| dulc3'maria a întrebat:

Vreau si eu un site cu id-uri de baieti din romania.strainatate.romani...straini oricelove struckplsss acumlove strucksi nu comentati ca nu e pentru mine... aaa daca nu aveti ce face e altcevahappydoar caut raspunsul la intrebarea mea.nu alte prostii pooooplove struck

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Iti pot lasa id-ul meu daca trimiti un mesaj pe privat. Cu altele nu te pot ajuta pentru ca nu pot sa dau id-urile altora oricui.

| Aly07 a răspuns:

Imi plc raspunsul lui bizzare rolling on the floor.

| Corinne a răspuns:

Scuze. dar care`i intrebarea? :D
http://www.iduri.biz/id-baieti.html aici gasesti mii de id-uri de baieti cu pozele lor;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.cocalari.com :D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Azi_unicat_copiat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt uimita de ceeea ce se intimpla da si eu sunt de acord cu tot ce e pozitiv adica sa nu vb unii porsti sisa nu injure si sa nu jigneascaetc si vreau sa raminem amici idul meu este rmatascua asa cum e scris acolo cu litere mici si si legat