| GigglesToDay a întrebat:

Vreau site cu poze de pus pe facebook adica cu pantofii frumosi, inele, ceasuri rochii pe fete happy din astea stiiti voi dau funda multumesc

2 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Nu stiu daca se merita sa il pui pe facebook, dar cu siguranta merita sa cumperi de acolo, preturile cele mai mici atat la imbracaminte, incaltaminte,, arochinarie cat sidiverse accesorii.Se numeste www.miniprix.ro, arunca o privire si vezi. Daca esti din Bucuresti, au magazine la Ion Mihalache si P-ta Romana; poti schimba lucrurile in baza bonului fiscal si poti lua altele (in cazul in care nu ti se potrivesc).

| Vokii a răspuns:

Cauta aici.;)
http://weheartit.com/