;>. Esti scrum! Dc?;>. Asa vreau eu!; x`