| airflow a întrebat:

Vreau un film deosebit! sa fie un film foarte bun dar sa nu fie cu droguri pistoale bataie multa ca ma enerveaza!
un film care ti a placut tie cel mai mult spune mi!

Răspuns Câştigător
| iiiiillllllooooovvvveeeeyouuuuuu a răspuns:

Daca vrei de dragoste tres Metros sobre el cielo 1, 2 sau daca nu taken 1si 2(asta Merita vazut )

6 răspunsuri:
| AnonimaOk a răspuns:

Hatchiko a dog story

| Sociopat a răspuns:

Forrest gump
One flew over the cuckoo's nest
Shawshank redemption
The green mile
Eternal sunshine of the spotless mind
The elephant man
Brokeback mountain
The truman show

| casian_6565 a răspuns:

E de fapt un serial de 20 de episoade e cu putina bataie, dar are si amuzament si dragoste se numeste Hotul Fantoma o sa-ti placa e super fain sa-mi spui daca ti a placut!

| MădălinaDinu a răspuns:

Mie mi-a plăcut mult filmul Frozen, chiar de e gen animație, îți sugerez să-l vizionezi! :3

| airflow explică:

Va multumesc, o sa dau funda pentru filmul care mi place cel mai mult, o sa le vizionez pe toate! v as fii dat funda la toti dar nu pot

| CostaMate a răspuns:

Shawshenk redemption