| Bebiitzsa a întrebat:

Vreau statusuri NOI si Frumoase. FUNDA:X

Răspuns Câştigător
| L ι ѕѕ є η α ☮ a răspuns:

O sa iubesc ce.mi place. O sa uit ceea ce ma doare.

Las in spate amintiri ce dor, n.am nevoie de aripi sa zbor!

Ti.a promis stiu! Te.a mintit stiu! El o sa regrete cand e prea tarziu!

Prietenii cei mai buni sunt cei dupa care nu poti pune virgula, ci punct love struck

Aproape tot se iarta dar nimic nu se uita.

Atunci cand vei vrea sa ma ranesti, adu.ti aminte ca ai facut.o deja.

Cu greu urâm ce am iubit cu adevarat.

True love story never ends.

Vreau sa.i fac sa zambeasca pe cei care au plans si sa.i uit pe cei care m.au uitat.

Iar cateodata nu.mi permit s.arat cat de mult ma doare.

Ceea ce obtin usor. N.are nicio valoare.

Stelele nu cauta sa fie faimoase, ele doar stralucesc...

N.ai sa schimbi nimic din ce nu se poate sterge.

Hai sun.o tu, spune.i ca ti.e gol sufletu. Ca atunci cand a plecat a luat cu ea totu!

E felul tau de a fi, sa ma faci sa te iert mereu.

Si chiar iti multumesc. Ca m.ai facut sa vad ca nu esti ce.mi doresc!

Nu plange dupa un baiat. Lasa`l pe el sa planga dupa tine. Ca fetele ofera si iarta. Da' baietii primesc si uita.

Nimeni n-o sa iti explice ce e dragostea... Asta singur intr.o zi de vara.o vei afla.

Zambetu' meu e din nou colorat. Am trecut peste tot ce mi s.a intamplat.

Dã.mi sansa sã fac tot ce ieri n.am fãcut. îmi pare rãu, n.am pretsuit si. am pierdut.

Priveste ceru'. uita de belele. eu am plecat cu gandu' la tine. nu la ele.

Orgoliul se afla în noi ca o forta a raului.

Apoi a venit ea si te.a iubit cu ochii ei frumosi de fata rea!

Nu te îngrijora daca un baiat îti spune "te sun eu" si nu suna. Poti sa fii sigura ca n.a uitat, nu ti.a pierdut numarul, n.a murit. Pur si simplu n.a vrut sa te sune!

În continuare te tin aproape ca la început.

Daca l.as putea avea în fata timp de o secunda pe cel caruia îi daruiam toate lacrimile mele în urma cu ceva timp, nu as putea sa îi spun decât : M.am vindecat de tine!

Acum ecoul tau îti spune asa : chiar daca ai puterea sa ascunzi ti.e dor de ea!

El s.a apropiat de ea, si.a bagat mâna în parul ei de la ceafa, a izbit.o de usa, apoi a sarutat.o pe coltul gurii.

Dintre toate pustoaicele eu ti.am mâncat zilele! love struck

Pierduta în bratele lui. Ce acum nu ma mai înconjoara.

Iti e dor de mine, am dreptate? Pentru ca atunci când ai fost cu mine, am trecut prin toate!

Uita.te în ochii mei si adu.ti aminte ce iubesti.

Ca impreuna trecem peste tot. Ca o prietenie trece si prin FOC.

Numele tau este scris pe fiecare lacrima...

Cand mergi - de fapt stai... Cand iubesti - normal urasti... Visezi - dar de fapt traiesti.

Si cu toate c.a pus punct, spunand ca s.a terminat. Sufletul ii va sopti in gand: "nu am uitat".

Iar pe tine, pe tine, pe tine te urasc!

In aceasta vara hai sa fim niste straini, si poate voi invata sa te iubesc mai putin.

Nici cel mai bun machiaj nu are cum sa.ti schiteze un zambet atunci cand esti trist.

Zambeste.n fata raului si nu va avea nicio putere. happy

Asa e si asa va fi mereu - o fata buna langa un baiat rau.

Uita.te la ea, ce firava pare... Dar uita.te in sufletul ei cate are!happy

Fiecare lucru are vremea potrivita si fiecare varsta are nebunia ei de.o clipa. love struck

Amintirea e singurul drum pe care te poti intoarce in trecut / love struck!

Ea este pentru unu'! Nu o pot avea doi. Dar face ca intre cei doi sa se nasca un razboi. love struck

Ca o pata pe camasha, totul se scurge.

Astazi, un suflet plin de fericire, maine plange. sad

Sentimentul e inca viu si se mentine si in mine. happy

In ochii tai citesc fericirea. corpul tau e romanul care imi explica iubirea.

As vrea sa clarific lucrurile un pic. poti sa ai toti banii din lume, daca nu ai prieteni. nu ai nimic!

Adio! Am rezistat cat am putut. desi mi.e foarte greu. o sa o iau de la inceput.

In povestea noastra tu esti vinovat. ai pierdut un joc in care ai trisat! sad

Ai un mod de a veni usor la mine si cand iei, iei tot ce e mai bun din mine; x!

Impreuna sti ca dam bine in poza!

Dar totul este trecator, nimic nu.i vesnicie...

Fata ce frumoasa esti si cand plangi si cand zambesti.

Nu e ca o stea. E chiar o stea! Ce te lumineaza cum vrea ea.

Sunt o copila ciudata... Ce vrea mereu sa fie mereu imbratisata!

Si n.am nevoie de gloss, ca am zâmbetul pe buze!

Pastrezi secretu.n tine, stiu ca ma iubesti.

Nu e ca in filme, e putin mai bine!

Lacrimile tale numai au de mult efect asupra mea.

Pata pe care o lasa o singura minciuna nu poate fi stearsa de o suta de vorbe adevarate.

3 răspunsuri:
| crynutza34 a răspuns:

Buna! Poti intra aici : http://statusuri.jmechera.net/search/fete. sper sa te ajute pa'pa:*

| Ioana998814 a răspuns:

Http://sweety-things.weebly.com/ astea le stii? cred ca ai de unde alege...