| Kisses a întrebat:

Vreau un program pentru descarcat pozele in calculator de pe telefonul samsung s7230e wave, vreau un link ca sa il downloadez in calculator... dau fundita la cine imi trimite linkul siu merge tongue

Răspuns Câştigător
| Ananas2 a răspuns:

Iti trebuie cablu de date.
ai card? daca da, il poti baga in calculator si sa descarci pozele, sa pui muzica. pentru asta nu iti trebuie nici un program.
poti sa iei de la un magazin [ Vodafone, cosmote...] bluetooth pentru calculator, si le trimiti de pe tel pe calculator si invers.

1 răspuns:
| Căpșuni a răspuns:

Eu am Samsung wave 575. si nici mie nu imi merge sa desc poze de pe tel pe calc.si am si card si cablu.sad