| luckshot a întrebat:

Vreau si eu un program de facut poze desktop sau copiat poze hi5

Răspuns Câştigător
| SCUUUMPI a răspuns:

Eu una folosesc PhotoScape[un program, poti sa-l salvezi de aici http://photoscape.en.softonic.com/ ] Ok dupa aceea Daai pe Screen Capture-[ Apoi iti alegi tuu cum vrei sa capturezi pozaa] Succes!:]

2 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Nu e niciun program, e doar un buton din tastatură se numeşte Print Screen sau SysRq apeşi pe el apoi intri în Paint (cel de desenat) şi dai pe Ctrl+V.
Bye

Răspuns utilizator avertizat