| Lullu21 a întrebat:

Vreau un pic de ajutor. Deci am vazut la o prietena o tema la care poza deprofil era una, pe galerie era alta, daca intra in mesagerie ca poza de ecran era alta, si eu as vrea asa ceva pentru telefonul meu Nokia 2730 classic. Adica cind intru in meniu sa nu vad poza de la tema dar alta poza ori a mea ori a altcineva. Funda. please ajutoooooooooor

1 răspuns:
| AislinnLowery a răspuns:

Ce spui tu tine mai mult de setarile pe care le accepta telefonul tau. Uita-te cu atentie la acestea. Acolo ar trebui sa fie.