| Aia cu cap mare a întrebat:

Vreau skate!
is fata...am inaltimea cam de... 1 metru 65
ce marime de skate imi trebuie'?
Dau funda! >:
P. S. : vreau mai ales parerea baietilor >:...laughing

10 răspunsuri:
| Aηηy a răspuns:

Uuu marfa si eu am avut da mi l-a furat un baiat mai de mult tongue
laughing pai eu cand aveam eram prea mica si ma dadeam pe burta apoi am invatat cum si chiar era marfa. laughing asa ca ia`ti.

| Aia cu cap mare explică:

Ba copile nu face pe desteptu', bun?
stiu cine ii tony hawk sh pun pariu ca stiu mai multe despre skate ca sh tine, deci nu te tat da in spectacol...

| DaftPunk a răspuns:

Sunt 3 marimi de skate`uri sunt mici medii sau putin mai mult mai mari. ii ceri aluia(aia) ca vrei un skate normal(mediu) marca Rco(astea sunt cele mai bune) pentru profesionisti daca zici ca te pricepi cat de cat. cu roti de silicon ca alea de la role ca sa alunece. eu am cu niste roti naspa si nu se prea duce si nici nu il prea folosesg.

| SEBYSKATE1 a răspuns:

Fraiere rco sunt ccle mai proaste si te mai dai si in spectacol ca stii multe despre skate

| DarkOne a răspuns:

Nu exista skate pe marime LOL rolling on the floor UnU tony hawk sau il iei de la baba cu seminte si il dai cu Graff! rolling on the floor

| mjalex98 a răspuns:

Si eu am tot pacolo ia-ti un jart birdhouse sau element
daca vrei viteza uati un girls are cele mai bune roti din lume

| tomitza a răspuns:

I'auze'o si p'asta rolling on the floor) vrea marime ca la haine rolling on the floor)) se vede ca nu stii prea multe despre skateboardingwinking :X pai te duci frumos la un magazin de skateuri din bucuresti si vezi care e cel mai bun pentru. tine pff rolling on the floor stii ce e ala olie?

| tomitza a răspuns:

Ollie*

| Tudorup a răspuns:

Daca vrei tricks ia-ti Girl, Speed Demons, Almost, daca vrei viteza Longboardbig grin happy. eu as zice marimea 7=)

| Tudorup a răspuns:

Daca vrei tricks ia-ti Girl, Speed Demons, Almost, daca vrei viteza Longboardbig grin happy. Eu as zice marimea 7=)