| alynutza99 a întrebat:

Vreau si eu urgent niste exercitii pentru subtierea picioarelor si pentru abdomen daca se poate.va roog! Multumesc

2 răspunsuri:
| MsGringer a răspuns:

Pai,daca nu-ti permiti sa te duci la sala(ar fi ideal daca ai putea)iti recomand minim 1 ora pe zi facand exercitii.Pentru abdomnen 50x5 seturi de abdomene(abdomenele le faci cu folie alimentara:ti-o pui in jurul abdomenului, este foarte buna, elimina grasimile si scade centimetri in plus) si pentru picioare trebuie sa alergi minim 30 min.Dar, in timp ce alergi, tot asa trebuie sa-ti pui folie pe fese si gambe si pe urma te imbraci normal pentru alergat.Se imbina foarte bine, crede-ma.
Sau daca ti se pare greu mai bine te duci la salon si faci impachetari cu alge si electrosimulare.10 sedinte costa 2 mil.Nu e mult.Bafta:*

| al1000000leautilizator a răspuns:

Mergi la sala! Vei gasi acolo un instructor care te va invata tot c e nevoie.