| ingerash_7863 a întrebat:

Vreau si eu statusuri noi si frumuoase dau fundita:X:*

Răspuns Câştigător
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Am ramas aceiasi eu si spun: sunt capabila de orice acum!

Nu ar trebui sa îti pese de cei care te bârfesc.Eu traiesc cu impresia ca uneori gresesc.

Si stiu ca viata e un timp,iar timpul e un accident.

De la distanta pare mica rau.Dar de aproape, e chiar imensa in sufletul tau.

Zambeste iar si priveste putin. Orice pahar jumate gol mereu e si jumate plin

Sa te ridici in viata,ai nevoie de curaj, iar daca esti indiferent sa stii: e un avantaj.

Nu vreau sa reprezint totul pentru oricine, ci as vrea sa insemn ceva...pentru cineva anume.

In dreams and in love there are no impossibilities!

Si poate o sa dau deoparte tot, poate zic ca nu sunt in stare, dar poate pot!

It's my life, my dreams.My world is up and down, I see the love around.

Vei fi tu, dar stii tu timpul stinge lumina.Asa ca fii tu, zambeste, pana cade cortina.

Daca iti zambim nu inseamna ca te placem. Si daca iti vorbim frumos nu inseamna ca te iubim. Ci doar ca stim sa ne purtam. blushing

Mereu s-a vorbit, s-a criticat despre trecut. Conteaza ce vei face azi, nu ceea ce ai facut.

1 răspuns: