| alin568429 a întrebat:

Vreau si eu un cont de metin2 valmondial va rog un nivel peste 100 va rog mult aceasta intrebare este pentru cei care au cont si nu le mai trebuie

8 răspunsuri:
| darius88 a răspuns:

Darius9898 parola q1w2e3r4t5y6

| darius88 a răspuns:

Am uitat sa-ti zic e pe server aragorn ultra fun

| CrYstyY2012 a răspuns:

Pls dati-mi si mie un cont pe valmondial orice sv de lv1 gol ca mie nu-mi merge sa facsadpls id criss_dinamo2010

| BOGDAN4000 a răspuns:

Care imi da si mie un cont de lv peste 125 plzz daca aveti si fara nimic pe el pllzz datimil mie apelati la ID bgdan_olaeru

| k1d0r1cku a răspuns:

Cine imi da un cont de val mondial 120 130 140 150 i dau Cont de metin2united full malled

| k1d0r1cku a răspuns:

Dau cont de metin2united lv 120 full malled pe cont de lv 130 140 150 160 pe val mondial! id fast0nhd!

| Crs_CrÿSsù_1997 a răspuns:

Mha...da cont de lvl 237 pe ValMondial ( fata), skiluri P sh etc, il dau cont de lvl 225 p val...nu p altceva sau daca e pe TDL sh vr pe server aragorn (ultra fun)

| megamario22 a răspuns:

De pe care siti descarc metin2 valmondial va rog imi ziceti si mie va rog