| SammyAleXxX a întrebat:

Vreti sa intrati pe cel mai tare servere de metin prin hamachi? Daca da intrati pe urmatorul site inregistrativa si downloadati cel mai nou client pentru metin2. http://mt2wassabyz.cabanova.com/#/home PS:Ca sa mearga registeru trebuie sa fi inregistrat pe hamachi. Daca vreti sa jucati pe acest server lasati-mi mesaj aici

1 răspuns:
| ioana_9659 a răspuns:

Imi pare rau, nu am nevoie dar daca stie cineva vre un site de pe care se poate lua sims1, 2sau3 sa ma anuntati trimitandu-mi site-ul! va rrooooog mult de tot!