| Anna98Anna a întrebat:

Sunt adevarate programele de aflat parole adica se poate afla parola? Eu am citit pe net ca aceste programe nu sunt adevarate pentru ca nu poti afla parola cuiva. Un baiat din sc mea mi-a spus ca are un program de aflat parole si ca o sa-mi sparga parola.

5 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Nu se poate asa ceva happy colegul nu'i sanatos la cap.

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Dacă tu eşti atentă şi nu îţi pomeneşti parola în niciun fel de site sau nu deschizi programe dubioase, atunci este imposibil să îţi afle parola de mess.

| Dizzydizz a răspuns:

Exista intr-adevar programe care iti afla parola dar inainte de asta iti da ceva pe mess, ca un fel de melodie dar in loc de MP3 scrie EXE.
acela e un progr cu ajutorul caruia celalalt care tia dato intra in pc tau fara ca tu sa vezi ce face el
Deci ai grija ce iei ca te trezesti cu calc gol.

| Anna98Anna explică:

AI dreptate SoL.Si sora mea a spus ca nu se poate sa-mi afle parola.acum a intrat colegu pe mes si l-am intrebat daca mi-a aflat parola si a spus ca a mea nu o sa mi-o sparga. A spus ca le-a aflat parola la altii si i-am spus sa-mi dea parola unui careia i-a aflat parola si am incercat sa intru cu parola aia la ala si nu a intrat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista un fel de hack de keylogger daca mergi la el acasa si loghezi pe un cont... el poate ca dupa aceea sa reintre in program si sa vada ultimele parole utilizate... in rest sunt doar zvonuri