| Sara_5505 a întrebat:

Vreau si va rog frumos niste statusuri. De preferat de dragoste, indiferenta, prietenie si pentru surori.

Răspuns Câştigător
| biby_3659 a răspuns:

Ai avut`o de mult, Dar acum n`o mai ai, Ai incercat s`o inlocuiesti, Dar nu puteai, Caci o iubeai :X

Te'am avertizat ca Roata oricat ar fi de patrata, tot o sa se mai intoarca odata Iata ca s-a adeverit Tot ce'a fost a luat sfarsit! happy

Adevarul Suna Cam aSa: Chiar Daca Ai Puterea Sa Ascunzi, Ti'e dor De Ea happy

Privirea Nu Sparge Gheata :p Dar Pe Tn Te Face Bucati:X:X:X

Ea E Langa Mine Cand Problemele Sunt Multe Si Tot Ea E Singura Care Are Rabdare Sa Ma Asculte

Ea mi`e ca 0 sora, ne intalnim la scoala la aceiasi ora. Avem idei fixe, radem dupa` culise, iar cand cortina a cazut, veselia a`nceput

Acum a venit` si randu` meu` am` grija` d ea cum` a avut`si ea mereu`.

Nu toate lucrurile ne vor merge bine,dar vom trece peste toate amandoua.tu si cu mine

Oriunde ai fi,Oriunde te`ai afla,Nu vrei decat o domnisoara, Care seamana cu ea

Va veni o Zi cand u imi vei spune:"Eu sunt pentru tine, Nu pentru alta!" Cu Lacrimi in ochi iti voi sopty: "Ai Fost pentru mine, Acum fii pentru alta

Nu mai sunt cum eram Acum zambesc, atunci plangeam

Cand o s'o pierzi o sa vezi ca ti'e greu fara ea Chiar daca acum nu crezi asta

Nu ma uit in spate las in urma tot ce a fost ca MINE sunt putine love struck insa ca EL sunt toti

Prietenia este ca relatia dintre mana si ochi. Cand mana se raneste, ochii plang. Si cand ochii plang, mana le sterge lacrimile

Suntem pustoaice cuminti care nu aducem belele, nu ne luam dupa cele care se ard pe lovele

Cand sunt suparata si sunt necajita ea ma ajuta si sunt ce`a mai fericita:X

Nu renuntza acum cand totu`ii este bine, ramai mereu langa mine:X

Multi ma stiu, putini ma cunosc, multi ma vor, unul singur ma are big grin

Lasa-i sa ne vorbeasca, lasa-i sa ne barfeasca, fa`i sa se atace, sa stea ca pe ace.Ca nu stiu nimic clar, totul le pare bizar.Si sfarsitu`i unul bun, noi doua ne vedem de drum.

[love struck] Amintirile raman indiferent dc ar urma. poti s rupi sh pozele l vei lipi`napoi candva [love struck]

Nu mai vreau nimic,nu mai vreau pe nimeni,te vreau doar pe tine,sa fii aici,langa mine

Ce s`ar intampla cu mine fara surioara mea?! As face noptile zile daca n`ar fi ea.

Niciodata n-ai uitat sa fi langa mine,Si eu voi fi mereu, la fel, langa tine

Tu ai fost singura care mereu, mereu m-ai ajutat, m-ai salvat atunci cand am simtit ca lacrimile m-au innecat

peste toate o s` trecem cu capuu`n sus. N` avem una p` alta, asta`i mai presus

Nu toate lucrurile ne vor merge bine, dar vom trece peste toate amandoua tu si cu minelove struck

si ce daca e lumea rea ma ajuta sora mea si la rau si la bine nu se desparte de mine

Noii`2`am`facuut`un`legamant` Cat`voom`traii`pe`pamanth` Nimenii`sa`nu`ne`desparthaa` Nikiodataa`niciodata

Ea ma iubeste, ea ma`ntelege! Ea e sora mea si mi`o dovedeste!

mi-a fost alaturi zile bune si nopti grele Cand plangeam din despartiri sau barfe rele.

cu tine `n` fiekaree zii` pana` cand `moartea ne `va despartiii`!

Daca ai nevoie de prietenia mea si ne despart 100 de pasi, fa tu primul pas si le voi face eu pe celelalte 99 pentru tine

Prietenii adevarati sunt ingeri, chiar daca au uitat sa zboare

Sper ca te'am ajutat`!:*

1 răspuns: