| LoveIsMyDrug a întrebat:

Weekend-ul viitor o sa plec in excursie de doua zile si ca sa nu uit sa iau ceva vreau sa imi spuneti voi ce v-ati lua in excursie?

Răspuns Câştigător
| Honeybunny a răspuns:

Lenjerie ciorapi chiloti mai multe perechi,blugi,colanti, tricouri maieuri, un hanorac(ca poate e frig),doua perechi de incaltaminte sandale si tenisi de exemplu,periuta de dinti+pasta de dinti,tampoane,deodorant,parfum,,apa oxigenata,presa,fixativ,medicamente(daca ti se face greata sau daca te doare capul sau daca racesti: metoclopramid,paracetamol sinus sau paracetamol normal,tampoane(si absorbante zilnice sa te simti fresh),prosop,sapun,sampon,guma de mestecat,un cutit,o foarfeca,o bricheta,plasturi,ceva de machiat,crema pentru soare,costum de baie(optional ca nu stiu daca mergeti undeva sa stati si la plaja), incarcator de telefon castile de la telefon, un mp3(in caz ca nu ai ipod) +castile,baterii,o revista(doua,trei),carti de joc,o pila de unghii, un lac pentru unghii(da'te cu transparent si ia'l cu tine) spirt medicinal(nu sti in ce conditii o sa stati), servetele.
distractie placuta!

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Mobilul, castile, ceva de mancare si baut si ghiozdanul.