| andreeaolivia a întrebat:

Vreau si eu urari pentru inceput de clasa a -8-a pentru colegii mei...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare bine ca ne-am reintalnit, mi-a fost tare dor de voi si de doamna diriginta ( trebuie sa o aduci si pe dansa in discutie ) asa ca am tinut sa va spun ca imi sunteti ca o doua familie cu care imi pot modela si cizela inteligenta dar petrecem si clipe minunate impreuna si vreau sa va urez mult succes, intelegere si respect in noul an scolar!
va multumesc! dupa care treci la pupat laughing

3 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Mult succes tuturor în noul an şcolar, simplu!
Baftă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Belime-ai venit sanatos!happy laughing)))))

| shermanbitzz a răspuns:

Ti-as fi scris cu lux de jargouri si apelative colorate pentru fiecare sex al colegilor tai, dar sunt prudent de o eventuala interventie care sa ma excluda pe o perioada de pe acest site. Daca vrei ceva decent, poti sa dezvolti ceva in genu : Am pornit spre ultimul an impreuna, cu gandul de a fortifica relatiile dintre noi toti si de a ispravi acel examen.In aceste 2 semestre care momentan stau in fata barierei care odata escaladata va deveni prima noastra rampa de lansare catre un nou mediu, noi cerinte si cu totul alte perspective de analizat ca elev si ca viitoare persoana cat de cat matura va indemn sa fim constinciosi si perseverenti in elaborarea si asimilarea informatiilor de la toate materiile( cu preponderentza la mate si romana) si sa reintregiti cumva colectivul vostru si de-al tine unit prin rememorea unor momente decisive, amuzante ce au ilustrat un grup compact ce poate face fata la provocari.Mai pe scurt, invatati, distrati-va cat mai mult impreuna ( in pauze, ore, excursii si la banchet unde trebuie sa rupeti la bautura) si incercati sa treceti peste prejudecati acumulate in gimnaziu si sa priviti profund in analiza colegilor vostrii fiindca dupa examenul ala al vostru veti fi distribuiti pe mai multe criterii, iar daca nu va pastrati in aceleasi clase veti da de greu si veti tanji de momentele acele frumoase ce s-au asternut decursul gimnaziului.Un an terminal ce trebuie solicitat hardcore.