| Maximca a întrebat:

Wa rog spuneti-mi cum sa aflu parola cuiva va rog frumos sau dati-mi linkul de unde pot sa descarc programa (Am aflat ca sunt si programe care cu ele poti afla parole ) va ruog frumos fundita

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te mai chinui, nu sunt programe pentru asa ceva.Chiar daca dai search pe google, nu faci decat sa vizitezi site-uri ale unor escroci care castiga bani din clickuri. O parola(facebook de exemplu), o afli doar daca a memorat-o ersoana respectiva si ai acces la calculatorul lui.

| Mikhtarian a răspuns:

N-ai cum, decat daca esti vreun hacker mare cautat de Interpol.