| Bebiitzsa a întrebat:

Vreau statusuri noi si frumoase(CAT MAI MULTE). Fundaaaaaa♥

Răspuns Câştigător
| pryncesSs a răspuns:

…->…eu pot sa am o Lume inTreaGa la degeTu` miC … dar Tie curvO un aLT deGeT iti dediC [ __|__ ] •

Sunteti invidioase ca sunt importanta:-J barfa voastra imi da importanta`!

ma simt`bine...ma barfesti`:p inseamna ca eu nu`s oricine`!:p

Cand ma barfesti,imi dai satisfactie...
Cand ma invidiezi,imi dai importanta...
Cand ma copiezi,imi dai valoare...
Orice ai face, pe mine nu ma doare`! \:d/

Draga mea, nu ma privii cu ura...te-a iubit dar...Eu sunt mai buna

E timpu` Sa trec la nivelu` urmator. Ce pacat ca tu ramai la capitolu` anterior

tarfo, ai grija sa nu calci in cioburi ca te spargi in figuri rolling on the floor

• Cнiaя ηu`мi ρasă;;] de тiηe; şi de` ρeяsσaηa :] тнa`! σ să` ƒiu;; x мeяeu` aceeaşi → ღ ƒaтнă`;* caяe ƒace exacт >; d< ce vяea` ◇`!

Nu mă interesează ce crezi tu, nu te cunosc;;].E O tara libera.decii. esti liber sa fii prost :*

Ba, intreab-o pe mama ta si zi-mi si mie in ce pozitie se face un copil handicapat ca tine?

dar nu e vina mea ca sunteti la fel de proaste ca fetele de la Indigo.

Degeaba te dai tu scumpa, ca eu te stiu de cand erai la reducere.

Daca nu ai avea picioare ai purta pantofi? Nu! Atunci de ce porti sutien?

Fu-2-10-cur! Sa nu va incalciti mintile va dau un indiciu: engleza.

Cand zic "sa moara mama ta" nu te injur; imi pun o dorinta!

Tu si eu, impreuna mereu, vom trece peste greu. Vreau sa ramai numai al meu!

Neuronul tau infect isi cam bate joc de tine, Cand vorbesti mult fara rost te faci de rusine`!

♥ Eu nu fur inimi, le primesc cadou! ♥ *

Teoretic ma adori, practic ma iubesti! b-) *

Pentru ce-am facut si o sa se repete am 1000 de regrete! happy *

Să sufăr eu pentru voi?! O zic din nou. Bag ****-n lume şi v-o fac cadou!

Ce a fost al meu, acum e restul tau. Daca esti femeie tare, fa'l sa-ti cada la picioare. Te'nseala cu mine?! Clar! Nu da 2 bani pe tine puppy dog eyes

E puştoaică rău, e greu. Vrei s'o faci de casă, ai tupeu? smug

Hai, nu pune botu', esti copil?!;> *

ştiu că nu-ţi pasă!

El are de pierdut. Tu esti okwinking

Gresit sau Negresit. Nu ma Intorc. Promit happy
Prietenele mele? Te vor si ele oh go on

Succes! Sper ca esti baiat destept.E stres! Sper ca filmul are happy end.

Tu cauti consolare.Plangi ca nu'i usor... Dar consolarea n'o gasesti la mine in dormitor >:

Nimeni nu-i perfect! Dar ea te vrea

Daca vroiam sa te insel...O faceaam tine minte!batting eyelashes

[Indrazneste si vei reusi, cere si ti se va da!;-x]

Intr`o zi`Ai sa cauti! Zambethu`l meu`! In fiecare`EA!; x

Iti place cum se misca,cum se imbraca, orice i`ai face nu te`ai multzumi cu o bucata, o vrei toata sa fie numai a ta.Promiti sa ai cea mai mare grija de ea![; x]

Suntem prea diferiti dar asta ne tine,extremele se atrag stii ca asa'i mai bine smug

Plus cu minus se atrag. Ştii că nu am ce să fac. Felul tău de a fi mi.a pus capac!

N-avem ce sa vedem la televizor, Mai bine facem noi un film in dormitor, Pun pariu c-o sa ne placa, Daca nu mai incercam o data.

I like the candy:-x. I like the chocolate:-x. The ice-cream is very good:-x. But, I just love my lollipop:-x. Because I`m delicious`.blushing

Diferenta dintre noi, trebuie s`o batem in cuie, eu n`am prieten, dar prietenul tau iti da m**e;;

Imi spui ca ma iubesti chatterbox... M`am saturat de vorbe,vreau fapte nu povesti`![smug]

Si nu putea sa puna punct orice s'ar fi intamplat... Tinea prea mult la el, il iubea cu adevarat

#Nu plange mami, ma intorc la fetita mea! :X

Tu esti chiar un dulce; x... Da te strica prietena ta sad rolling on the floor! :*:*

Ai incredere in mine! oricati baieti ar fi in jurul meu nici unul nu`i ca Tinewinking :X:X:X

Te`a iubit odata, si ai pierdut`o. In fine, nu tine doar de tine, ca daca te gandesti, tot el ti-a luat`o si tu ca prostu ai lasat`o! ti-a furat`o.

Tu eSty` o panarama In fatSa mea.`oh go on

Pentru Tine Inima Ar SpUne Multe smug... Dar` t0ushi` Se Abtssinee blushing! :X:X:X

Poate tie iti suna a dume, da o ard pe bune, zic lucrurilor pe nume.

@.Nu eram impreuna.ne proVocam reciprOc.wOw.ma tineai de mAna ...ai vrut sa ma saruTzi.nunu.nu asa CuRand, eRam ConfUza Nene.nu stiam ce ai De ganD! #

Nu esti cocaina, totusi sunt dependenta, Si imi place atat de mult c-o am in sange permanent.

# Si vorba aia, unde ai scuipat, nu pupa`winking Lasa pe altele sa linga :d

# Pisiii, da-te din calea mea, ca te calc pe coada!

# Acum toate papusile Chucky se cred Barbie J)

Degeaba versi lacrimi, stii... mai bine lasa oh go on

Ai gresit, dar stii orice om greseste...m`ai pierdut, orice greseala se plateste...

Stiu ca ai pe cineva dar nu conteaza, minte-o si tu putin si las-o acasa!

Simpla sa prezenta provoaca dependenta!

Se spune sa lasi cate un pic Dar eu vreau totul sau nimic.:d

.[ spui ca totul va fi ca la inceput dar uiti un lucru : eu nu vrea sa ma intOrc in trecut ];; )

Si.stii bine….Am o slabiciune pentru tine; x [blushing]

Formeaza numarul meu de cate ori vrei sa vorbim Cheama`ma si o sa vin.; x

Cadou de ziua mea: sa-mi inchiriezi pe 1000 de ani un loc in inima ta!

Noi facem misto` de tine. si tu zici ca`i compliment.

Toate fetele sunt indragostite pana i se strica masina baiatului. )

1 răspuns:
| pryncesSs a răspuns:

Funda puppy dog eyes?