| T3utza a întrebat:

vreau si eu sa stiu cum se poate salva arhiva de la messenger in calculator. Daca puteti sa explicati cat de detaliat va rog mult de tot daca se poate chiar sa dati un filmulet laughinglaughing [-o

Răspuns Câştigător
| gabitza_4576 a răspuns:

Nu am cum sa fac un filmulet dar o sa fiu cat de detaliata posibil deci mai intai intri pe mess, sus stanga deasupra pozei este o optiune messenger pai clik pe ea si dai la preferences a 11 coloana, apoi dai la conversation history a 7 coloana si dupa dai la keep a history of my conversations dai apply care e in dreapta jos si dupa ok care este langa elwinking sper ca am fost de ajutor

1 răspuns:
| Khanikua a răspuns:

Pei happy apasa ctrl+shift+p si trebuie sa fie pe acolo o lista kiteste pana dai de arhivee si apasa pe prima adica : yes, save all of my messages kv de gen