| Beibyyyyy :-x a întrebat:

Vreau statusuri gen: Chiar as plange pentru tine. Dar imi curge rimelul`!

funditalove struck

Răspuns Câştigător
| Larisaa88 a răspuns:

Buna! :*

1. Ce odata ma incalzea, acum ma lasa rece!

2.Deci... hai sa privim in trecut. Si spune-mi sincer! Cate promisiuni nu ti-a facut?! Peste cate minciuni ai trecut? Si de cate ori iti ziceai : "De maine am sa-l uit"?

3.Am ars ce-a mai ramas, zic doar cuvinte simple. Incerc sa-i fac sa inteleaga ca n-o sa ma schimbe!

4. Dacă l-aş putea avea în faţă timp de o secundă pe cel căruia îi dăruiam toate lacrimile mele în urmă cu ceva timp, nu aş putea să îi spun decât: M-am vindecat de tine!

5. Vreau să te fac să mă vrei. Să mă priveşti. Să mă atingi. Să nu poţi trăi fără suflarea mea. Dragule... durerea ta e plăcerea mea!

6. Va veni o vreme cand tu imi vei spune: "Eu sunt pentru tine!", iar eu iti voi spune: "Ai fost pentru mine, acum fii pentru alta!"

7. Esti un dobitoc! Si nu glumesc deloc. laughing

8. Acum ecoul tau iti spune asa: "Chiar daca ai puterea sa ascunzi, ti-e dor de ea!"

9.Viata merge inainte chiar si fara tine! Nu voi mai pastra niciun gram de iubire.

10. Cine ti-o da ti-o poate lua...Si-ar fi motive 1000 sa plangi, da` ce rost ar avea?

11. Nu o sa mai simt pentru nimeni ce am simtit pentru tine... Dar am invatat ca dupa "altul", tot un "altul" vine! smug

12. Urmeaza sfatu` : Fii fericit! Toate trec ba da`le dracu! laughing

13. Daca vrei sa pleci, pleaca! Viata merge-n continuare, iti cer cheia, tricoul meu de somn da’ nu iertare!

14. Si ce daca l-a pierdut? A pierdut in viata si mai mult! Eu nu stiu cine se credea...Nici macar nu o merita!

15. Au fost momente in care am fost gata sa renunt la tot. Mi s-a zis ca n-o sa pot. Ehhh... Uite ca inca pot!

16. Ador un lucru pe lumea asta: ce arunc eu la cos sa ia alta! smug

Sper ca am innimerit macar pe alocuri ceea ce s-a vrut a fi tema statusurilor si sper sa-ti placa! happy

Bafta! :*

4 răspunsuri:
| dllm. a răspuns:

Nici cel mai bun machiaj nu are cum sa-ti schiteze un zambet atunci cand esti trist."

Orice drum parcurs e mai frumos in 2.

Iubeste-ma cand o merit cel mai putin, atunci am nevoie cel mai mult!

orice femeie are langa ea barbatul care si-l doreste. dar numai o femeie inteligenta are langa ea barbatul pe care altele si-l dorescwinking

lumea spune ca nu poti zbura. e o minciuna, nu crede in ea! day dreaming

There's always that one person, that will always have your heart. love struck

Fi parsiva atunci cand crezi ca lumea te iubeste. Invata sa intorci spatele cand nu esti pretuita. Invata sa stii sa te faci respectata, chiar daca nu toata lumea te inghite. smug

Si o sa fie bine` chiar daca mai avem probleme`. iti`spun stai linistit`. `. ca multe vin si trec chiar`daca raman`semne`. orice`semn se vindeca`dupa o vreme`! [love struck]

batting eyelashes sunt dragute love struck

pai sper ca te-am ajutat!>big grin

| anghelbogdan a răspuns:

Seara am cosmaruri ca dorm cu tine in pat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

[•] Ratezi cei bun, iti spun … FanteziiLe tale se prefac in scrum acum … E ca un joc … Pana La finaL … O sa cedezi! [•]"

"Cand imi trageai un zambet sictir spunandu`mi " Hai ma lasi? " Acum roata se intoarce fraiere Tu esti prostuu` care ma iubeste eu sunt nesimtita care` te amagestelove struck

PisSi` whistling Nu te`ai saturath sa`mi spui vorbea goale? Mie deja sincer mi s`a :] Luat` de minciunile Tale blushing

* Priveste-ma atent, Si poate cu regret! M-ai vazut cu el, si te-ai uitat inSistent.CrEdeai ca voi suferii?! Acum nu mai plang, Acum rad, Sa stii!

* Mii de voci in capu` meu imi spun :''Heyy! Incearca sa te aduni!''. Si promit din nou, sa nu mai cred in promisiuni! big grin; x *

* Imi impui prea multe, Chiar daca sunt chestii marunte!winking Crezi ca ma vei schimba?!laughing. Asta` i doar parerea ta!happy *

Va veni timpul sa vorbim din nou. Eu o sa rad de multe. Tie o sa-ti para rau.

Sper sa-ti fie de folos :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna