| LovelyBone a întrebat:

Vreu si eu sa slabesc imi puteti spune cum va roog mult de tot:*:*dau funda pentru cel mai bun raspuns si cele mai multe modalitati si voturi :*:*plzbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Swallow a răspuns:

Prima zi

Micul dejun: o ceaşcă de cafea (fără zahăr) sau de ceai, jumătate de grapefruit sau suc de grapefruit şi o felie de pâine prăjită cu puţin unt (eventual unt de arahide).

Prânz: o conservă de ton (50g), o felie de pâine prăjită şi o cafea neagră

Cina: 100 g de pui sau carne slabă, 50 g de fasole verde, 50 g morcovi, un măr si o cupă de îngheţată de vanilie.

A doua zi

Micul dejun: o ceaşcă de cafea sau de ceai (fără zahăr), un ou, o banană şi o felie de pâine prăjită

Prânz: o conservă de ton (50g) sau o porţie de brânză, şi biscuiţi săraţi

Cina: carne de vită, broccoli sau varza, 50 g morcovi, o banană si o cupă de îngheţată de vanilie.

A treia zi

Micul dejun: o ceaşcă de cafea sau de ceai (fără zahăr), biscuiţi săraţi, branză şi un măr

Prânz: o ceaşcă de cafea sau de ceai (fără zahăr), un ou fiert şi o felie de pâine prăjită

Cină: o conservă de ton (50g), salată de morcovi şi conopidă, 1 felie de pepene verde, o cupă de îngheţată de vanilie.

Este de preferat să beţi 4 pahare de apă pe zi, sau băuturi fără calorii. În urma acestei diete se slăbeşte până la 4-5 kilograme, rezultatele fiind vizibile numai după ce regimul a fost terminat. Punctul forte al acestui regim este numărul foarte mic de calorii. Din cauza aportului mic de carbohidraţi din dietă, este foarte posibil ca persoana care ţine dieta să piardă surplusul de apă, ceea ce este sănătos şi necesar.
Specialiştii avertizează că în momentul în care subiectul revine la obiceiurile culinare, acest surplus de apă din organism va reveni.

Sper ca te va ajuta, am inteles ca in 3/4 zile slabestikit altii in 4 luni! Bafta! happyhappyhappyhappy

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Sunt mai multe cai urmeaza-le si vei reusi sa dai cateva kg joshappy
-nu manca prea mult la mese
-nu manca dupa ora 7 seara caci atunci se depune cel mai rau pe solduri:-s poti manca dar in cantitati mici
-apuca-te de un sport
-completeaza mesele cu frcute si legume proaspete [un sfat daca ai storcator acasa fa-ti un suc natural caci e mult mai bun decat fructele simpleon the phone
acum iti voi zice cam ce ar fi indicat sa mananci pentru o cura [trebuie patrate toate 3 mesele principale]
pe langa mese mai ia si o gustare un iaurt sau un mar
acum un mic dejun potrivit: un pahar cu suc de portocale, doua felii de paine prajita, o felie de branza slaba, un our fiert si un mar. Succes in lupta impotriva kilogramelordevil. Te pup!:*:*

| cosmeo a răspuns:

Cu mancare mai putina fara grasimi si exercitii de fitness-multa miscare si transpiratie-ciao