| AwwwrLarisa a întrebat:

Vreau si eu un status in care sa-i spun ca il iubesc fara sa il sperii... Dau funda :*

5 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

De ce să îl sperii? Spune simplu "Te iubesc"

| Trolli a răspuns:

I love you, I swear that's true, marry me!
Every step you make i'll be watching you.

| jamal000 a răspuns:

You know you're in love when you can't fall asleep because reality is finally better than your dreams

| VerdeLila a răspuns:

Sta prost cu inima?
"Te-as iubi daca m-ai iubi". Cu ocazia asta obs dca si el te iubestewinking

| ριтιкaa1998 a răspuns:

Buna!

Mereu am simţit nevoia, de a avea pe cineva care atunci când îi spun că sunt OK să mă ia în braţe şi să-mi spună "Nu, nu eşti"

Fericirea mea este cand te am langa mine

Dimineata e o alta senzatie, o alta vreme, o alta ora, la care eu te-as saruta fara oprire

E o poveste fara nume si fara autor, Scrisa cu parfum de aripi albe care se zbat in zbor

Majoritatea fetelor îsi doresc un băiat care să le tină umbrela și care să le ajute să treacă peste bălți. Eu vreau un băiat care să-mi fure umbrela, care sare în bălți doar ca să mă stropească și care să mă sărute înainte să țip la el

Dragostea este efortul pe care il face un bărbat pentru a se mulţumi cu o singură femeie

Sa iubesti si sa fii iubit, e ca si cum ai simti ca soare te incalzeste din ambele parti

Ea poate fii neobisnuita si complicata, dar poate fii cea mai frumoasa experienta din viata ta

Omul are nevoie de dragoste. Viata fara duiosie si fara iubire nu e decat un mecanism uscat, scartaitor si sfasietor

Iubirea e un sarpe ce roade nencetat o inima de fata si una de baiat

Frumusetea ochilor, sta in felul cum te privesc!

Iubirea e atunci cand nu poti fii atenta in clasa pentru ca esti prea ocupata sa scrii numele lui langa al tau

O zi faina! happy