| andreea_6355 a întrebat:

Vreau statusuri pentru fufele care nu ma suporta si care ma barfesc... fundita

4 răspunsuri:
| andrei a răspuns:

Paaai

daca te vad ca le bagi in seama si te enerveaza o sa continue dar daca nu le bagi in seama nu o sa mai continue sa te barfeascas i chiar daca te barfesc nu le baga in seama...

| alone a răspuns:

C asei vrea sa vad cum fac spume la gura si mor d inima toate fufele c nu ma suporta big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

* Keep talking bitches...`cause I love attention :X
asta e cel mai potrivit!

| rayra a răspuns:

Iti dau eu cateva:
Prieteni falsi am destui … chiar foarte multi … dar prieteni adevarati foarte putin! concluzie : am multi prieteni falsi si doar cativa adevarati
2.imi iubesc prietenii, iar dusmanii ii ador love struck pentru ca invidia lor ma face sa fiu cu treapta deasupra lor
3. Cei care te judek Vor doar sa te schimbe.Pt ca vad in uh ceva c ei nu o sa poate fi niciodata