| Deeeenisaaaaa a întrebat:

Vreau si eu statusuri pentru un baiat pe care il plac kiss. Dau fundita pentru cele mai multe.puppy dog eyes. kiss

3 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

Esti prea departe ca sa te vad/ Esti prea departe ca sa te ating/ Esti prea departe ca sa te aud/ Dar nu esti atat de departe incat sa nu te iubesc!

Poate ca pentru lume esti doar o simpla persoana, dar pentru o anumita persoana esti intreaga lume!

Atunci cand cineva iti atinge mana si o data cu ea si inima, abia atunci incapa adevarata magie...

A iubi nu inseamna nimic/ A fi iubit inseamna ceva/ A iubi si a fi iubi inseamna TOTUL!

| Statusuri a răspuns:

Cauta pe http://statusuri-mass.blogspot.com/, cred ca o sa gasesti cate vrei!

| Irina_9101 a răspuns:

I like you