| Ionut500 a întrebat:

Vreau si eu un program ca sa citesc arhiva la messenger de pe alt calculator deci vorbesc pe mess pe un calculator si intru pe alt calculator dau la wiev arhive si vad arhiva care am vorbit-o pe celalalt calculator straight face Nu stiu daca exista asa ceva dar am vazut la cineva ca poate sa faca chestia asta straight face Funda! love struck

1 răspuns:
| Americanuu a răspuns:

Cauta pe google asa "Messenger archive decoder". Tu vrei sa vezi arhivele altora, asta este imposibil daca aceea persoana nu a bifat "save all of my message" din preferinte si nu este pe messenger in acel moment. Bine, acum nu stiu sigur ce programe de decriptat s-au mai inventat.